لوگوی وان اپ

کد تخفیف وان اپ

وان اپ، اپلیکیشن ساز آنلاین شما. با دریافت کد تخفیف وان اپ و استفاده از آن ها می توانید اپلیکیشن های متنوعی را با هزینه بسیار پایین تر به صورت اختصاصی طراحی کنید.
خیلی خوب
1 رای
3
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از وان اپ موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف وان اپ به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده وان اپ

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی وان اپ وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از وان اپ

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص وان اپ
144 comment
هنوز نظری درباره وان اپ ثبت نشده
تجربه خرید شما از وان اپ چیست؟

وان اپ

وان اپ ابزاری برای ساخت اپلیکیشن بدون نیاز به برنامه نویسی است. با استفاده از خدمات این مجموعه می توانید برای کسب و کار یا فروشگاه خود اپلیکیشن بسازید. هزینه ساخت اپلیکیشن به صورت کلی زیاد است؛ اما اگر از این سامانه استفاده کنید، تنها بخشی از این مبلغ را خواهید پرداخت. در صورت به کار بردن کد تخفیف وان اپ نیز با قیمت کمتری اپلیکیشن می سازید.

خدمات وان اپ

به صورت کلی، بسیاری از افراد ممکن است برای کسب و کارشان به اپلیکیشن نیاز داشته باشند. تقریباً همه کارهای روزمره افراد به وسیله برنامه های موبایلشان انجام می شود. به همین دلیل هم طراحی اپلیکیشن به ویژه برنامه های بدون نیاز به کدنویسی مورد توجه قرار گرفته است. با وان اپ می توانید از میان طرح و قالب های آماده، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. این موارد در حقیقت ظاهر اپلیکیشن شما را تعیین می کنند. در ادامه، اطلاعات مختلف و محتوای مد نظرتان را وارد می کنید. پس از آن، اپلیکیشن شما آماده انتشار خواهد بود. امکان اضافه کرن عکس، ویدئو، افزونه های مختلف و ... را هم دارید. در نهایت هم می توانید خروجی برنامه ای که طراحی کرده اید را برای سیستم عامل اندروید یا آی او اس دریافت کنید.

ویژگی ها و مزایای وان اپ

اولین و بارزترین مزیت وان اپ، صرفه اقتصادی آن است. طراحی اپلیکیشن با کد نویسی اقتصادی هزینه زیادی دارد. شاید هر کسی نتواند از پس این تعرفه ها بربیاید یا نخواهد آن را بپردازد. این اپلیکیشن ساز به شما اجازه می دهد با هزینه ای بسیار کم به محصول نهایی مورد نظرتان دست پیدا کنید. یکی دیگر از مزیت های این سامانه امکان تست رایگان آن است. شما این امکان را دارید اپلیکیشن خود را رایگان بسازید و در صورت رضایت از عملکرد آن، هزینه اش را بپردازید. علاوه بر این، اگر به بیش از یک پلتفرم انتشار نیاز دارید، پکیج هایی با قیمت کمتر برای شما طراحی شده است.