کد تخفیف نشر آموخته

کد تخفیف نشر آموخته

rating
5
3 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

نشر آموخته، ناشر کتاب های مدیریت، روانشناسی، توسعه فردی و توسعه کسب و کار

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف نشر آموخته
کدهای تخفیف مربوط به نشر آموخته را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

نشر آموخته

فروشگاه اینترنتی نشر آموخته عرضه کننده کتاب های این انتشارات در زمینه های رشد و توسعه فردی، بازاریابی، مدیریت کسب و کار، کار آفرینی و ... است. به روز بودن اطلاعات و دانش از ضروریات فعالیت در بازار کار است و استفاده از منابع مطالعاتی مناسب بهترین راه برای یادگیری مهارت های ضروری است. شما می توانید تمام کتب موجود در این فروشگاه را با استفاده از کد تخفیف نشر آموخته ارزان تر بخرید.

در صورتی که درگیر درس و مدرسه هستید، داشتن کتاب های کمک درسی مناسب می تواند در رسیدن به اهداف و خواسته هایی که دارید، نقش مؤثری ایفا کند. برای اینکه هنگام خرید این کتاب ها هزینه کمتری پرداخت کنید، کافیست کد تخفیف گاج مارکت را روی سفارش خود اعمال کنید.

محصولات و مزایای نشر آموخته

این انتشارات به صورت اختصاصی در زمینه ارائه کتابهای مدیریت و کسب و کار فعالیت می کند و مرجعی برای تهیه این نوع کتب است. می توان گفت که کتاب های موجود در این فروشگاه به دو گروه توسعه فردی و کسب و کار تقسیم می شوند. به مطالعه در هر یک از این حوزه های که علاقه داشته باشید، می توانید مسیر مطالعاتی خود را با استفاده از عنوان های مختلفی درباره بهبود فردی، تقویت مهارت های مدیریتی، کارآفرینی، تیم سازی، فروش و مذاکره، بازاریابی، دنیای دیجیتال و ... تعیین کنید. ممکن است بسیاری از کتابفروشی ها، عنوان های مختلفی را در این زمینه منتشر کنند؛ اما با توجه به اینکه فعالیت این سایت منحصر به این حیطه است، کتب موجود در آن هم تنوع و گستردگی موضوعی بیشتری دارند و هم از جمله بهترین آثار به شمار می آیند. خرید از این فروشگاه نیز ساده تر و سریع تر از دیگر کتابفروشی ها است و می توانید بدون اتلاف وقت سفارش خود را دریافت کنید.

شاید بپرسید چرا باید برای رشد کسب و کار کتاب بخوانیم؟ بسیاری از افراد معتقدند یادگیری و پیشرفت در مهارت های مدیریتی علمی تجربی است و با خواندن کتاب و مطالب تئوری نمی توان چیزی درباره آن یاد گرفت. این تصور اشتباه است و حقیقت این است که شما نمی توانید همه چیز را خودتان تجربه کنید. بهترین کار این است که با مطالعه آثار نویسندگان و فعالان این حوزه از تجربیات آن ها به نفع خودتان بهره ببرید. علاوه بر این، مدیریت و توسعه کسب و کار حوزه ای پویا است که به سرعت تغییر کرده و فعالان آن نیاز دارند که دانش و اطلاعات خود را به روز کنند. این فروشگاه با در دسترس قرار دادن بهترین و جدیدترین کتب بازاریابی و مدیریتی این امکان را به شما می دهد که در همه زمینه های لازم، اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کرده و در زندگی شخصی یا حرفه ای خود پیشرفت کنید. کافیست مسیر مطالعه مد نظر خود را انتخاب کنید تا به تمام عنوان های مربوط به آن دسترسی داشته باشید.

در صورتی که مالک شرکت و سازمان باشید هم می توانید برای اعضا و کارمندان خود به جای هدایای تکراری و بی استفاده، کتاب خریداری کنید. این هدیه به یاد ماندنی و متفاوت است و در عین مناسب بودن هزینه ها، به رشد و توسعه اشخاص و ابعاد مختلف کسب و کار کمک کرده و کالایی کاربردی به حساب می آید. همچنین، می توانید برای هدایای نوروزی و تبلیغاتی خود نیز به جای هدیه های تکراری و غیر کاربردی، کتاب بدهید.

چگونه با قیمت کمتری با کد تخفیف نشر آموخته کتاب بخریم؟

شما می توانید کتب و آثار موجود در این سایت را با استفاده از کدهای تخفیف ارزان تر بخرید. جدیدترین کد تخفیف نشر آموخته و بهترین آفر های فروش آن را می توانید از طریق سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل پیگیری کنید.

راه های ارتباط با نشر آموخته

شماره تماس: 03136540852

ایمیل: info@amookhtheh.ir

آدرس: اصفهان، اتوبان شهید دستجردی، خلیج فارس 11، نبش بن بست 5، پلاک 124