فروشگاه اینترنتی
آکادمی علی ولی
کد تخفیف آکادمی علی ولی

کد تخفیف آکادمی علی ولی

rating
3
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

آکادمی علی ولی، آموزشگاه آنلاین گل آرایی. با داشتن کد تخفیف آکادمی علی ولی می توانید انواع دوره های آموزش گل آرایی، بادکنک آرایی و فروش از طریق اینستاگرام را با هزینه کمتری تهیه کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف آکادمی علی ولی
کدهای تخفیف مربوط به آکادمی علی ولی را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

آکادمی علی ولی

آکادمی علی ولی فعالیت خود را از سال 97 در حوزه گل آرایی آغاز کرد. علی ولی مدیریت و تدریس دوره های آکادمی را بر عهده دارد. سال هاست که در این حوزه فعالیت می کند و اکنون به عنوان مدرس و مربی بین المللی بادکنک آرایی و گل آرایی، هنرجویان بسیاری را آموزش داده و آن ها را برای ورود به بازار کار آماده کرده است. با دریافت کد تخفیف آکادمی علی ولی، آموزش های تخصصی و نکات زیر به ریز این حوزه های کاری را با مبلغی ارزان تر، دریافت کنید.

در آکادمی علی ولی چه دوره هایی برگزار می شود؟

کلاس گل آرایی معروف ترین دوره آکادمی علی ولی است. اگر می خواهید از صفر تا صد گل آرایی را با متد روز آموزش ببینید، این دوره کامل و جامع را از دست ندهید. علاوه بر این دوره، آکادمی در زمینه های هنری دیگری هم وارد شده و دوره های کاربردی و جذابی را به هنرجویان ارائه کرده است. دوره بادکنک آرایی به صورت حرفه ای برگزار می شود و به گونه ای آموزش داده می شود که در پایان دوره، مهارت کافی در این زمینه داشته باشید. تفاوتی نمی کند هنرجو در چه سطحی باشد؛ چرا که دوره ها از مقدماتی تا پیشرفته در دسترس هستند. نکته بعدی این که می توانید به صورت حضوری و آنلاین در دوره های گل آرایی و بادکنک آرایی شرکت کنید. در صورتی که علاقه مند باشید و بخواهید اطلاعاتتان را در این حوزه افزایش دهید، می توانید کتاب گل آرایی تا ثروت را هم مطالعه کنید. در کنار تمامی این ها، باید بدانید که مدرس و مربی آکادمی، علی ولی، توانسته است در زمینه توسعه فردی نیز مدرک MPT را دریافت و برگزاری دوره های توسعه فردی را نیز در کارنامه کاری خود ثبت کند.

مزایای شرکت در دوره های آکادمی علی ولی چیست؟

تاکنون دوره های بسیار زیادی در زمینه گل آرایی و بادکنک آرایی برگزار شده است، اما بسیاری از این دوره ها در نهایت نتیجه ای را برای هنرجویان به دنبال نداشته اند. زمانی که تصمیم می گیرید در یک دوره حضوری یا آنلاین شرکت کنید، در رابطه با مدرس دوره، کیفیت دوره و مهارت هایی که قرار است بیاموزید تحقیق کنید. آکادمی علی ولی هم اکنون در صدر لیست دوره های گل آرایی و بادکنک آرایی قرار گرفته است. از این بابت اطمینان داشته باشید که آموزش ها کاملاْ به زبان ساده و در سطح باکیفیتی خواهند بود.

کد تخفیف آکادمی علی ولی را از کجا دریافت کنیم؟

برای شرکت در این دوره ها، کدهای تخفیفی در اختیارتان قرار دارد. دقت داشته باشید که هر کد تخفیف دارای شرایط خاصی است. در نتیجه پیش از انتخاب، شرایط را مطالعه کرده و در نهایت کدی که به کارتان می آید را انتخاب کنید. هم اکنون می توانید در بالای همین صفحه از وب سایت کانال تخفیف، بسته به آن چه که مد نظر دارید، کد تخفیف آکادمی علی ولی را دریافت کنید.

راه های تماس و ارتباط با پشتیبانی آکادمی علی ولی

شماره تماس پشتیبانی و مشاوره: 09929005331

ایمیل: info@alivaliflorist.com

واحد اداری: قم، خیابان آذر، بعد از کوی 15.1، طبقه بالای شهرگل

واحد آموزش: کیش، میدان امیرکبیر، ساختمان فرهاد، واحد 18