طرح های تخفیف دار و رایگان همراه اول​ همراه با نحوه ثبت نام

همراه اول

همراه اول برای ارائه خدمات بهتر به کاربران خود، کد هدیه و پیشنهادات تخفیف متنوعی را ارائه می کند. در حقیقت، تنها با وارد کردن یک کد دستوری در موبایل خود می توانی از هدایای ویژه بهره مند شده و در هزینه های خود صرفه جویی کنید. در این مطلب تمامی طرح های تخفیف دار و رایگان همراه اول را که به وسیله آن می‌توانید مکالمه، اینترنت و پیامک رایگان و … هدیه بگیرید به صورت کامل توضیح خواهیم داد. نحوه ثبت نام و کدهای دستوری را نیز می توانید در همین مطلب مشاهده کنید.

این پیشنهادات و بسته های هدیه معمولاً ب صورت دوره ای فعال می شوند. در صورتی که طرح و جشنواره جدیدی از سوی همراه اول برگزار شود، می‌توانید آن را در صفحه کد تخفیف همراه اول پیدا کنید. موارد منتخب نیز در انتهای همین پست اضافه خواهد شد. پس تا انتها با ما همراه باشید. با مراجعه به سایت کانال تخفیف هم می توانید راحت تر و زود تر از بقیه از تمامی جشنواره ها و تخفیفات مطلع شوید.

از همراه اول چه هدایایی میتوانم دریافت کنم؟

همراه اول به مناسبت های مختلف برای مشترکین جدید یا قدیمی خود طرح های تشویقی در نظر گرفته است. برای استفاده از هر یک از آن ها می‌باید یکی از خدمات یا محصولات این اپراتور را خریداری نمایید یا یک کد USSD خاص را شماره گیری نموده و هدیه خود را دریافت کنید. این هدایا غالباً شامل مکالمه رایگان درون شبکه یا برون شبکه، بسته‌های پیامک، بسته ترافیک رایگان اینترنت، تخفیف در هزینه مکالمه، امتیاز باشگاه فیروزه ای همراه اول و … می‌‌باشد.

باشگاه فیروزه ای همراه اول

امتیاز باشگاه فیروزه ای چه مزیتی دارد؟‌

باشگاه فیروزه ای، باشگاه مشتریان همراه اول است. اعضای این کلاب می توانند به شیوه های مختلف امتیاز دریافت کنند. با روش هایی که در ادامه توضیح خواهیم داد، می‌توانید امتیاز باشگاه فیروزه ای همراه اول کسب کنید. در صورتی که این امتیازها به حد نصاب رسیده باشد قادر خواهید از هدایای متنوع این باشگاه استفاده نمایید. به طور مثال، با خرج امتیازهای بدست آمده امکان دریافت بسته های مکالمه، پیامک و اینترنت رایگان یک روزه، هفتگی یا ماهانه را خواهید داشت. همچنین، می‌توانید برای کاهش هزینه های خود و تجربه خرید ارزان، از باشگاه فیروزه ای همراه اول کد تخفیف نماوا، فیدیبو، آچاره، مکتب خونه و بیمیتو دریافت کنید یا به موسسات خیریه و نیکوکاری با امتیازهای خود کمک نمایید.

کدام یک از طرح ها و جشنواره های همراه اول جایزه دارند؟

بسته های تخفیف همراه اول تنوع بالایی دارند. در ادامه طرح ها و جشنواره های همراه اول که از طریق آن می‌توانید جایزه و هدیه ها مختلف دریافت نمایید را معرفی می‌نماییم و کدهای دستوری مربوطه، نحوه ثبت نام و سایر موارد لازم را به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

هدیه شتاب در پرداخت همراه اول

کد دستوری هدیه شتاب در پرداخت قبض سیم کارت دائمی همراه اول

همانطور که اشاره شد، تخفیفات و هدایای این اپراتور تنوع بالایی دارند و استفاده از آن ها نیز ساده است. برای مثال، اگر خط دائمی اشته باشید، تنها با پرداخت به موقع بدهی خود، می توانید هدیه بگیرید. همراه اول به تمامی مشترکین سیم کارت های دائمی که قبض پایان دوره خود را تا تاریخ ششم هر ماه به صورت غیر حضوری پرداخت نمایند، هدیه می‌دهد. اگر خط دائمی ندارید هم خرید این سیم کارت از طریق فروشگاه آنلاین یا مراکز فروش و خدمات حضوری همراه اول امکان پذیر است.

نحوه دریافت هدیه شتاب در پرداخت همراه‌اول

هدیه شتاب در پرداخت به کسانی تعلق می گیرد که قبض خود را در هفته اول هر ماه و به ثصورت انلاین پرداخت کنند. ابتدا قبض پایان دوره خود را  تا قبل از تاریخ ششم ماه از طریق موبایل بانک، اینترنت بانک، اپلیکیشن های پرداخت یا …. تسویه نمایید. البته، در نظر داشته باشید که صرفاً با وایز قبض، هدیه شتاب در پرداخت دائمی به شما تعلق نمی گیرد و باید برای دریافت آن از کد دستوری استفاده کنید. با تسویه بدهی، پیامکی از همراه اول درمورد این تراکنش و هدیه شتاب در پرداخت دریافت خواهید کرد. اکنون از زمان واریز تا پایان ماه فرصت دارید با شماره گیری کد دستوری *10*115# (از راست به چپ بخوانید: ستاره ده ستاره صد و پانزده مربع) هدیه خود را انتخاب کنید.

هدیه های همراه اول برای طرح شتاب در پرداخت متنوع اند. به عبارت دیگر، شما می توانید بسته دریافتی خودتان را انتخاب کنید. برای مثال، اگر تماس های تلفنی شما زیاد است می توانید از کد مکالمه رایگان همراه اول استفاده کنید. اگر پیامک یا استفاده از اینترنت بایتان کاربردی تر است هم، با وارد کردن کد دستوری مناسب، امکان برخوراری از آن ها را خواهید داشت. البته ،با استفاده از کدهای دستوری زیر هم می‌توانید به صورت مستقیم جایزه خود را فعال نمایید.

1- کد یک روز مکالمه رایگان درون شبکه همراه اول با شماره گیری کد *10*1151# (از راست به چپ بخوانید: ستاره ده ستاره یازده پنجاه و یک مربع)

2- کد دو گیگابایت اینترنت رایگان یک روزه با شماره گیری کد *10*11521# (ستاره ده ستاره یازده پانصد و بیست و یک مربع)

3-  کد دریافت 75 امتیاز باشگاه فیروزه ای همراه اول با کد دستوری *10*1153# (ستاره ده ستاره یازده پنجاه و سه مربع) این 75 امتیاز را می توانید در اپلیکیشن همراه من به هدیه و تخفیف تبدیل کنید.

4- برای دریافت راهنمای پیامکی نیز می‌توانید از کد دستوری *10*1159# استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که مکالمه و اینترنت رایگان را زمانی فعال نمایید که به آن احتیاج دارید زیرا از زمان فعالسازی فقط 24 ساعت اعتبار دارد. کامتیازات باشگاه نیز تنها تا انتهای همان ماه اعتبار دارد. پس قبل از این تاریخ، همه آن ها را مصرف کنید.

هدیه روشن نمودن سیم کارت های خاموش همراه اول

هدیه فعال سازی مجدد سیم کارت های خاموش همراه اول

در صورتی که سیم کارت اعتباری هم اول دارید که بیش از سه ماه خاموش بوده می‌توانید با روشن نمودن آن و شماره گیری کد دستوری *10*332# (از راست به چپ بخوانید: ستاره ده ستاره سیصد و سی و دو مربع) از هدیه ویژه همراه اول (کاهش تعرفه مکالمه داخل شبکه به مدت 30 روز به نرخ هر دقیقه 20 تومان) بهره مند شوید. توجه داشته باشید مطابق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، تمامی سیم کارت های اپراتورهای مخابراتی که بیش از 3 ماه کارکرد نداشته باشند، درصورت عدم استفاده در فرآیند سلب امتیاز قرار خواهند گرفت.

هدیه روز تولد همراه اول

هدیه روز تولد برای صاحبان سیم کارت های همراه اول

در روز تولدتان می‌توانید از همراه‌اول مکالمه، اینترنت یا امتیاز رایگان باشگاه فیروزه ای هدیه بگیرید. این اپراتو به پاس قدردانی از همراهی شما، در روز تولدتان به شما هدیه می دهد. در نظر داشته باشید که اعتبار این هدایا تنها در همان روز تولدتان است. اگر بیش از یک خط داشته باشید هم می توانید برای همه آن ها هدیه بگیرید.

نحوه دریافت هدیه روز تولد همراه اول

کافی است در روز تولدتان کد دستوری *10*41# (از راست به چپ بخوانید: ستاره، ده ستاره چهل و یک مربع) را شماره گیری نمایید و یکی از هدایای عنوان شده را انتخاب نمایید. ضمناً می‌توانید با استفاده از کدهای USSD زیر به صورت مستقیم جایزه خود را دریافت نمایید. هدیه های روز تولد عبارت اند از:

1- 24 ساعت مکالمه رایگان داخل شبکه      *10*411#

2- دو گیگ اینترنت یک روزه رایگان همراه اول         *10*4121#

3-  120 امتیاز رایگان باشگاه فیروزه ای همراه اول      *10*413#

برای دریافت راهنمای متنی نیز می‌توانید از کد *10*419# استفاده نمایید تا توضیحات مربوطه برای شما پیامک شود.

دریافت اینترنت رایگان در طرح دوشنبه سوری همراه اول

تمامی مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند در طرح دوشنبه سوری که آخرین دوشنبه هر ماه برگزار می‌شود با شماره گیری کد دستوری *100*64# (از راست به چپ بخوانید: ستاره صد ستاره شصت و چهار مربع) به صورت شانسی از 500 مگابایت تا 100 گیگابایت اینترنت یک روزه هدیه بگیرند. بسته ترافیک دریافتی از ساعت 5 صبح تا 17 عصر روز بعد قابل استفاده می‌باشد.

برای فعالسازی مستقیم این طرح از کد *100*64*1# استفاده کنید و با کد *100*64*0# باقیمانده ترافیک خود را استعلام بگیرید. همچنین، با شماره‌گیری *10*64*9# توضیحات راهنمای این طرح را به صورت پیامکی دریافت نمایید.

بسته خوشامد همراه اول باری مشترکین جدید

بسته های خوشامد همراه اول برای سیم کارت های اعتباری جدید

اپراتور اول به تمامی افرادی که با خرید سیم کارت اعتباری به خانواده همراه اول ملحق شوند هدایای ویژه ای در قالب بسته خوشامد تقدیم می‌نماید. سیم کارت خریداری شده دارای 4000 تومان شارژ اولیه است و همچنین یک بسته ترکیبی با 100 دقیقه مکالمه رایگان ماهانه درون شبکه و یک گیگابایت اینترنت رایگان 30 روزه نیز در دسترس شما خواهد بود.

همچنین با شعار از این جیب به اون جیب، در صورتی که در سه ماهه اول سیم کارت خود را با هر مبلغی (حتی 1000 تومان) شارژ نمایید یک شارژ 5000 تومانی نیز به شما هدیه داده می‌شود. توجه نمایید که اولین شارژ را باید با پرداخت پول خرید نمایید و در صورت انتقال شارژ هدیه به شما تعلق نخواهد گرفت. همچنین، در صورت خرید اولین شارژ از درگاه جیرینگ، هدیه 5000 تومانی شامل شما نخواهد شد. ضمناً به غیر از موارد ذکر شده هدیه ویژه ای برای خریداران سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول به صورت موقت در نظر گرفته شده که در ادامه به آن ها می پردازیم.

24 گیگ اینترنت رایگان با خرید سیم کارت اعتباری

24 گیگ اینترنت هدیه با خرید سیم کارت اعتباری همراه اول

در طرح جدید همراه اول می‌توانید با خرید سیم کارت های اعتباری، 24 گیگ اینترنت رایگان هدیه بگیرید. لازم به ذکر است این هدیه به صورت بسته های اینترنت 4 گیگابایتی تا شش ماه به شما تعلق خواهد گرفت که برای استفاده از هر بسته هفت روز فرصت خواهید داشت. البته سایر هدایای بسته خوشامد نیز مشمول خریداران این سیم کارت ها خواهد شد. برای خرید به مراکز فروش و خدمات حضوری یا فروشگاه آنلاین همراه اول مراجعه کنید و برای استعلام باقیمانده بسته از کدهای دستوری *100*10# و *100*0# (از راست به چپ بخوانید) یا اپلیکیشن همراه من استفاده نمایید.

شارژ رایگان همراه اول در طرح معرف سیم کارت اعتباری

دوستان خود را به همراه اول دعوت کنید و تا یک سال شارژ رایگان هدیه بگیرید. در صورتی که به اطرافیان خود پیشنهاد دهید با خرید سیم کارت اعتباری یا از طریق طرح ترابرد به خانوده همراه اول بپیوندند، علاوه بر اینکه خودشان از بسته های خوشامد بهره مند می‌شوند، شما نیز تا یکسال 10% از مبلغی که دوست شما شارژ خرید کند را هدیه خواهید گرفت.

برای این کار لازم است تا حداکثر 30 روز پس از فعال سازی سیم کارت اعتباری جدید یا ترابرد از اپراتورهای ایرانسل و رایتل و… به همراه اول، دوستتان  کد دستوری *10*341# (از راست به چپ بخوانید: ستاره ده ستاره سیصد و چهل و یک مربع) را شماره گیری نماید و شماره سیم کارت اعتباری شما را به عنوان معرف ثبت کند. در صورت نیاز به حذف معرف نیز می‌تواند از کد *10*3415# استفاده نماید که قاعدتاً پس از این کار دیگر هدیه ای به شما تعلق نخواهد گرفت.

هدیه همراه اول برای جوانان

50% تخفیف و 10 گیگابایت اینترنت رایگان با خرید سیم کارت دائمی جوانان

جوانان 18 تا 25 سال که هیچ سیم کارت همراه اولی به نام خود ندارند، می‌توانند ضمن دریافت 50% تخفیف برای خرید سیم کارت دائمی همراه اول، از 10 گیگابایت اینترنت رایگان یک ماهه نیز علاوه بر بسته خوشامد بهره مند شوند.

اگر مشترک هیچ یک از اپراتورهای مخابراتی نباشید، خرید این سیم کارت فقط با مراجعه حضوری به شعب فروش و نمایندگی های همراه اول و ارائه کارت ملی امکان پذیر است ولی اگر مشترک یکی از اپراتورهای دیگر باشید امکان خرید آنلاین نیز در سایت همراه اول برا شما فراهم گردیده است.

شارژ فوق العاده همراه اول

مشترکین اعتباری همراه اول می‌توانند برای دریافت اعتبار بیشتر هنگام خرید شارژ، از گزینه شارژ فوق العاده استفاده نمایند. برای این کار کافی است کد دستوری *1*12# (از راست به چپ بخوانید: ستاره ده ستاره دوازده مربع) را شماره گیری نمایید و با خرید شارژ از بین مبالغ 5 تا 100 هزار تومان، از 500 تا 35000 تومانی شارژ هدیه بهره مند شوید.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که شارژ خریداری شده و هدیه آن، دارای اعتبار محدودی هستند. (از 5 تا 30 روز) و در صورت عدم استفاده در مهلت مقرر، هم شارژ اصلی و هم شارژ هدیه منقضی خواهند شد. همچنین، باید بدانید که شارژ هدیه فقط برای مکالمه درون شبکه (تماس با خطوط همراه اول یا تلفن ثابت)، پیامک و اینترنت تعرفه آزاد قابل استفاده است. برای استعلام باقیمانده شارژ از کد دستوری *140*11# استفاده نمایید و راهنمای پیامکی این طرح با شماره گیری کد *1*122# دریافت کنید.

یکی دیگر از هدیه هایی که می توانید هنگام شارژ گرفتن دریافت کنید، کد صد پیامک رایگان همراه اول است. کافیست کد دستوری *1*1*5# را شماره گیری کرده و پس از انتخاب مبلغ شارژ مورد نیاز خود، 100 پیامک رایگان دریافت کنید. با کد دستوری 4#*1000** نیز می توانید پیامک همراهی دریافت کنید. در میان طرح های تشویقی هم کد 31#*10* برای دریافت پیامک در سیم کارت های اعتباری و دائمی قابل استفاده است.

روزهای گرم حرفی

طرح های جدید مکالمه رایگان همراه اول

همراه اول بسته های مکالمه ارزان یا رایگان متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. با استفاده از این موارد و با گرفتن یک ک دستوری می توانید از مکالمه رایگان ماهانه و … بهره مند شوید. این هدایا برای مشترکین دائمی و اعتباری متفاوت است. شاید پیش از این نام کد 720 دقیقه مکالمه همراه اول را شنیده باشید. این طرح جدید محسوب نمی شود و در حال حاضر امکانات بیشتری از قبل دارد. برای مثال، اگر خط اعتباری داشته باشید، می توانید بسته های 150، 250، 400، 600 و 800 دقیقه ای را با توجه به میزان مصرفتان دریافت کنید. مالکان خط دائمی هم می توانند از بسته های مکالمه ماهانه 200 تا 1000 دقیقه ای برخوردار شوند. کافیست کد دستوری #3371*10* (ستاره ده ستاره سی و سی هفتاد و یک مربع) را شماره گیری کنید. سپس، می توانید یکی از این بسته ها مکالمه ماهانه را انتخاب کنید.

مکالمه ارزان با طرح روزهای گرم حرفی

مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند با خرید بسته در این طرح، از 60 دقیقه مکالمه درون شبکه از ساعت 7 صبح تا 23 شب با قیمت 1500 تومان بهره مند شوند. البته، بسته مکالمه از هر زمانی که آن را فعال کنید معتبر است و تا ساعت 23 می‌توانید برای چندین تماس داخل شبکه با مجموع 60 دقیقه از آن استفاده نمایید. برای مکالمه های بعد از ساعت 11 شب نیز، یکی از بسته های شب های روشن را فعال کنید.

بسته های شب های روشن همراه اول برای مکالمات شبانه

در صورتی که مکالمات شبانه زیادی دارید، با استفاده از بسته های شب های روشن همراه اول، در مبلغ قبض موبایل یا خرید شارژ خود صرفه جویی کنید. در این طرح با خرید یکی از بسته های شبانه (500 تومان)، هفتگی (3000 تومان) یا ماهانه (11000 تومان) می‌توانید از ساعت 11 شب تا 7 صبح به صورت نامحدود با سایر مشترکین همراه اول یا تلفن ثابت صحبت کنید. خرید این بسته ها با شماره گیری کد *10*333# یا ارسال پیامک بدون متن به شماره 8057 امکان پذیر است

مکالمه همراهی- محدوده 1000

تا 70% تخفیف با بسته مکالمه همراهی همراه اول

مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول با شماره گیری کد دستوری *1000*1# (از راست به چپ بخوانید: ستاره هزار ستاره یک مربع) یک بسته مکالمه دورن شبکه یک ماهه مطابق الگوی مصرف خودشان و با تخفیف تا 70% بهره مند شوند. شایان ذکر است در حالت عادی تعرفه مکالمه برای سیم کارت های اعتباری همراه اول به ازای هر دقیقه 899 ریال و برای سیم کارت های دائمی همراه اول به ازای هر دقیقه 599 ریال می‌باشد که با فعال سازی این طرح به ازای هر دقیقه 15 تا 16 تومان پرداخت خواهید نمود.

مکالمه رایگان با سیم کارت دانشجویی

مکالمه رایگان در جمعه های رویایی با سیم کارت دانشجو

مشترکین سیم کارت های دانشجو همراه اول می‌توانند در طرح جمعه های رویایی، به صورت رایگان و نامحدود در روزهای جمعه مکالمه درون شبکه برقرار کنند. برای فعال سازی این طرح کافی است کد دستوری *10*44# (از راست به چپ بخوانید: ستاره ده ستاره چهل و چهار مربع) را از طریق سیم کارت دانشجو شماره گیری نمایید و رایگان فعال کنند.

بسته به مصرفت با اینترنت همراه اول

اینترنت همراهی همراه اول با قیمت ارزان

مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول یا افرادی که از دیگر اپراتورها ترابرد نموده اند، می‌توانند با شماره گیری کد دستوری *1000*21# (از راست به چپ بخوانید: ستاره هزار ستاره بیست و یک مربع) یک بسته اینترنت متناسب با الگوی مصرف خودشان با تخفیف ویژه دریافت کنند. برای استعلام میزان ترافیک باقیمانده در این طرح نیز می‌توانید از کد *100*10# مربع استفاده نمایید.

پیامک همراهی همراه اول

طرح پیامک همراهی همراه اول با قیمت ارزان

در این طرح می‌توانید با شماره گیری کد *1000*41# (از راست به چپ بخوانید: ستاره هزار ستاره چهل و یک مربع) بسته پیامکی متناسب با الگوی مصرف خودتان را با تخفیف ویژه خرید نمایید. در این بسته ها، تعداد قابل توجهی یامک با هزینه کمتر برای شا فعال می شود. در حقیقت، اگر زیاد پیامک میدهید، با این هدیه هزینه تان کمتر می شود. همه صاحبان سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه_اول می‌توانند تا سه مرتبه در ماه از طرح استفاده نمایند. با این شرط که حداقل 12 ماه از زمان فعال سازی سیم‌کارتشان گذشته باشد.

یک گیگ اینترنت هدیه نصب اپلیکیشن همراه من

دریافت یک گیگابایت اینترنت رایگان با نصب اپلیکیشن همراه من

به تمامی همراه اولی هایی که اپلیکیشن همراه من را برای اولین بار نصب نمایند، بسته ترافیک 1 گیگی اهدا خواهد شد. برای این کار کافی است پس از ثبت نام و ورود به اپلیکیشن گزینه “مشاهده آموزش اپلیکیشن و دریافت هدیه از همراه اول” را انتخاب نمایید تا یک گیگ اینترنت یک ماهه به صورت رایگان دریافت کنید.

تعویض سیم کارت همراه اول به یوسیم

تا 20 گیگ اینترنت رایگان با تعویض سیم کارت های قدیمی با یوسیم

مشترکین دائمی همراه اول در صورت که سیم کارت فعلی خود را با یوسیم تعویض نمایند، از 20 گیگ اینترنت رایگان پرسرعت  4G و  4.5G برای یک ماه بهره مند خواهند. این هدیه برای صاحبان سیم کارت های اعتباری 15 گیگ خواهد بود. بسته هدیه تا حداکثر یک هفته پس از تبدیل سیم کارت برای شما فعال یا رزرو می‌گردد. هزینه تعویض سیم کارت نیز در اولین مرتبه تعویض یوسیم رایگان خواهد بود. در صورتی که تعویض سیم کارت نسل سوم به چهارم را تا پایان آبان 99 انجام دهید از 500 امتیاز رایگان باشگاه فیروزه ای همراه اول نیز بهره مند خواهید شد.

چطور سیم کارت فعلی خود را با یوسیم تعویض کنیم؟

برای تعویض سیم کارت به یوسیم روش های مختلفی وجود دارد که  آن اشاره خواهیم نمود:

1- شماره گیری کد دستوری *10*6# (از راست به چپ بخوانید: ستاره ده ستاره شش مربع)

2- ارسال کدپستی محل سکونت به شماره 8938 و یا 990009

3- تماس با مرکز پشتیبانی همراه اول به شماره 9990

4- مراجعه حضوری به یکی از مراکز فروش یا نمایندگی های همراه اول

5- از طرف پشتیبانی همراه_اول نیز با برخی مشترکین تماس گرفته می‌شود و در صورتی که آدرس محل سکونت خود را اعلام نمایند سیم کارت یوسیم برایشان ارسال خواهد شود.

مکالمه رایگان در ماه رمضان با طرح 5+55

طرح 55+5 ویژه ماه مبارک رمضان

مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول در ماه مبارک رمضان 99 می‌توانند با شماره گیری کد *10*421# (از راست به چپ بخوانید: ستاره ده ستاره چهارصد و بیست و یک مربع) طرح 55+5 را فعال نمایند. در این طرح در صورتی که در هر ساعتی از شبانه روز بیش از 5 دقیقه با سایر خطوط همراه اول صحبت نمایید ادامه مکالمه شما تا 55 دقیقه بعدی رایگان خواهد بود.

چرا برخی از کدهای دستوری همراه اول کار نمیکنه؟

این مشکل می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. به طور مثال برخی از جشنواره ها و طرح های همراه اول فقط در یک روز یا بازه زمانی خاص فعال می‌باشد. و یا ممکن است فقط مخصوص سیم کارت دائمی یا اعتباری باشد. یا دریافت هدیه زمانی انجام خواهد شد که شما شرط لازم را انجام داده باشید، به طور مثال پس از خرید شارژ مقداری شارژ هدیه به شما تعلق بگیرد. با این حال، در صورتی که همچنان با کدهای دستوری همراه اول و دریافت هدیه مشکل دارید، کافی است در بخش نظرات همین پست سوالات یا پیشنهادات خود را مطرح نمایید.

3.7 10 رای
این نوشته چطور بود؟
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی ترین مفید ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments