لوگوی بانک شهر

قرعه کشی و مسابقات بانک شهر

rating
3
2 رای
دنبال کن
کدهای فعال
مسابقات
نظرات
درباره فروشگاه

جدیدترین قرعه کشی و مسابقات بانک شهر را در این صفحه به اطلاع شما خواهیم رساند. با شرکت در جشنواره ها، نظرسنجی و مسابقه های جایزه دار بانک شهر از هدایای ارزنده و ویژه نقدی و غیرنقدی بهره مند خواهید شد.

6 میلیون جایزه انتخاب بهترین گل فصل پرسپولیس در پیج بانک شهر

6 میلیون جایزه انتخاب بهترین گل فصل پرسپولیس در پیج بانک شهر

به مناسبت قهرمانی پرسپولیس با شرکت در مسابقه انتخاب بهترین گل فصل پرسپولیس در پیج اینستاگرام بانک شهر در قرعه کشی 6 جایزه 6 میلیون تومانی شرکت نمایید. عدد گزینه مورد نظر خود را به همراه منشن کردن آیدی 6 نفر از دوستان خود کامنت کنید. و با فالو داشتن پیج این بانک شانس خود را برای دریافت این جایزه امتحان کنید. 1- گل پورعلی گنجی به فولاد 2- گل عالیشاه به استقلال 3- گل ترابی به فولاد 4- گل اورنوف به گل گهر 5- گل آل کثیر به استقلال خوزستان 6- گل ریگی به شمس آذر ویدیوی هر یک از گلهای فوق را با کلیک روی دکمه «مشاهده» میتوانید ببینید و نظر خود را در همان پست ثبت کنید.

فرصت محدود
پژو 206 و جوایز ویژه برای دریافت پرسپولیس کارت بانک شهر

پژو 206 و جوایز ویژه برای دریافت پرسپولیس کارت بانک شهر

پرسپولیسی ها می توانند در جشنواره قرعه کشی بانک شهر با افتتاح حساب در شعب، شهرنت ها یا اپلیکیشن همراه شهر پلاس بانک شهر و دریافت پرسپولیس کارت شانس خود را برای برنده شدن 6 دستگاه پژو 206، شصت گوشی تلفن همراه و ششصد ساعت هوشمند امتحان کنند. البته افزایش موجودی نیز احتمال حضور شما در بین برندگان این جشنواره را بیشتر خواهد کرد. همچنین شما با داشتن پرسپولیس کارت میتوانید بلیت بازی های این تیم را با 30 درصد قیمت کمتر تهیه نمایید. برای اطلاع از سایر امتیازات و مزایای این طرح روی دکمه «مشاهده» کلیک نمایید.

اعتبار تا 3 هفته