کد تخفیف ایرانسل
  • کانال تخفیف اینترنت و اپراتور موبایل ایرانسل

عیدی و بسته تخفیف دار نوروز 1402 ایرانسل

منقضی شده
100%
منقضی شده
*1402#
شرایط استفاده

  • در نوروز 1402 از ایرانسل عیدی و تخفیف هدیه بگیر
  • دریافت با شماره گیری کد دستوری ستاره 1402 مربع
  • بسته 14 روزه 2 گیگ و 2 ساعت مکالمه فقط 8000 تومان
  • همچنین روزانه 14 گیگابایت ترافیک رایگان برای 1000 نفر
  • بصورت شانسی در قسمت تکان شگفت انگیز اپ ایرانسل من
  • بسته تخفیفی را در صورت اتمام می توانید چندین بار بخرید
  • جزئیات تخفیف ایرانسل در عید نوروز 1402 از «لینک خرید»

از ایرانسل عیدی بگیرید

هنوز عیدی خودتان را از ایرانسل نگرفته اید؟ اصلاً نمی دانید چه هدایایی در انتظار شما است؟ ما در اینجا همه جوایز و بسته های تخفیف دار ایرانسل به مناسبت عید نوروز 1402 را به شما معرفی می کنیم. این اپراتور هر ساله آفر های جذابی را برای آغاز سال نو به مشترکین خود می دهد. اگر شما هم جزء کاربران ایرانسل هستید این فرصت را از دست ندهید. عیدی های زیر را می توانید دریافت کنید:

هدیه روزانه 14 هزار گیگ اینترنت

اگر مصرف اینترنت شما زیاد است و به دنبال بسته های حجم بالا یا نامحدود هستید، این عیدی برای شما است. دوست دارید 14 گیگ اینترنت روزانه رایگان دریافت کنید؟ دریافت این هدیه ایرانسل خیلی ساده است. فقط به کمی شانس نیاز دارید. تخم مرغی که در بخش تکان شگفت انگیز قرار دارد را با تکان دادن گوشی بشکنید. جایزه داخل تخم مرغ منتظر شما است. روزانه 1000 نفر این هدیه را دریافت می کنند. اگر جزء آن ها نبودید، ناراحت نباشید. هر شخص 14 بار فرصت دارد شانس خود را امتحان کند. به عبارت دیگر، از 29 اسفند تا 13 فرودین، یک بار در روز می توانید این بازی را انجام دهید.

تخفیف های نوروزی ایرانسل

عیدی های ایرانسل همین جا خلاصه نمی شوند. اگر جزء برنده های خوش شانس بسته اینترنت نباشید، می توانید از سایر هدیه های جذاب این اپراتور استفاده کنید. برای مشاهده این عیدی ها به قسمت بسته اینترنت پیشنهادی اپلیکیشن ایرانسل بروید یا از کد دستوری استفاده کنید. با این کار می توانید در این دو هفته تعطیلات عید از اینترنت و بسته مکالمه ارزان برخوردار شوید. هزینه بسته تخفیفی تقریباً نصف مبلغی است که برای خرید این حجم اینترنت باید پرداخت کنید. البته در ایرانسل من، بسته های ماهانه و 15 روزه دیگری با حجم های بالا و قیمت مناسب وجود دارد که در صورت تمایل می توانید آن ها را خریداری کنید.

نظر کاربران

لطفا صبر کنید
در حال دریافت اطلاعات