درباره ما

درصورتی که قصد خرید کالا از یک فروشگاه آنلاین و یا دریافت خدمات از یک اپلیکیشن خاص را دارید کافی است قبل از آن سری به سایت آف سی اچ بزنید و با استفاده از کد تخفیف، محصول مورد نظر خود را با قیمت ارزان تری تهیه کنید.
کانال تخفیف مرجع رایگان اشتراک گذاری کوپن و کد تخفیف فروشگاه های آنلاین و کسب و کارهای اینترنتی است. در حال حاضر ما در سایت آف سی اچ، انواع مسابقه، کمپین، جشنواره، کد تخفیف و آفر بیش از 750 اپلیکیشن و سایت خرید آنلاین همچون دیجی‌کالا ، اسنپ ، اسنپ‌فود ، چنگال ، چیلیوری و تپ‌سی را به اطلاع شما خواهیم رساند. کدهای تخفیف ضمن کاهش هزینه های مشتریان، باعث آشنایی و جذب افراد بیشتر و افزایش فروش کسب و کارهای آنلاین نیز می شود.
در صورت وجود هر گونه ابهام در رابطه با محتوای سایت آف سی اچ و یا نحوه استفاده از آن می توانید به بخش سوالات متداول مراجعه نمایید یا از طریق بخش تماس با ما سوالات خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم.

ویژگی ها و امکانات سایت offch.com

  • اشتراک و انتشار جدیدترین کدهای تخفیف فروشگاه ها و سایت های ارائه خدمات آنلاین
  • بستری مناسب برای تبلیغ رایگان کسب و کارهای اینترنتی و افزایش درآمد فروشگاه
  • امکان جستجوی سریع یک سایت و مشاهده کدهای تخفیف آن به ترتیب تاریخ
  • بررسی و تست کدهای تخفیف قبل از درج در سایت
  • نمایش مدت زمان باقیمانده تا انقضای کد تخفیف
  • امکان ورود به سایت فروشگاه از طریق لینک خرید
  • رایگان بودن خدمات و امکانات سایت

تبلیغ رایگان در کانال تخفیف

استارتاپ ها و فروشگاه های آنلاین برای توسعه کسب و کار خود می توانند با ارائه کد تخفیف و معرفی فروشگاه خود، به رایگان خدماتشان را در سایت offch تبلیغ نموده و با افزایش کاربران خود میزان فروش را افزایش دهند. از آنجایی که کانال تخفیف بستری برای اشتراک آفرهای فروشگاهی است در صورتی که صاحبان کسب و کار رضایتی برای استفاده از خدمات سایت ندارند، می توانند ضمن اثبات مالکیت، درخواست حذف هر گونه محتوای قرار گرفته از خود بر روی سایت را برای ما ارسال کنند تا هر چه سریع تر ترتیب اثر داده شود.
علاوه بر این کانال تخفیف آماده تبادل لینک، بنر و تبلیغات مشترک با سایت ها می باشد.

تماس با ما

از طریق راه های ارتباطی زیر میتوانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

- ایمیل : info[at]offch.com
- تلفن (ساعت تماس: 8:30 الی 17) : 021-28422216