در حال حاضر کوپن و کد تخفیف فعالی از آکادمیک ان ال پی موجود نیست. کدهای تخفیف جدید بزودی در سایت کانال تخفیف - آف چنل قرار خواهد گرفت.
  با تشکر از شکیبایی شما


   در حال بارگذاری تخفیف‌های منقضی


   معرفی آکادمیک NLP

   آکادمیک NLP وبسایتی است که اصول، مهارت ها و تکنیک های دانش NLP را به شما آموزش می‌دهد. به کمک این آموزش ها خواهید برنامه ریزی بهتری در زندگی داشته باشید، عادت ها و باورهای نادرست خود را تغییر دهید و در نهایت از زندگی خود رضایت بیشتری داشته باشید.

   NLP چیست ؟

   NLP (ان ال پی) مخفف عبارت Neuro-linguistic programming است که در فارسی به آن علم برنامه ریزی عصبی کلامی گفته می‌شود. NLP به ما یاد می‌دهد که هر آنچه امروز به عنوان افکار، رفتار و عادت از ما بروز می‌کند، نتیجه برنامه‌ریزی‌هایی است که در گذشته با دریافت اطلاعات از طریق حواس پنج گانه در ذهن و سیستم عصبی ما شکل گرفته است.

   دوره های آموزشی NLP برای چه کسانی مناسب است ؟

   افرادی که ‌می‌خواهند عادت های غلط خود را شناسایی کنند آن‌ها را با عادت های خوب جایگزین کنند

   کسانی که در انتخاب هدف خود در زندگی دچار مشکل هستند و به استعداد و توانایی های شخصی خود آگاه نیستند.

   افرادی که به دنبال افزایش انگیزه، تصمیم گیری بهتر، بهبود روابط اجتماعی، از بین بردن ترس ها و استرس های همیشگی و ... هستند.

   چطور مهارت های NLP را یاد بگیریم؟

   از طریق وبسایت آکادمیک NLP می‌توانید به دوره های حضوری و غیر حضوری NLP دسترسی داشته باشید و به کمک مقالات و محصولات موجود در فروشگاه این وبسایت با تکنیک های این علم آشنا شوید و به توسعه فردی خود کمک کنید.

   چطور می‌توان دوره های آموزشی و محصولات موجود در سایت آکادمیک NLP را با قیمت ارزان تری تهیه نمود ؟

   در همی صفحه از وبسایت آف چنل می‌توانید از طرح های فروش ویژه، جشنواره ها، کمپین ها و جدیدترین کدهای تخفیف آکادمیک NLP مطلع شوید و با استفاده از آنها بخشی از مبلغ سفارش خود را تخفیف بگیرید و هزینه کمتری پرداخت کنید.