تست آنلاین کرونا با پاسخ به چند سوال

آیا من کرونا دارم؟ آیا باید به بیمارستان مراجعه کنم؟

سامانه آموزش آنلاین سازمان نظام پزشکی کشور با راه‌اندازی مرکز آموزش کرونا،  ضمن ایجاد بستری برای افزایش آگاهی افراد جامعه در رابطه با بیماری کووید-19 (ویروس کرونا)، امکان تست آنلاین ویروس کرونا را بر اساس به‌روزترین الگوریتم تشخیصی فراهم نموده است.

همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید، مقالات متعددی در مورد بیماری کرونا، نکات بهداشتی برای جلوگیری از شیوع و ابتلا به این ویروس و سایر دستورالعمل‌های مرتبط با این بیماری در این سامانه قرار داده شده است.

تست آنلاین کرونا
مقالات آموزشی درباره کرونا
علائم بیماری کرونا و راه های پیشگیری

در صورتی که شک دارید به این بیماری مبتلا شده‌اید یا خیر، می‌توانید از طریق تست آنلاین کرونا که در این سایت وجود دارد تا حد زیادی پاسخ خود را بیابید. مانند آنچه در تصاویر زیر نشان داده شده، پس از وارد شدن به بخش تست کرونا، مشخصات خود را وارد نمایید و در هر مرحله با توجه به شرایط خود به سوالات پاسخ دهید.

تست آنلاین بیماری کرونا
مرکز آموزش کرونا
آیا من کرونا دارم؟
بررسی آنلاین ابتلا به کرونا
علائم بیماری کرونا
تشخیص بیماری کرونا

در پایان نیز سامانه نتیجه تست کرونا را همراه با چند توصیه پزشکی نمایش خواهد داد.

نتیجه آزمایش تست کرونا

آزمایش های لازم برای بیماری کرونا

تست آنلاین کرونا فقط احتمال ابتلا به کووید 19 را به شما اعلام می‌کند و در صورتی که می‌خواهید مطمئن شوید باید آزمایش آنتی بادی و تست تشخیص عفونت PCR را را انجام دهید.

اپلیکیشن هایی نظیر مشورپ امکان انجام این دو آزمایش را توسط افراد متخصص در محل شما فراهم نموده که البته پس از نمونه گیری چند روزی برای جواب آزمایش باید منتظر بمانید.

در مورد بیماری کرونا سوال دارم. از چه کسی بپرسم؟

به غیر از مراجعه حضوری به مراکز پزشکی راه حل ساده تری نیز وجود دارد که بتوانید با متخصصان و مشاوران در مورد بیماری کرونا صحبت کنید و سوالات خود را مطرح نمایید. اپلیکیشن های مشاوره مانند اسنپ دکتر، زوپ، مشورپ، دکتر ساینا و … از جمله سامانه هایی هستند که از طریق آن می‌توانید بدون خروج از منزل به صورت آنلاین یا تلفنی مشاوره دریافت کنید.

با جستجوی عباراتی نظیر “مشاوره”، “کرونا”، “پزشک” و … در سایت offch.com قادر خواهید به کدهای تخفیف این سامانه ها دسترسی داشته باشید و مشاوره ای ارزان یا حتی رایگان را تجربه کنید.

مقاله راه های پیشگیری از ویروس کرونا نیز به شما کمک می‌کند تا در مقابله با این بیماری اطلاعات خود را افزایش دهید.

0 0 رای
این نوشته چطور بود؟
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments