کد تخفیف اسنپ اکسپرس
  • کانال تخفیف سوپر مارکت اسنپ اکسپرس

دریافت کد تخفیف و جایزه از بازی پف فیلم اسنپ اکسپرس

100%
تعداد محدود
شرایط استفاده

  • بازی پف فیلم با جوایز ویژه و کد تخفیف اسنپ اکسپرس
  • ابتدا با شماره موبایل خود وارد شده و کلید شروع را فشار دهید
  • جوایز » دوربین کنون، اپل واچ 8، پلی استیشن 5، موتور برقی و...
  • برای افزایش تعداد فرصت های خود به روش زیر عمل نمایید
  • دوستان خود را از طریق لینک معرف به این بازی دعوت کنید
  • به ازای هر سفارش از اکسپرس نیز یک شانس دیگر می‌گیرید
  • شرکت در بازی پف فیلم اسنپ اکسپرس از «لینک خرید»

پف فیلم، بازی جذاب با جوایز مشترک اسنپ اکسپرس و فیلیمو

دوست دارید در یک بازی شرکت کنید که احتمال برنده شدن در آن 100% است؟ پس پف فیلم را از دست ندهید! اسنپ اکسپرس و فیلیمو یک گردونه شانس مشترک به نام پف فیلم برای کاربران خود ایجاد کرده اند. با شرکت در این بازی می توانید جوایز متنوعی از کد تخفیف اسنپ اکسپرس و فیلیمو گرفته تا آیفون 13 و ps5  دریافت کنید. برای شرکت در این گردونه، کافیست وارد لینک خرید شده و دکمه شروع را بزنید. به همین راحتی، دستگاه جک پات چرخیده و به شما جایزه می دهد. نکته جالب درباره این گردونه شانس این است که گزینه پوچ ندارد. به عبارت دیگر، هیچ کس دست خالی از این بازی بر نمی گردد. اگر خوش شانس باشید، ممکن است برنده جایزه های ویژه پف فیلم شوید.

شرکت در گردونه شانس پف فیلم اسنپ اکسپرس و فیلیمو

شرکت در گردونه پف فیلم هیچ شرطی ندارد. کافیست وارد لینک گردونه شانس پف فیلم شده و شماره موبایل خود را وارد کنید. به همین راحتی یک شانس برای چرخاندن جک پات دریافت می کنید. اگر می خواهید شانس خود برای برنده شدن را بالا ببرید و جوایز بهتری دریافت کنید، کافیست از اسنپ اکسپرس خرید کرده یا دوستان خود را دعوت کنید تا در بازی پف فیلم فیلیمو و اسنپ اکسپرس شرکت کنند.

جایزه هایی که در این بازی به شرکت کنندگان هدیه داده می شود، بسیار متنوع اند. برخی از آن ها عبارت اند از آیفون 13، سامسونگ s23، تلویزیون اسنوا، اپل واچ 8، دوربین کنون، مسواک برقی، جارو رباتیک، اندروید باکس فیلیمو، سه کیلو نوتلا، هزار فنجون چای، نیم کیلو زعفران، ده متر سوسیس، ده سال اشتراک فیلیمو و البته کد تخفیف فیلیمو و اسنپ اکسپرس. با یک کلیک ساده، شانس خود را برای بردن هر کدام از این جایزه های جذاب امتحان کنید. به خاطر داشته باشید که فقط تا 30 آبان برای شرکت در پف فیلم اسنپ اکسپرس و فیلیمو فرصت دارید.

نظر کاربران

لطفا صبر کنید
در حال دریافت اطلاعات