اسنپ فود
 • کانال تخفیف سفارش آنلاین غذا اسنپ فود

کد تخفیف و جایزه ماشین شانس اسنپ فود در ایرانسل من

راهنمای استفاده
منقضی شده
90,000 تومان
منقضی شده
شرایط استفاده

 • ماشین شانس اسنپ فود کد تخفیف ویژه می‌دهد
 • برای دریافت باید وارد اپلیکیشن ایرانسل من بشوید
 • در صفحه اصلی، بین فروشگاه ها ماشین شانس را بزنید
 • اگر 3 تصویر نمایش داده شده یکی شود جایزه می گیرید
 • جوایز شامل گلکسی اس 22، PS5، ایفون 14، مک بوک و...
 • در غیر اینصورت به شما در پیامک بن تخفیف داده می شود
 • اگر غذا، میوه، شیرینی از اسنپفود یا ایرانسل سفارش دهید
 • به ازای هر بار خرید یک فرصت اضافه بدست خواهید آورد
 • توجه » این کمپین برای تمامی اپراتورها فعال می باشد
 • شرکت در کمپین ایرانسل و اسنپفود از «لینک خرید»

ماشین شانس اسنپ فود ایرانسل

اگر سیم کارت ایرانسل داشته باشید، این شانس را دارید که از اسنپ فود آیفون 14 و پلی استیشن 5 جایزه بگیرید! البته، چندین جایزه جذاب و متنوع دیگر از آی مک گرفته تا بسته اینترنت هم وجود دارد که برای برنده شدنشان فقط کافیست ماشین شانس ایرانسل من را بچرخانید. حتی اگر هیچکدام از جایزه ها به شما نرسد، باز هم دست خالی بیرون نمی روید و یک کد تخفیف اختصاصی اسنپ فود به شما هدیه داده می شود.

اگر سیمکارت همراه اول یا رایتل یا سایر اپراتورها را هم دارید نگران نباشید!!! با رفتن به لینک مستقیم ماشین شانس اسنپ فود در این کمپین شرکت کنید. توجه نمایید برای سفارش غذا باید اپلیکیشن ایرانسل من را دانلود کرده یا سفارش خود را از اسنپ فود ایرانسل ثبت کنید. اگر در سایت یا اپلیکیشن اسنپ فود از کدهای کمپین ماشین شانس اسنپ فود و ایرانسل استفاده کنید با خطای «این کد تخفیف فقط برای سفارش از اپلیکیشن ایرانسل می‌باشد» مواجه می شوید. توجه کنید تمامی کدهای ماشین شانس اسنپفود شخصی سازی شده و فقط برای شماره موبایل شما فعال است. در صورت واگذاری به دیگران پیام «این کد تخفیف متعلق به یک کاربر دیگر است» نشان داده می شود.

جوایز ماشین شانس اسنپ فود و ایرانسل من چیست؟

20 جایزه جذاب در این برنامه برای مشترکین ایرانسل و تمامی شرکت کننده ها در نظر گرفته شده است. جوایزی که هر کدام به تنهایی می تواند هدیه یک قرعه کشی جذاب باشند. اینترنت 6 ماهه یا یک ساله و کد تخفیف فیلیمو و اسنپ تریپ از جمله این جایزه ها هستند. شاید هم بتوانید جزء افرادی باشید که ساعت هوشمند، هدفون، پاوربانک یا هارد برنده می شوند. البته، خوش شانس ترین شرکت کننده ها ممکن است برنده موبایل آیفون 14، s22، مک بوک، دوربین یا پلی استیشن 5 بشوند. پس اگر فکر می کنید خوش شانس هستید، این فرصت را از دست ندهید. حتی اگر به نظر خودتان بدشانس باشید، باز هم امتحانش ضرری ندارد.

برای هر اکانت نیز بلافاصله پس از ثبت نام کدهای تخفیف اسنپ فود پیامک می شود. این کدها دارای انواع مختلفی است و بسته به شرایط متفاوتی برای شما ارسال می شوند. برای مثال، اگر تا به حال از اسنپ فود چیزی سفارش نداده باشید، تخفیف 90 هزار تومانی سفارش اول غذا برای حداقل خرید 170 دریافت می کنید. اگر قبلاً از این برنامه استفاده کرده اید؛ اما مدتی از آخرین خریدتان می گذرد، کد 30 تا 50 هزار تومان غیراول دریافت خواهید کرد. به سایر کاربران هم هدایایی مانند کوپون 30000 تومان تخفیف میوه یا شیرینی هدیه داده می شود.

چطور برنده ماشین شانس اسنپ فود شویم؟

همه مشترکین ایرانسل و سایر اپراتورها یک بار فرصت دارند در این بازی شرکت کرده و شانس خود را امتحان کنند. شانس خودتان را امتحان کردید؛ اما در اولین تلاش چیزی برنده نشدید؟ نگران نباشید. با راهکار های زیر می توانید فرصت های بیشتری به دست بیاورید:

در ایرانسل من از اسنپ فود غذا سفارش دهید تا به صورت اتوماتیک یک شانس جدید دریافت کنید. به کمک این اپلیکیشن میوه و شیرینی خریداری کنید تا 2 بار دیگر بتوانید با ماشین شانس بازی کنید. کد تخفیفی که به همه شرکت کننده ها هدیه داده می شد را به یاد دارید؟ برای سفارش بعدی از اسنپفود، از این کد استفاده کنید و یک شانس دیگر دریافت کنید.

 

نظر کاربران

لطفا صبر کنید
در حال دریافت اطلاعات