چگونه برای موقعیت های مختلف گل مناسب انتخاب کنیم؟​

راهنمای خرید گل در موقعیت های مختلف

چگونه برای موقعیت های مختلف گل مناسب انتخاب کنیم؟

گل ها زیبایی طبیعت هستند و غالباً برای بیان احساسات از آنها استفاده می کنیم. با مطالعه شعر، داستان و افسانه های قدیمی نیز می‌توان به تاثیر گل ها در زندگی افراد پی ببریم. برخی از گلها جدا از اینکه نماد عشق هستند، خواص درمانی نیز دارند و از قدیم الایام به عنوان داروی گیاهی کاربرد داشته اند. در زندگی ما گلها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و می توان از آنها برای اهداف مختلف استفاده نمود.

انتخاب گل برای مناسبت های مختلف

ما برای مراسم مختلف مانند فارغ التحصیلی،  عیادت بیمار ، تولد اطرافیان، سالگردها، روز ولنتاین یا عروسی به گلها احتیاج داریم. وجود گلهای طبیعی و رنگارنگ می‌تواند هر لحظه از زندگی را شادتر و به یادماندنی تر کند. افراد در هر سنی از کودک، نوجوان، جوان تا میانسال و پیر گل را دوست دارند. هدیه دادن گل یکی از بهترین روش های ابراز محبت به عزیزانمان است. بنابراین، حضور گل در هر مناسبت از زندگی ما ضروری است. با این حال ، برای آنکه به کسی گل هدیه دهید، نیاز به دلیل خاصی ندارید. اما در اینجا به برخی از لحظاتی که می توانید قدرت واقعی گل ها را احساس کنید اشاره می‌کنیم:

هر لحظه را به لحظه ای خاص تبدیل می‌کند!

اخیراً در اطرافیانتان کسی ارتقای شغلی گرفته؟ آیا می خواهید یک شب به یاد ماندنی را با یکی از دوستان خود سپری کنید؟ قصد دارید بعد از مدتها با اقوام خود ملاقات کنید؟ میخواهید برای عیادت خواهرتان که یک نوزاد زیبا به دنیا آورده به بیمارستان ب‌روید؟ ما توصیه می کنیم یک دسته گل با خود ببرید. تولد کودک یکی از بزرگترین منابع خوشبختی در هر خانواده است. این لحظه را می توان با دادن یک دسته گل زیبا از گل های رز صورتی گرامی داشت. همانطور که صورتی به عنوان رنگ مورد علاقه نوزادان شناخته می شود. این کار می تواند لحظه های معمولی را به طرز شگفت انگیزی به لحظات خاص خاطره انگیز تبدیل کند! برای آنکه در نظر اطرافیانتان فردی محبوب باشید و روابط اجتماعی و عاطفی خود با دیگران را مستحکم تر کنید. باید بتوانید این لحظات را برنامه ریزی کرده و به دیگران هدیه کنید! البته در صورتیکه گلها را با شکلات، عروسک، و کادوهایی اینچنینی همراه کنید یقیناً تاثیر بیشتر بر طرف مقابل خود خواهید داشت.

هدیه دادن گل

عصبانیت و دلخوری را از بین می‌برد!

آیا یک تاریخ خاص را فراموش کرده اید و عزیزتان از دست شما عصبانی است؟ یا مرتکب اشتباهی شده اید که باعث ناراحتی خانواده تان شده است؟ چه راهی بهتر از همراه داشتن گلهای زیبا برای گفتن “متاسفم”؟ به طور مثال میتوانید بدون گفتن هیچ کلمه ای از گل سنبل یا لاله که نماد صلح و بخشش هستند برای نشان دادن احساسات خود استفاده کنید. اگر دوست شما در حال بهبودی از یک بیماری است ، دسته گل ها، سبد گل و دیگر گل آرایی ها برای روحیه دادن به او گزینه بسیار مناسبی است. علاوه بر این ، دادن یک دسته گل رز زرد یا سفید می تواند همدردی شما را نشان دهد. این هدیه زیبا می تواند باعث نشاط و سرزندگی او شود.

معذرت خواهی با اهدای گل

باعث آرامش و شادی میشود!

همه افراد روزهای بد را تجربه میکنند. همه باید با موقعیت های بدی که ممکن است بر روحیه و شخصیت آنها تأثیر منفی بگذارد، مبارزه کنند. در این لحظه، گل های تازه می توانند بهترین همراه شما باشند ، که در کنار شما به حفظ آرامش و اطمینان کمک کنند.

به شما در انجام کارهایتان کمک می‌کند!

اگرچه گل ها نمی توانند از حجم وظایف کاری شما کم کنند و فشار شغلی شما را از بین ببرند ، اما مطمئناً می توانند برای مدیریت آن مثبت باشند. گل های تازه با رنگ، رایحه و زیبایی خود روح شما را تسکین می دهند. اگر کسی در انجام وظیفه به شما کمک کرده باشد، یک دسته گل آفتابگردان و گل رز سفید برای تشکر از وی انتخاب مناسبی است. این گل ها حس قدردانی شما را به خوبی منتقل خواهد نمود.

باکس گل

به زیبایی هر محیطی می‌افزاید

بسیاری از مردم محل زندگی خود را با گلهای معطر تزئین می کنند تا به آنها در افزایش زیبایی فضای خانه کمک کند. از شکوفه ها برای خوشامدگویی به میهمانان استفاده می شود. یک دسته گل که در اتاق نشیمن قرار داده می شود می تواند روحیه شما را بالا ببرد. باغی مملو از گلهای زیبا به حیاط منزلتان ظرافت می بخشد و آن را بی عیب و نقص می کند. وقایع خاص مانند عروسی و جشن های تولد را حتی نمی توان بدون گل تصور کرد. هر مکانی که با گل تزیین شده زیبایی بی نظیری را برای حضار ایجاد می کند. ما می توانیم از گل ها درس های زیادی یاد بگیریم. آنها به شما می آموزند که حتی در نامساعدترین شرایط سر خود را بالا نگه دارید. سایه های واقعی خود را حفظ کنید (خودتان باشید) اگر کسی شما را تحسین نمی کند ، هنوز هم باشید. هر گل چه سفید باشد چه سیاه ، بزرگ یا کوچک ، شاخه گل جدید نماد پیروزی است.

گل فروشی آنلاین

چگونه گل های مناسب را انتخاب کنیم؟

اگر قصد دارید به عزیزان خود دسته گل هدیه دهید و یا خانه خود را تزیین کنید ، باید گل ها را با دقت انتخاب کنید. البته انتخاب گل مناسب برای لحظات و مناسبت های مختلف می تواند چالش برانگیز باشد. فکر خواهید کرد ، “چه رنگی را باید انتخاب کنم؟ کدام گل برای چه مناسبتی ایده آل است؟ ” هنگام تصمیم گیری نهایی باید چندین فاکتور در نظر گرفته شود. دانستن معنی و ماهیت انواع گلها و رنگها می تواند به شما در انتخاب چیدمان مناسب کمک کند. موقعیت های مختلفی وجود دارد که شما باید به نزدیکان خود گل هدیه بدهید مانند تولد ، جشن فارغ التحصیلی ، سالگرد ازدواج ، روز ولنتاین و غیره. می توانید برای هر یک از این موارد باکس گل یا سبد گل اهدا کنید. مطمئنا زمانی که یک دسته گل هدیه دهید مورد تحسین قرار می گیرید ، اما ضروری است که شما گل های مناسبی را انتخاب کرده باشید.

بگذارید در ادامه نگاهی بیندازیم به بهترین ایده های گل و گل آرایی که می توانند برای موقعیت های مختلف هدیه داده شوند. پیش از آن بهتر است با یکی از بهترین فروشگاه های آنلاین برای خرید گل و گیاه آشنا شوید. البته، احتمالاً با این اپلیکیشن آشنایی دارید؛ اما افراد کمی هستند که برای سفارش گل از آن استفاده می کنند. شما می توانید از کد تخفیف دیجی کالا جت استفاده کرده و در هر زمان و موقعیتی با قیمت مناسب گل سفارش دهید. قبل از خرید گل از فروشگاه جت، سری به وبسایت کانال تخفیف بزنید  و از جدیدترین جشنواره ها، کمپین ها و کدهای تخفیف دیجی جت مطلع شوید تا بتوانید با استفاده از کوپن تخفیف، سفارش خود از این گلفروشی را با قیمت ارزان تری ثبت نمایید.

کدام گل ها برای تبریک فارغ التحصیلی مناسب هستند؟

صرف نظر از اینکه فرد نزدیک شما دبیرستان یا دانشگاه را به پایان می رساند ، باید نشان دهید که از موفقیت آاو چقدر خوشحال هستید و چقدر می خواهید از او تعریف کنید. وقتی زمان جشن فارغ التحصیلی فرا می رسد ، اهدای گل بهترین راه برای تمجید از یک دانش آموخته است. اما چگونه گل یا دسته گل مناسب برای فارغ التحصیلی را انتخاب می کنید؟ در ادامه لیستی از بهترین گل ها برای هدیه در جشن فارغ التحصیلی را معرفی می‌کنیم که به شما در انتخاب صحیح کمک خواهد کرد.

هدیه دادن گل در جشن فارغ التحصیلی

گل رز

هیچ چیز به اندازه یک دسته گل رز قرمز یا گل های رز رنگی با تم صورتی جذاب و وسوسه انگیز نیست. با اهدای گل رز صورتی به طرز شگفت انگیزی میتوانید حس قدردانی خود را منتقل کنید. گل های رز نارنجی هم بسیار گرم و پر انرژی به نظر می رسند. گل رز زرد و سفید را نیز دست کم نگیرید.

گل رز قرمز

گل ارکیده

ارکیده نیز گزینه بسیار مناسبی برای هدیه دادن فارغ التحصیلان جدید است. با این وجود ، اگر نمی توانید شخصاً در مراسم شرکت کنید، گل ارکیده را بصورت آنلاین از سایت دیجی جت سفارش دهید و به آدرس دلخواهتان ارسال نمایید. ارکیده ها را در رنگ های مختلفی وجود دارند، اما محبوب ترین آن رنگ بنفش،سبز و سفید است

دسته گل ارکیده

گل نیلوفر

هدیه دادن یک دسته گل نیلوفر جذاب می تواند روز فارغ التحصیلی را برای عزیزانتان دلپذیرتر کند. گل های نیلوفر در طیف وسیعی از رنگ ها موجود هستند و عطر و رایحه ای شیرین دارند. بسته به اینکه شخصی که قرار است به او هدیه دهید به چه رنگی علاقه دارد میتوانید باکس یا سبد گل خود را مطابق سلیقه او بچینید. البته غالب افراد از یک دسته گل با رنگ های متنوع شگفت زده خواهند شد.

گل نیلوفر

برای خرید یک دسته گل فارغ التحصیلی به چه مواردی باید توجه کرد؟

رنگ های مدرسه را در نظر بگیرید!

بر اساس رنگ و تم به کار رفته در طراحی و دکوراسیون مدرسه گل ها را انتخاب کنید. اگر غالب رنگ های مدرسه قرمز و سفید باشد ، دسته گل زیبایی از سوسن های سفید و گل های رز قرمز را به شما پیشنهاد می دهیم. همچنین می توانید رنگ هایی را انتخاب کنید که کاملاً با لباس فارغ التحصیلی یا فرم مدرسه مطابقت داشته باشد.

سایر موارد ضروری

اهدای یک حلقه، مچ بند یا تاج سر که از گل های ارکیده و رز با رنگ های ملایم تهیه شده باشد نیز میتواند لحظات را برای شما و دوستانتان خاطره انگیز تر کند. گل ها می توانند لحظه ای خاص ایجاد کند و به عکس های فارغ التحصیلی رنگ و بویی متفاوت ببخشند. ما همچنین توصیه می کنیم از گلهای روشن در یک گلدان زیبا استفاده کنید.

مفهوم رنگها

وقتی صحبت از مفهوم رنگ گل می شود، گل های مختلفی وجود دارد که برای فارغ التحصیلی مناسب هستند. گاهی اوقات ، میخک های سفید نیز نشان دهنده خوش شانسی است ، در حالی که نیلوفرهای ستاره دار نماد ثروت و شکوفایی هستند. Iris یکی دیگر از گلهای زیباست که نماد امید و ایمان است. رنگ های روشن و پررنگ نشان دهنده انرژی و شادابی است. گلهای بنفش موفقیت را با افتخار و موفقیت بیان می کنند. علاوه بر این ، گلهای نارنجی نشانگر اشتیاق ، هیجان و علاقه به زندگی است. با استفاده از خرس عروسکی و شکلات می توانید دسته گل را جالبتر کنید. دسته گل “شما این کار را کردید” را ببینید که برای تبریک به فارغ التحصیل جدید بسیار زیبا و ایده آل به نظر می رسد.

گل های رنگارنگ

گل های طبیعی و تازه را از کجا بخریم؟

امروزه با فراگیر شدن دسترسی به اینترنت و گسترش کسب و کارهای آنلاین، خرید گل های زینتی و گیاهان آپارتمانی نیز از طریق اینترنت میسر شده است. دیجی کالا جت یکی از این گل فروشی های آنلاین است که امکان خرید انواع سبدگل، تاج گل، باکس گل، گلدان، گیاهان مناسب آپارتمان و … را برای شما فراهم نموده است.

صنایع دستی و وسایل تزئینی نیز گزینه های مناسبی برای هدیه دادن هستند که می‌توانید از بازارچه اینترنتی باسلام آن ها را تهیه نمایید. مقاله راهنمای استفاده از کد تخفیف باسلام نیز برای داشتن یک خرید مقرون به صرفه و ارزان می‌تواند به شما کمک کند. گلفروشی های مختلف در اسنپ فود هم حضور داشته و امکان خرید آنلاین و ارزان گل و گیاه را به شما می دهند. این کار با کد تخفیف اسنپ فود امکان پذیر است.

0 0 رای
این نوشته چطور بود؟
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments