درباره کانال تخفیف

در صورتی که قصد خرید کالا از یک فروشگاه آنلاین و یا دریافت خدمات از یک اپلیکیشن خاص را دارید، پیش از آن از کانال تخفیف بازدید و با استفاده از کد تخفیف، محصول مورد نظر خود را با قیمت ارزان تری تهیه کنید.
کانال تخفیف مرجع رایگان اشتراک گذاری کوپن و کد تخفیف فروشگاه های آنلاین و کسب و کارهای اینترنتی است. در حال حاضر در کانال تخفیف انواع مسابقه، کمپین، جشنواره، کدهای تخفیف و آفرهای ویژه بیش از 750 اپلیکیشن و سایت خرید آنلاین همچون دیجی‌کالا، اسنپ، اسنپ‌فود، بیمه بازار و فیلیمو به اطلاع کاربران می‌رسد. کدهای تخفیف ضمن کاهش هزینه های مشتریان، باعث آشنایی و جذب افراد بیشتر و افزایش فروش کسب و کارهای آنلاین نیز می شود.
در صورت وجود هر گونه ابهام در رابطه با محتوای سایت کانال تخفیف و یا نحوه استفاده از آن می توانید به بخش سوالات متداول مراجعه نمایید یا از طریق بخش تماس با کانال تخفیف سوالات خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم.

ویژگی ها و امکانات

  • اشتراک جدیدترین کدهای تخفیف سایت ها و فروشگاه های آنلاین
  • بستری مناسب برای تبلیغ کسب و کارهای اینترنتی و افزایش درآمد فروشگاه
  • امکان جستجوی سریع یک سایت و مشاهده جدیدترین کدهای تخفیف آن
  • بررسی صحت و تست کدهای تخفیف قبل از درج در سایت
  • نمایش مدت زمان باقیمانده تا انقضای کد تخفیف و آفرها
  • امکان ورود به سایت فروشگاه از طریق لینک خرید
  • رایگان بودن خدمات و امکانات سایت برای کاربران

تبلیغات در کانال تخفیف

استارتاپ ها و فروشگاه های آنلاین برای توسعه کسب و کار شان می‌توانند با ارائه کد تخفیف و پیشنهادات جذاب، خدماتشان را در سایت کانال تخفیف تبلیغ نموده و با افزایش کاربران میزان فروش خود را افزایش دهند. از آنجایی که کانال تخفیف، بستری برای اشتراک آفرهای فروشگاهی است در صورتی که صاحبان کسب و کار رضایتی برای استفاده از خدمات سایت ندارند، می توانند ضمن اثبات مالکیت، درخواست حذف هر گونه محتوای قرار گرفته از خود بر روی سایت را برای ما ارسال کنند تا هر چه سریع تر ترتیب اثر داده شود.
علاوه بر این کانال تخفیف آماده تبادل لینک، بنر و تبلیغات مشترک با سایت های هم رده خود می باشد.

راه های ارتباطی با کانال تخفیف

به یکی از روش های زیر می توانید نظرات، پیشنهادات، انتقادات و یا درخواست همکاری خود را با ما در میان بگذارید.

- ایمیل کانال تخفیف: info[at]offch.com
- تلفن تماس (ساعت تماس: 9:00 الی 17 به جز روزهای تعطیل): 28422216-021

- بخش درخواست ثبت فروشگاه