کلاسینو، ماز یا تام لند؟ کدام آموزشگاه آنلاین بهتر است؟

آموزشگاه های آنلاین

در چند دهه گذشته، توسعه شهر ها، افزایش جمعیت، شلوغی و ازدحام خیابان ها، پیشرفت تکنولوژی و صرفه جویی در زمان از فاکتور هایی بودند که تأثیر بسیاری بر گسترش زندگی دیجیتال داشتند. این عوامل باعث شدند بسیاری از فعالیت ها به صورت آنلاین انجام شوند. خدمات بانکی، خرید و حتی آموزش از جمله این موارد بودند. به دنبال این تغییر، آموزشگاه های مجازی بسیاری تأسیس شدند. کلاسینو، ماز و تام لند از بهترین آموزشگاه های آنلاین ایران هستند که در ادامه به مقایسه آن ها می پردازیم.

مزیت های آموزش آنلاین

حتماً برای شما هم پیش آمده که در یک کلاس آموزشی ثبت نام کنید و هربار زمان زیادی را برای رسیدن به مکان مورد نظر در ترافیک بمانید. در برخی موارد زمان رفت و آمد از زمان مفید کلاس بیشتر می شود. همین مورد می تواند بازده آموزشی را نیز پایین بیاورد. در این مواقع است که اهمیت آموزش مجازی به خوبی نمایان می شود. با استفاده از خدمات آموزشگاه های آنلاین در هر زمینه ای، به طور قابل ملاحظه ای در وقت و انرژی شما صرفه جویی می شود. هر چند، برای اینکه مطمئن شوید از کمترین هزینه بیشترین بازده را به دست می آورید، باید از میان گزینه های موجود برای یادگیری اینترنتی هم بهترین را انتخاب کنید. کلاسینو، ماز و تام لند آموزشگاه های آنلاینی در ایران هستند که خدمات آموزشی تحصیلی به شما ارائه می کنند. در ادامه، همراه با هم با تک تک آن ها به خوبی آشنا خواهیم شد.

این سه آموزشگاه آنلاین کدهای تخفیف متنوعی را برای کاربران خود تعریف کرده اند که می توانید آن ها را در کانال تخفیف مشاهده کنید. با استفاده از کد تخفیف کلاسینو، ماز یا تام لند می توانید با قیمتی بسیار مناسب، دوره های مورد نیازتان را تهیه کنید.

کلاسینو اولین آموزشگاه آنلاین کنکور

کلاسینو

آموزشگاه آنلاین کلاسینو با استفاده از دانش اساتید مجرب به موفقیت شما کمک خواهد کرد. این آموزشگاه به عنوان اولین مرجع آموزش آنلاین دروس کنکوری شناخته می شود. نکته مهم این جاست که دوره های آموزشی فقط محدود به کنکور نیستند. برای یادگیری هرچه بهتر تمام دروس خود در هر پایه تحصیلی، می توانید از کلاسینو کمک بگیرید. حتی می توانید برای تقویت همه مهارت ها از پایه تا کنکور از این مجموعه کمک بگیرید.

آموزش تخصصی و جامع دروس خود از پایه پنجم تا کنکور را از کلاسینو بخواهید. اساتید حرفه ای این مجموعه دروس اختصاصی هر رشته تحصیلی را به خوبی به شما آموزش خواهند داد. دوره های مختلفی در این آموزشگاه برگزار می شوند. از میان آن ها می توان به دوره جامع پایه های پنجم تا دوازدهم، دوره های جامع کنکور، تست و نکته و کلاسهای زبان اشاره کرد.

امکانات کلاسینو خوب است یا بد؟

دو نکته بسیار مهم درباره این آموزشگاه وجود دارد. مورد اول حضور اساتید شناخته شده و با مهارت است. همانطور که می دانید آموزش صحیح نقش غیر قابل انکاری در یادگیری دارد. به همین دلیل است که انتخاب اساتید شایسته برای کلاسینو اولویت دارد. نکته دوم، برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین است. بر خلاف بسیاری از آموزشگاه ها، هیچ ویدیو آماده ای در کار نیست و کلاس به صورت زنده برگزار می شود. امکان پرسش و پاسخ و رفع اشکال کاملا برای دانش آموزان عزیز فراهم است. لازم به ذکر است که هر دانش آموز در کلاسینو یک پنل اختصاصی دارد. کلیه اطلاعات مربوط به دوره ها، ویدیو های ضبط شده و آزمون ها از این طریق در اختیار آن ها قرار می گیرد.

کلاس ها راس ساعت، به صورت زنده و منظم برگزار می شوند. در پایان هر جلسه یه دانش آموزان تکالیفی داده می شود و مزم به انجام آن تا هفته بعدی هستند. همچنین، کلیه آزمون ها به صورت آنلاین برگزار شده و پاسخ به صورت آنی نمایش داده می شود. علاوه بر این، یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از خدمات کلاسینو، انجام مشاوره و برنامه ریزی مستقل و منحصر به فرد برای هر دانش آموز است. تا انتهای مسیر یک پشتیبان شما را همراهی خواهد کرد. وجود فاکتور های ذکر شده به همراه قیمت های بسیار مناسب، کلاسینو را به یکی از برترین انتخاب ها برای آموزش آنلاین تبدیل کرده است. علاوه بر این، امکان استفاده از بورسیه کلاسینو نیز برای دانش آموزان کم بضاعت فراهم شده است. شرایط ثبت نام بورسیه کلاسینو برای دانش آموزان مستعد و تحت پوشش نهادهای خیریه امکان پذیر در مقاله ای جداگانه به طور مفصل شرح داده ایم. به این ترتیب همه این شانس را دارند که از آموزش باکیفیت بهره مند شوند.

لذت یادگیری با آموزشگاه آنلاین ماز

گروه آموزشی ماز

یکی دیگر از مؤسسات آموزش آنلاین در ایران ماز است. این آموزشگاه علاوه بر برگزاری کلاس های آنلاین و آزمون های آزمایشی، دستی هم بر تألیف کتب کمک آموزشی دارد. حضور اساتید حرفه ای و نام آشنا در این آموزشگاه می تواند تأثیر به سزایی در یادگیری شما داشته باشد. توجه داشته باشید که خدمات این موسسه فعلاً فقط منحصر به دوره دوم دبیرستان یعنی پایه دهم تا کنکور هستنند.

امکانات و مزایای آموزشگاه ماز

یکی از مزایای استفاده از خدمات آموزشی ماز، وجود برنامه های کامل برای هر یک از پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم و همچنین، برنامه جامع برای کنکوری هاست. در این برنامه ها، کلاس های آنلاین مورد نیاز و همچنین آزمون های آزمایشی با تاریخ دقیق مشخص شده اند. درست مثل این که یک مشاور حرفه ای راه را به شما نشان داده باشد و برای رسیدن به هدف شما را همراهی کند.

از دیگر مزایای مهم این گروه آموزشی، می توان به برگزاری آزمون های با کیفیت اشاره کرد. شرکت در این آزمون ها با مطابقت بالای 90 درصد نسبت به کنکور سراسری به شما کمک می کند بدانید کجای راه ایستاده اید. همچنین، پاسخ های تشریحی کاملی که پس از آزمون در اختیار شما قرار می گیرد به رفع ایرادات شما کمک بسیاری خواهد کرد.

تام لند آموزشگاهی برای همه

پس از کلاسینو و ماز نوبت به معرفی آموزشگاه آنلاین تام لند می رسد. این مجموعه از بهترین بستر های آموزشی و درسی در ایران است که به صورت آنلاین فعالیت می کند. برقرای عدالت آموزشی، صرفه اقتصادی و آموزش بدون استرس از اهداف آموزشی این مإسسه هستند. برگزاری کلاس های متنوع، آزمون های آمادگی برای امتحانات و کنکور و ارائه تمرینات مناسب از جمله خدماتی هستند که این سامانه ارائه می کند.

نحوه برگزاری کلاس، فراهم بودن شرایط پرسش و پاسخ و کیفیت بالای صوت و تصویر از ویژگی های مثبت کلاس های این مجموعه محسوب می شوند. استفاده از اساتید به نام و شایسته، پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته، امکان مشاهده آفلاین کلاس ها و صرفه اقتصادی می توانند دلایل قانع کننده ای برای انتخاب این آموزشگاه باشند.

کلاسینو، ماز یا تام لند؟ کدام آموزشگاه آنلاین را انتخاب کنیم؟

انتخاب یک آموزشگاه آنلاین مناسب

گستردگی کشور ایران باعث می شود گاهی دسترسی به امکانات خوب آموزشی در بسیاری از نقاط کشور سخت باشد. به همین دلیل بزرگترین رسالت آموزشگاه های آنلاین در ایران را می توان برقراری عدالت اجتماعی دانست. در مقاله ارائه شده، کلاسینو، ماز و تام لند را به عنوان برترین موسسه های آموزشی آنلاین در ایران به شما معرفی کردیم.

در کلیت خدمات فرق زیادی بین آن ها دیده نمی شود. با این حال، تفاوت در برخی جزئیات می تواند زمینه ساز انتخاب یک مؤسسه توسط افراد باشد. به طور مثال، اگر استاد خاصی را مد نظر دارید باید ببینید با کدام موسسه کار می کند. همچنین، اگر دانش آموز دوره دوم متوسطه نیستید، مجموعه ماز خدماتی برای شما ارائه نمی دهد.

یکی از نکات مهم در یادگیری و مطالعه، برنامه ریزی است. برای افرادی که به برنامه داشتن و نظم اهمیت زیادی می دهند، کلاسینو می تواند گزینه بهتری باشد. چرا که برنامه ریزی و مشاوره را برای هر فرد به صورت اختصاصی انجام می دهد. بررسی هزینه ها، دوره ها و ساعات کلاس ها نیز نقش به سزایی در تصمیم گیری و انتخاب شما دارد.

3 10 رای
این نوشته چطور بود؟
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments