کد تخفیف وان اپ

کد تخفیف وان اپ

rating
3
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

وان اپ، اپلیکیشن ساز آنلاین شما. با دریافت کد تخفیف وان اپ و استفاده از آن ها می توانید اپلیکیشن های متنوعی را با هزینه بسیار پایین تر به صورت اختصاصی طراحی کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف وان اپ
کدهای تخفیف مربوط به وان اپ را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

وان اپ

وان اپ ابزاری برای ساخت اپلیکیشن بدون نیاز به برنامه نویسی است. با استفاده از خدمات این مجموعه می توانید برای کسب و کار یا فروشگاه خود اپلیکیشن بسازید. هزینه ساخت اپلیکیشن به صورت کلی زیاد است؛ اما اگر از این سامانه استفاده کنید، تنها بخشی از این مبلغ را خواهید پرداخت. در صورت به کار بردن کد تخفیف وان اپ نیز با قیمت کمتری اپلیکیشن می سازید.

خدمات وان اپ

به صورت کلی، بسیاری از افراد ممکن است برای کسب و کارشان به اپلیکیشن نیاز داشته باشند. تقریباً همه کارهای روزمره افراد به وسیله برنامه های موبایلشان انجام می شود. به همین دلیل هم طراحی اپلیکیشن به ویژه برنامه های بدون نیاز به کدنویسی مورد توجه قرار گرفته است. با وان اپ می توانید از میان طرح و قالب های آماده، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. این موارد در حقیقت ظاهر اپلیکیشن شما را تعیین می کنند. در ادامه، اطلاعات مختلف و محتوای مد نظرتان را وارد می کنید. پس از آن، اپلیکیشن شما آماده انتشار خواهد بود. امکان اضافه کرن عکس، ویدئو، افزونه های مختلف و ... را هم دارید. در نهایت هم می توانید خروجی برنامه ای که طراحی کرده اید را برای سیستم عامل اندروید یا آی او اس دریافت کنید.

ویژگی ها و مزایای وان اپ

اولین و بارزترین مزیت وان اپ، صرفه اقتصادی آن است. طراحی اپلیکیشن با کد نویسی اقتصادی هزینه زیادی دارد. شاید هر کسی نتواند از پس این تعرفه ها بربیاید یا نخواهد آن را بپردازد. این اپلیکیشن ساز به شما اجازه می دهد با هزینه ای بسیار کم به محصول نهایی مورد نظرتان دست پیدا کنید. یکی دیگر از مزیت های این سامانه امکان تست رایگان آن است. شما این امکان را دارید اپلیکیشن خود را رایگان بسازید و در صورت رضایت از عملکرد آن، هزینه اش را بپردازید. علاوه بر این، اگر به بیش از یک پلتفرم انتشار نیاز دارید، پکیج هایی با قیمت کمتر برای شما طراحی شده است.

داشتن اپلیکیشن باعث می شود هم به مشتریان بیشتری دسترسی داشته باشید و هم بتوانید رفتار و اطلاعات خریداران را بهتر تحلیل کنید. در نتیجه، میزان تعامل شما با کاربران افزایش یافته و با کمترین هزینه به درآمد بیشتری می رسید. اگر وان اپ را برای ساخت اپلیکیشن خود انتخاب کنید با صرف کمترین هزینه، به محصولی با کیفیت برای تبلیغ و گسترش کسب و کارتان دسترسی خواهید داشت. لازم به ذکر است که در تعداد خروجی ها محدودیت نخواهید داشت. همچنین، پشتیبانی رایگان، امکان ایجاد 500 صفحه و 100 مگابایت حجم اولیه هم به شما اختصاص داده می شود.

کد تخفیف وان اپ را از کجا دریافت کنیم؟

هزینه استفاده از خدمات این سامانه نسبت به راه حل های جایگزین، بسیار کمتر است. با این حال، این امکان را هم دارید که با استفاده از کد تخفیف وان اپ قیمت کمتری برای طراحی اپلیکیشن اندروید و ios بدون نیاز به کدنویسی بپردازید.

راه های ارتباط با پشتیبانی وان اپ

شماره تماس: 04134234863

ایمیل: njmt19@gmail.com

آدرس: آذربایجان شرقی، آذرشهر، خیابان امام، کوی مهاجران، دربند جهانگیری، پلاک 16