سنگ های آرامش بخش و دور کننده استرس

سنگ های قیمتی و زینتی

سنگ های آرامش بخش و دور کننده استرس

سنگ‌های قیمتی علاوه بر زیبایی و استفاده به عنوان زیورآلات مانند نگین انگشتر، دستبند و گردنبند، خواص دیگری مانند آرامش بخشی نیز دارد. درحقیقت گروه بزرگی از کریستال ها و سنگ ها در فرونشاندن استرس و کاهش نگرانی ها موثر هستند که تعدادی از مشهور ترین آنها را به شما معرفی می کنیم.

سنگ انرژی بخش آماتیس

سنگ آماتیس

سنگی به رنگ بنفش که بخاطر داشتن انرژی آرامش بخش و ایجاد خوابی آرام مشهور است. انرژی سنگ آماتیس با دو چاکرای تاج و چشم سوم در می آمیزد تا ارتعاشات آرامش بخشش را به شما که نیازش دارید بفرستد. نه تنها باعت آرام شدن ذهن می شود بلکه دید آن را نیز واضح می کند تا شما به درک بهتری نسبت به موقعیتی که باعث اضطراب شما شده برسید.

سنگ فلوریت

سنگ فلوریت

دلیل اصلی محبوبیت سنگ فلوریت ارتباط آن با توازن و پاک سازی ذهن است. وقتی شما تحت فشار هستید، این سنگ سبز و بنفش می تواند با دور کردن انرژی های منفی و جایگزین کردن آن با ذهنی شفاف و منطقی مفید واقع شود.

وقتی که ذهن شما مشغول یا مغشوش است، پیشنهاد می کنیم تکه ای سنگ فلورید را در دست نگهدارید و به ذهنتان اجازه دهید روی آن متمرکز شود تا بی نظمی و آشفتگی ذهنیتان از بین برود. فلوریت دید ذهنی شما نسبت به موقعیتی که در آن قرار دارید را افزایش داده و شما را از احساس به دام افتادن رها می سازد. این سنگ رنگارنگ یکی از بهترین سنگ ها برای شفا بخشیدن و جوانسازی ذهن و بدن می باشد.

سنگ محافظت کننده تورمالین

سنگ تورمالین

درحالیکه سنگ های آماتیس و فلوریت جزء معروف ترین سنگ های آرامش بخش هستند، سنگی که به پنهان ماندن تمایل دارد تورمالین است. اغلب آن را سنگی محافظت کننده می شناسند، اما درواقع دلیلی که تورمالین را به سنگی موثر در آرامش بخشیدن تبدیل می کند، توانایی این سنگ در کمک به شما برای ساختن مانعی میان خود و موقعیت ها، افکار یا انسان هاییست که بر روی انرژی شما تاثیر منفی می گذارند. وقتی بتوانید از خودتان در مقابل نفوذ انرژی های منفی محافظت کنید، می توانید درونتان فضایی برای آرامش، دید ذهنی و تمرکز به وجود آورید.

هرگاه خودتان را مملو از ترس و نگرانی یافتید، از سنگ تورمالین مثل پتویی محافظت کننده استفاده کنید. تکه ای از آن را در دستانتان نگهدارید و تصور کنید که ترس ها، نگرانی ها و دلواپسی هایتان به درون سنگ کشیده می شوند.

سنگ های قیمتی، عقیق

سنگ عقیق توری آبی

سنگی که موج های اقیانوس را در ذهن تداعی می کند، با دیدن عقیق توری آبی رنگ بلافاصله آرام می شوید. همچنین این سنگ بخاطر توانایی خاص و قدرتمندش در آرام سازی ذهن شناخته شده است. برای بهتر جذب کردن قدرت این سنگ، آن را درون دستتان نگهدارید، چشمانتان را ببندید و سه بار نفس عمیق بکشید.

اگر شما از اضطراب هر روزه رنج می برید، سعی کنید تکه ای از سنگ عقیق توری را به همراه داشته باشید تا اگر خودتان را غرق حس اضطراب کردید، بتواند در طول روز اندکی باعث تسلی خاطرتان شود. همچنین سنگ عقیق توری سنگی فوق العاده برای آرام کردن حیوانات خانگی بیش از حد فعال یا مضطرب می باشد.

سنگ های قیمتی و آرامش بخش را از کجا تهیه کنم؟

فروشگاه اقلیمه با بیش از ده سال سابقه امکان مقایسه و خرید تک و عمده سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی، مصنوعات طلا، نقره و استیل را به صورت حضوری و آنلاین فراهم کرده است. برای خرید سنگ با خواص مختلف می توانید به سایت اقلیمه مراجعه کنید.

برای خرید ارزان‌تر زیورآلات طلا، نقره، استیل و سنگ‌های قیمتی از فروشگاه اقلیمه، از کد تخفیف اقلیمه که در سایت کانال تخفیف قرار دارد استفاده کنید.

برای خرید ارزان سایر اکسسوری ها مانند ساعت مچی مقاله آموزش استفاده از کد تخفیف دیجی کالا می‌تواند به شما کمک کند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه کانال تخفیف در تهیه‌ این محتوا نقشی نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.
1 1 رای
این نوشته چطور بود؟
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments