مسابقات، قرعه کشی و کمپین ها

2.5 میلیون سکه جایزه جواب معما امروز بازی راکی ربیت

2.5 میلیون سکه جایزه جواب معما امروز بازی راکی ربیت

با پاسخ به معمای چیدن صحیح رمز کیف پول فرضی ارز دیجیتال داده شده در ایردراپ راکی ربیت 2.5 میلیون سکه رایگان برنده می‌شوید. 12 کلمه عبور وجود دارد که باید آنها را به ترتیب مرتب کنید. توجه داشته باشید که فقط 3 تلاش برای حدس زدن دارید. هم‌چنین؛ تنها 24 ساعت زمان خواهید داشت و پس از آن رمز جدید در ساعت 7:30 به وقت ایران بروزرسانی می‌شود. از قسمت Mine روی تب معما Enigma کلیک کنید و با کشیدن کلمات، آنها را در مکان درست خود قرار دهید. پس از زدن validate شما برنده سکه بازی رابیت می‌شوید و اگر اولین نفری باشید که جواب معما را داده‌اید 2.5 تون TON ارز دیجیتال نیز در کیف پول شما شارژ می‌شود. آنچه در تصویر مشاهده می‌کنید جواب معما امروز 1 مردادماه (22 جولای) است. برای عضویت در ایردراپ rockey rabbit از کلید «مشاهده» وارد شوید.

فرصت محدود
دریافت سکه جایزه مینی گیم بیرون آوردن کلید همستر

دریافت سکه جایزه مینی گیم بیرون آوردن کلید همستر

بخش جدیدی به عنوان یک بازی جانبی به همستر کامبت اضافه شده که در آن باید یک کلید را از قسمت خروجی نشان داده شده رد کنید. برای این کار از منوی بالای بازی وارد بخش mini game شوید. شما فقط 30 ثانیه فرصت دارید کندل های سبز و قرمز را طوری جابجا کنید که راه عبور برای کلید باز شود. بهتر است با آمادگی شروع کنید و از قبل جواب کلید همستر را بدانید زیرا در صورتی که نتوانید در این مدت کوتاه بازی را به انتها برسانید 90 دقیقه باید منتظر بمانید تا امکان تلاش مجدد برای شما فراهم شود. با وارد کردن کد مورس امروز همستر و کمبو همستر کمبات نیز سکه بیشتری بدست بیاورید. توجه کنید که اگر در اجرای مینی گیم جدید کلید همستر مشکل دارید برای رفع آن باید تلگرام خود را به آخرین نسخه آپدیت نمایید. مشاهده شیوه بیرون آوردن کلید 1 مرداد » جواب ویدیویی کلید همستر

فرصت محدود
جواب کوئیز معمای امروز بازی ماسک ایمپایر

جواب کوئیز معمای امروز بازی ماسک ایمپایر

هر روز یک سوال در قسمت کوئست پرسیده می‌شود که با پاسخ به آن تا 400 هزار سکه رایگان بازی ماسک را دریافت می‌کنید. از قسمت Quests نوار معمای روز Riddle of the day را انتخاب و جوابی که در ادامه آمده است را وارد کنید. توجه کنید که سوالات به صورت روزانه مطرح شده و حداکثر 24 ساعت برای وارد کردن پاسخ صحیح فرصت دارید. این پست هر روز حوالی ساعت 11 قبل از ظهر آپدیت می‌شود. برای ورود به ایردراپ Musk Empire گزینه «مشاهده» را لمس کنید. سوال: in the crypto realm i stand firm and true tied to a currency by value like glue. what am i? پاسخ کوئیز امروز بازی ماسک ایمپایر 1 مرداد » Stablecoin

فرصت محدود
150 هزار سکه جایزه دعوت به ایردراپ ایرانی کوالا اوپو گیم

150 هزار سکه جایزه دعوت به ایردراپ ایرانی کوالا اوپو گیم

با دعوت دوستان خود به ایردراپ ایرانی کوالا یا همان oppo Game به ازای ثبت نام در بازی 50 هزار سکه و پس از احراز هویت 100 هزار سکه دیگر هدیه خواهید گرفت. مشابه ربات همستر با بالا بردن پرافیت خود از طریق ارتقای کارت ها در بخش بازارچه میتوانید به ازای هر ساعت توکن بیشتری جمع کنید. از طریق پیش بینی بازار ارزهای دیجیتال، انجام ماموریت های صرافی و روزانه می توانید امتیاز بیشتری در بازی تلگرامی اوپو گیم کسب کنید. به دلیل تحریم ایران در صرافی های خارجی، توکن های این بازی لیست نخواهد شد ولی بنا به گفته سازندگان ایردراپ کوالا بصورت آنی میتوانید توکن های خود را در صرافی ایرانی متصل به آن نقد کنید یا به سایر ارزهای دیجیتال تبدیل نمایید. هنگام عضویت در این صرافی می توانید از کد تخفیف اکسنوین استفاده نموده و از هدایای آن بهره مند شوید. همچنین در پایان تابستان 1403 به افرادی که در ایردراپ اوپوگیم شرکت کرده باشند رمز ارز TON جایزه داده می شود. برای عضویت در بات تلگرامی oppo game روی دکمه «مشاهده» کلیک کنید.

فرصت محدود
سکه رایگان جایزه کارت های کمبو روزانه بازی ایلان ماسک

سکه رایگان جایزه کارت های کمبو روزانه بازی ایلان ماسک

با انتخاب سه کارت روزانه بازی ماسک امپایر MuskEmpire سکه رایگان بدست بیاورید. برای زدن کارت‌های مخفی باید از پایین صفحه قسمت City به بخش Stock Exchange بروید. در این حالت شما به صندوق های سرمایه گذاری Investment Funds وارد شده اید و می‌توانید 3 کارت را انتخاب کنید. کارت‌ها هر روز با روز قبل متفاوت بوده (تنها 24 ساعت فرصت دارید) و حوالی ساعت 12 ظهر به وقت ایران آپدیت می‌شود. در تصویر کارت های امروز کمبو بازی ایلان امپایر 1 مرداد 1403 (22 جولای) نشان داده شده است. برای ورود به ایردراپ ماسک امپایر دکمه «مشاهده» را لمس کنید.

فرصت محدود
قرعه کشی 10 هزار اکانت یکساله پریمیوم تلگرام

قرعه کشی 10 هزار اکانت یکساله پریمیوم تلگرام

یکی از بزرگ‌ترین چنل‌های تلگرامی که هر چند وقت یک بار اکانت پریمیوم به اعضای خود هدیه می‌دهد WeWantYou است. این کانال تصمیم دارد 10 هزار اکانت تلگرام پریمیوم یکساله را بین اعضای خود قرعه کشی کند. مجموع ارزش این قرعه کشی حدود 400 هزار دلار است که به صورت پریمیوم تلگرام لینکی به برندگان هدیه داده می‌شود و می‌توانید آن را خود استفاده کرده یا به فروش برسانید. برای شرکت در این قرعه کشی بزرگ تنها کافیست کانال WeWantYou را در تلگرام فالو کنید. زمان اعلام شده برای اعلام برندگان خوش شانس 10 آگوست 2024 ساعت 09:30 AM (20 مرداد 1403) است که به صورت خودکار توسط نرم افزار تلگرام انجام می شود. برای عضویت در این چنل روی لینک مشاهده کلیک کنید.

اعتبار تا 2 هفته
تا 25 هزار سکه رایگان جایزه عضویت در بازی بیبی دوج

تا 25 هزار سکه رایگان جایزه عضویت در بازی بیبی دوج

کاربران ساده و پریمیوم با عضویت در یکی از معتبرترین ایردراپ های تلگرامی، بیبی دوج، به ترتیب 10 و 25 هزار سکه رایگان دریافت کنید. با معرفی ربات BabyDoge PAWS به دوستان و آشنایان خود نیز پاداش می‌گیرید. با انجام چالش‌ها و ماموریت‌هایی از قبیل پیوستن به چنل‌های تلگرامی گفته شده در بازی بیبی دوج سکه های خود را افزایش دهید. مشابه ربات همستر کارت‌های بازی را خریداری کنید و آنها را ارتقا دهید تا پروفیت ساعتی تان بالا رود. بزودی نیز کمبو روزانه بیبی دوج فعال می‌شود تا بتوانید سکه های میلیونی کسب کنید. برای پیوستن به این بازی و دریافت رایگان توکن ایردراپ بیبی دوج روی دکمه «مشاهده» کلیک کنید.

فرصت محدود
320 هزار توکن رایگان جایزه کمبو کارت روزانه تپ کوین

320 هزار توکن رایگان جایزه کمبو کارت روزانه تپ کوین

با انتخاب 3 کارت کمبو تپ کوین روزانه می توانید 320 هزار توکن رایگان این ایردراپ را جایزه بگیرید. هر روز از ساعت 3:30 صبح، 24 ساعت فرصت دارید از منوی STUDY جواب کمبو TapCoin را وارد کنید. با انتخاب کارت اول 20 هزار سکه و با انتخاب کارتهای دوم و سوم به ترتیب 100 و 200 هزار سکه جایزه خواهید گرفت. کارت تپ کوین امروز دوشنبه 1 مرداد 1403 (22 July) در این تصویر نشان داده شده است. شما با مراجعه به تب های Blockchain ، Platforms و Terms&Jargon میتوانید کارت های TapCoin را پیدا نموده و آنها را ارتقا دهید تا کوین رایگان برنده شوید. برای اتصال کیف پول تون کیپر به تپ کوین از منوی پایین روی گزینه AIRDROP کلیک کنید، سپس وسط صفحه روی Connect Ton wallet بزنید، دکمه Connect را از پنجره باز شده لمس نمایید. از بین کیف پول هایی که در لیست می بینید تون کیپر را انتخاب و Connect wallet را بزنید. در این حالت یک تیک سبز روی Connect Ton wallet ظاهر میشود که نشانه از اتمام کار دارد. همچنین برای اطمینان از اینکه این روند به درستی طی شده ، یک مرتبه وارد اپلیکیشن Tonkeeper شوید از منوی پایین روی Browser و سپس از بالای صفحه تب connected را مشاهده کنید. ربات TapCoin باید در این لیست نشان داده شود. جهت ورود به ربات تلگرامی تپ کوین روی دکمه «مشاهده» کلیک کنید.

فرصت محدود
2 میلیون سکه جایزه روزانه کمبو کارت راکی رابیت

2 میلیون سکه جایزه روزانه کمبو کارت راکی رابیت

با انتخاب 3 کمبو کارت روزانه راکی رابیت 2 میلیون سکه رایگان دریافت می‌کنید. هر دسته کارت سه تایی تنها 24 ساعت فرصت انتخاب دارد (نیازی به آپگرید کردن نیست). کامبو هر روز تا ساعت 11:30 صبح به وقت تهران معتبر خواهد بود و بعد از آن کارتهای جدید جایگزین می‌شوند. به اولین نفری که کارتهای کمبو را بچینید علاوه بر امتیاز 1 تون TON (معادل حدود 500 هزار تومان) دیگر نیز داده می‌شود. برای بردن امتیاز combo به بخش mine رفته، با زدن choose superset کنار هر کارت آن را انتخاب کرده و سپس از بالای صفحه، check cards را کلیک کنید. هر کاربر تنها 5 بار می‌تواند اشتباه کند و پس از آن، جایزه کمبو آن روز برایش قفل می‌شود. این پروژه دارای تیک آبی تلگرام هست و در مدت زمان کوتاهی 10 میلیون کاربر جذب کرده است. اسامی برخی از کارتها در قسمت fighter و coach مشابه بوده و دقت نمایید تا اشتباها انتخاب نکنید. برای انتخاب کارت ها حتما لازم نیست آنها را ارتقا دهید فقط کافیست دکمه کنار کارت را بزنید تا وارد یکی از خانه های خالی کمبو شود سپس دکمه check را بزنید و جایزه آن را دریافت نمایید. کمبو نشان داده شده در تصویر مربوط به 1 مرداد (22 جولای) می‌باشد. برای ثبت نام در ایردراپ راکی رابیت دکمه «مشاهده» را لمس کنید.

فرصت محدود
7 روز هدیه عضویت رایگان لیگ پلاتینیوم نات کوین

7 روز هدیه عضویت رایگان لیگ پلاتینیوم نات کوین

در بروزرسانی جدید نات کوین افراد جدیدی که به این ربات ملحق می‌شوند 7 روز اشتراک لیگ پلاتینیوم هدیه می‌گیرند. در این لیگ شما امکان دسترسی به سطح پلاتینیوم، 5000 برابر سرعت بیشتر استخراج در استخرها Pools یا کمپین‌ها Campaigns و دریافت توکن رایگان NOT را دارید. در صورتی که دیگران را نیز دعوت کنید و آنها لول لیگ خود را ارتقا دهند 15% پاداش به موجودی شما اضافه می شود. هم‌چنین؛ تمام افراد می‌توانند با پرداخت نات کوین یا استارز تلگرام به لول‌های بالاتر پلاتینیوم، طلایی یا نقره ای ارتقا یابند. البته توجه کنید این ارتقا دائمی نبوده و به صورت 3، 6 و 12 ماهه قابل خریداری است. به طور مثال برای ارتقا از لول برنز به پلانتیوم 3 ماهه به 9990 استارز نیاز خواهید داشت. جهت دریافت هدیه عضویت رایگان لیگ پلاتینیوم نات کوین روی دکمه «مشاهده» کلیک کنید.

فرصت محدود
سکه رایگان جایزه جواب سوال کوییز روزانه تایم فارم

سکه رایگان جایزه جواب سوال کوییز روزانه تایم فارم

به تازگی یک بخش جدید در ایردراپ تایم فارم Time Farm اضافه شده که با پاسخ به سوال روزانه آن 100 هزار سکه رایگان بدست می‌آورید. برای این کار از منوی پایین Earn را انتخاب کرده و روی گزینه Oracle of Time بزنید و پاسخ کوییز که یک تاریخ است را وارد کنید. با کلیک روی دکمه «مشاهده» وارد این بازی خواهید شد. سوال امروز » What date did the Mt. Gox exchange collapse؟ جواب روزانه تایم فارم 22 July (1 مرداد) » 02/28/2014 (February 28, 2021)

فرصت محدود
دریافت توکن رایگان جایزه پیوستن به ایردراپ داگز DOGS

دریافت توکن رایگان جایزه پیوستن به ایردراپ داگز DOGS

با پیوستن به ربات DOGS توکن رایگان این ایردراپ را بدست آورید. بر خلاف سایر بازی های تلگرامی که این مدت رایج شده امکان ماین کردن وجود ندارد و به کاربرانی که دارای حساب تلگرام قدیمی تر هستند امتیاز بیشتری داده می شود. همچنین در صورت داشتن اکانت پریمیوم مقدار بیشتری داگز به شما داده می شود. با دعوت دوستان خود به این ایردراپ نیز امتیاز بیشتری نصیبتان خواهد شد. این بازی معتبر بوده و دارای تیک آبی تلگرام نیز هست و نیامده فرآیند لیست شدن آن در جریان است. به این نکته توجه کنید که حتما باید آیدی تلگرامی برای اکانت خود تعریف کرده باشید تا ربات برای شما ران شود، در غیراینصورت پیام خطای Who are you dawg? دریافت خواهید کرد. در حال حاضر دو صرافی بزرگ BingX و LBank، عرضه کننده توکن‌های Dogs خواهند بود. جهت عضویت در بات داگز روی دکمه «مشاهده» کلیک کنید.

فرصت محدود
1000 امتیاز جایزه عضویت در ایردراپ بانی اپ

1000 امتیاز جایزه عضویت در ایردراپ بانی اپ

با عضویت در ایردراپ بانی اپ از طریق این لینک 1000 امتیاز جایزه بگیرید. پس از آن با دعوت دوستان خود به این بازی می‌توانید به ازای هر نفر دارای اکانت عادی 1000 امتیاز و هر کاربر با تلگرام پریمیوم 15000 امتیاز دریافت کنید. با سر زدن به بخش Daily Reward هم پاداش روزانه بگیرید که تا 10 روز ادامه دارد و مقدار آن روزانه افزایش می یابد. از طریق انجام کارهایی که در بخش Earn نیز قرار داده شده توکن های خود را افزایش دهید. همچنین با ارتقا قابلیت های Damage و Energy Cap سرعت استخراج بازی BunnyApp اضافه خواهد شد. برای عضویت در ایردراپ بانی اپ روی دکمه «مشاهده» کلیک کنید.

فرصت محدود
10% سکه بیشتر جایزه دعوت دوستان به ایردراپ بامپ BUMP

10% سکه بیشتر جایزه دعوت دوستان به ایردراپ بامپ BUMP

با دعوت دوستان خود به عضویت در ایردراپ بامپ از طریق لینک معرف خود 10% از سکه های دریافتی آنها به عنوان جایزه به شما داده می شود. به وسیله ربات BUMP که قابلیت اتصال به تون کیپر را نیز دارد می توانید به دو روش تپ کردن و فارم (بات اتوماتیک) در این بازی تلگرامی سکه استخراج کنید. با انجام دادن تسک ها هم امکان کسب توکن های بیشتری از این بازی را دارید. برای عضویت در ایردراپ بامپ روی دکمه «مشاهده» کلیک کنید.

فرصت محدود
3 میلیون تومان جایزه لیگ رانی بازی اوزون سوشال

3 میلیون تومان جایزه لیگ رانی بازی اوزون سوشال

در لیگ رانی بازی هم بازی می کنی و هم فرصت برنده شدن جوایز میلیونی بدون قرعه کشی را داری. پس از ورود به شماره موبایل رانی مورد علاقه خود را انتخاب کرده و میوه های با همان طعم را شکار کنید. هر چه میوه بیشتری جمع آوری کنید امتیاز شما بالاتر می رود و در جدول لیگ رتبه بهتری می گیرید. هر هفته به نفرات اول تا سوم با بیشترین امتیاز به ترتیب جوایز 3، 2 و 1 میلیون تومانی اهدا خواهد شد. البته طبق قانون جدید هر کاربر صرفا یک بار می تواند جز برندگان بازی باشد. برای شرکت در رانی بازی اوزون سوشال روی دکمه «مشاهده» کلیک کنید.

فرصت محدود