کد تخفیف آبانک

کد تخفیف آبانک

آبانک، بانک دیجیتال آینده. با استفاده از کدهای تخفیف و کد معرف آبانک که در این صفحه قرار می گیرد برای افتتاح سپرده و حساب بانکی و همچنین شرکت در کمپین های مناسبتی این مجموعه از جوایز نقدی و غیرنقدی بهره مند خواهید شد.
خیلی خوب
2 رای
3
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف آبانک
تعداد محدود
شرایط استفاده
  • با دعوت دوستان به آبانک 50 هزار تومان هدیه بگیرید
  • افتتاح حساب در بانک آینده به صورت کاملا غیرحضوری
  • فقط با بارگذاری تصاویر کارت ملی، شناسنامه و امضا خود
  • تکمیل مراحل احراز هویت و ضبط ویدیو نیز الزامی است
  • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده آبانک

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی آبانک وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از آبانک

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص آبانک
144 comment
هنوز نظری درباره آبانک ثبت نشده
تجربه خرید شما از آبانک چیست؟

آبانک

آبانک یک اپلیکیشن بانک دیجیتال است. این اپلیکیشن بستری را فراهم کرده است تا افراد بتوانند به صورت یکپارچه از تمامی خدمات بانک آینده، استفاده کنند. در واقع آبانک همان همراه بانکِ آینده است. در این اپلیکیشن امکان استفاده از خدمات متنوعی فراهم شده است. به منظور جلب رضایت بیش تر مشتریان، ارائه کد تخفیف آبانک، دریافت خدماتی ارزان را امکان پذیر کرده است.

خدماتی که می توانید از آبانک دریافت کنید

می توانید از خدماتی همچون سپرده و کارت بانکی، باشگاه مشتریان، چک، ایرانکارت و... آبانک استفاده کنید. تنها نیاز است اپ آبانک را نصب کنید. پس از احراز هویت که زمان زیادی نمی گیرد، امکان استفاده از تمامی خدمات اپ برای شما عزیزان فراهم می شود. می توایند در هر لحظه برای خودتان و یا یکی از مخاطبین خود، بسته اینترنتی بخرید. با استفاده از خدمات چک و پیچک کارهای مربوط به ثبت و استعلام چک هایتان را به راحتی و در کمترین زمان، انجام می شود. همچنین، می توانید شناسه قبضتان را وارد کنید و یا بارکد روی قبض را اسکن کنید و به آسانی، قبض گاز، برق، آب، تلفن همراه و تلفن ثابتتان را پرداخت کنید. برای خرید شارژ نیز می توانید از آبانک استفاده کنید. آبانک به طور مستقیم از سپرده شما پول برداشت می کند و به همین دلیل همه چیز بدون وقفه و معطلی انجام می شود. علاوه بر این ها، افرادی که از دستگاه پوز بانک آینده استفاده می کنند، می توانند با انتخاب ویجت پذیرندگان، لیست تراکنشهای خود را مشاهده کنند. با انجام این کار، مدیریت تراکنش ها بسیار راحت تر انجام خواهد شد.

مزایای استفاده از خدمات آبانک

استفاده از یک اپلیکیشن بانک دیجیتال همچون آبانک، مزایا و امکانات متعددی را برای مشتریان بانکی فراهم می ‌کند. دسترسی آسان اپلیکیشن‌ بانک دیجیتال آبانک به شما اجازه می‌ دهد تا به حساب بانکی خود از هر کجا و هر زمان دسترسی داشته باشید. این امکان به شما آزادی بیشتری برای مدیریت مالی خود می ‌دهد. انجام تراکنش ‌های آنلاین با استفاده از اپلیکیشن بانک دیجیتال از دیگر مزیت هایی است که با کمک آن می‌ توانید تراکنش‌ های مالی مختلفی را آنلاین انجام دهید. انتقال وجه به دیگر حساب‌ ها، پرداخت قبوض و صورتحساب‌ ها، و خریدهای آنلاین از جمله این موارد اند.

 لازم به ذکر است که بانک دیجیتال آبانک از سیستم‌ های امنیتی پیشرفته برای حفاظت از اطلاعات شما استفاده می ‌کنند. این امر از اطلاعات حسابی شما در مقابل تهدیدات امنیتی محافظت می ‌کند. به علاوه، این اپلیکیشن ‌ها گزارشات مالی مختلفی ارائه می‌ دهند که به شما کمک می ‌کنند تا بهبود مدیریت مالی خود را برنامه‌ریزی کنید و تصمیم ‌گیری‌ های مالی خود را بر اساس اطلاعات دقیق تری انجام دهید. همچنین،  اپلیکیشن آبانک دارای سیستم‌ پشتیبانی آنلاین است که به شما کمک می ‌کند تا پاسخ سؤالات و مشکلات مالی را دریافت کنید. به طور کلی، استفاده از اپلیکیشن بانک دیجیتال آبانک به شما امکانات زیادی در مدیریت مالی و انجام تراکنش ‌های بانکی می ‌دهد و زندگی مالی شما را راحت‌ تر می ‌کند.

دریافت خدماتی ارزان با کد تخفیف آبانک

خدمات ارائه شده در اپلیکیشن آبانک، انجام بسیاری از کارها را برای کاربران آسان کرده است. علاوه بر امکانات و خدمات متنوع و رابط کاربری ساده اپلیکیشن، مزایای دیگری نیز از طرف آبانک به کاربران داده می شود. کدهای تخفیفی ارائه شده توسط آبانک، این امکان را فراهم می کنند که بتوان با قیمتی بسیار مقرون به صرفه از خدمات این اپلیکیشن کاربری بهره مند شد. کد تخفیف آبانک در وب سایت آف چنل (در بالای همیبن صفحه) قرار داده می شوند. لازم به ذکر است که برای هر کد تخفیفی شرایطی مطرح شده است؛ بنابراین لازم است در ابتدا شرایط هر کد تخفیف را مطالعه کنید. در نهایت نیز می توامنید مناسب ترین کد تخفیف را انتخاب کنید . خدماتی ارزان قیمت را دریافت کنید. علاوه بر این ها، می توانید در برخی از موارد، از جوایز نقدی و غیرنقدی بهره مند شوید.

راه های تماس با پشتیبانی  آبانک

شماره های تماس: ۲۷۶۶۳۴۰۰ ۲۷۶۶۳۲۰۰