لوگوی اپتیت

کد تخفیف اپتیت

اپتیت ، پلتفرم ارائه برنامه ورزشی و تناسب اندام . با استفاده از کد تخفیف اپتیت می‌تونید برنامه بدنسازی و ورزشی اختصاصی متناسب با فرم بدنی خود را با قیمت ارزان تهیه کنید و به صورت آنلاین و هدفمند، زیر نظر مربی به وزن ایده آل برسید.
خیلی خوب
9 رای
4.78
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از اپتیت موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف اپتیت به شما اطلاع خواهیم داد.

کوپن های تخفیف منقضی شده اپتیت


نظرات و تجربه خرید از اپتیت

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص اپتیت
144 comment
هنوز نظری درباره اپتیت ثبت نشده
تجربه خرید شما از اپتیت چیست؟

اپتیت

سایت اپتیت از سال 1398 فعالیت خود را با هدف بهبود سلامتی و سبک زندگی مردم شروع نمود. متخصصین این سایت با ارائه راهکارهای عملی و موثر برای فعالیت های ورزشی مانند دوره های کاهش وزن، افزایش وزن، رژیم چربی سوزی و... توانستند در طی 2 سال به یکی از بزگترین سرویس های دیجیتال تناسب اندام و سلامتی در ایران تبدیل شوند. استفاده از خدمات اپتیت شامل هزینه هایی است که با استفاده کد تخفیف اپتیت می‌توانید با قیمت بسیار مناسب از آنها استفاده کنید و به تناسب اندام برسید. کانال تخفیف آف چنل نیز در این میان آماده است که با ارائه جدیدترین کد تخفیف اپتیت، به شما کمک کند تا با هزینه کمتری پلن های اشتراکی و برنامه های ورزشی اپتیت را تهیه کنید.

آشنایی با خدمات اپلیکیشن اپتیت

سایت اپتیت سعی دارد که با برگزاری دوره های ورزشی و تناسب اندام به صورت آنلاین و همچنین ارائه راهکارهایی برای اندازه گیری و محاسبه میزان کالری برای فعالیت های ورزشی مختلف، محاسبه و اندازه گیری مدت زمان مورد نیاز برای انجام تمرین های مختلف، پیشنهاد برنامه های تمرینی و بدنسازی و... به شما کمک کند تا به وزن ایده آل خود برسید و همچنین اندام ورزیده و فیتنس داشته باشید.

استفاده از انرژی و تخصص جوانان با استعداد ایرانی به مجموعه اپتیت کمک کرده تا دوره های تخصصی بدنسازی و تناسب اندام را با طراوت و نشاط خاصی برگزار کنند و این انگیزه را ه کاربران اپلیکیشن اپتیت نیز منتقل کنند تا آنها نیز بتوانند عادت های بد و اشتباه قبلی خود را کنار بگذارید و در مسیری جدید برای داشتن بدنی سالم و زیبا قدم بردارند.

به طور مثال دوره کاهش وزن و چربی سوزی از دوره های پرطرفدار این اپلیکیشن است که با توجه به کم تحرکی و ماشینی شدن اکثر کارها در زندگی امروزه بسیاری از ما به آن احتیاج داریم. دوره پریودی، دوره ورزشی شکم تخت، دوره های ویژه فرم دهی عضلات از مبتدی تا پیشرفته، دوره های تخصصی که فقط بر روی یک عضله خاص کار می‌کند از محصولات و خدمات اپلیکیشن اپتیت هستند.

محدوده فعالیت اپتیت

برای استفاده از خدمات اپتیت هیچ محدودیت جغرافیایی نخواهید داشت، یعنی در هر کجای ایران که باشید به راحتی می‌توانید دوره های ورزشی و تناسب اندام اپلیکیشن اپتیت فیت را تهیه کنید و در منزل یا باشگاه با آن تمرین کنید.

مزایا و ویژگی های اپتیت

یکی از مزایای اصلی اپتیت این است که روش های قدیمی کلیشه ای برای افزایش انگیزه شما را کنار گذاشته و با رویکردی جدید قصد دارد که شما را به وزن دلخواه تان برساند. با استفاده از اپلیکیشن اپتیت می‌توانید عادات بد قبلی خود را کنار بگذارید و به جای آن سراغ عادات مناسب و سازنده بروید.

وجود برنامه های ورزشی متنوع و مناسب برای افراد با شرایط جسمانی مختلف، استفاده از مربیان متخصص و حرفه ای، پشتیبانی دوره و امکان ارتباط با کارشناسان و مربیان از دیگر مزایای اپتیت است.

البته باید در نظر داشته باشید که مزایا و ویژگی های اپتیت به همین موارد خلاصه نمی‌شود، چرا که بیشتر تاثیرات مثبت استفاده از این اپلیکیشن، در طولانی مدت و در صورت داشتن فعالیت مداوم به شما ثابت خواهد شد.

چطور برنامه های تناسب اندام اپتیت را با قیمت ارزان تر تهیه کنیم؟

اپتیت همواره برای این که بتواند خدمات خود را قیمت کمتری در اختیار کاربران قرار دهد، طرح های مختلفی در نظر دارد. به عنوان مثال کد تخفیف اولین خرید اپتیت برای کاربران جدید و کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول اپتیت برای کاربران همیشگی این پلتفرم قابل استفاده است. با دریافت این کدها و استفاده از آنها هزینه کمتری برای برنامه های ورزشی و تناسب اندام این اپلیکیشن پرداخت خواهید نمود.

جدیدترین کدهای تخفیف اپتیت را از کجا دریافت کنم؟

ممکن است دسترسی به کد های تخفیف اپتیت برای بسیاری پیچیده باشد و یا نتوانند به موقع از آنها با خبر شوند. سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف در این میان یک بستر مناسب را برای مشتریان اپتیت فراهم کرده که در اسرع وقت بتوانند از انواع کدهای تخفیف موجود با خبر شوند و از آنها استفاده کنند. شما با مراجعه مستقیم به همین صفحه یا جستجوی عبارت «اپتیت» به طرح های فروش ویژه، جشنواره ها، پیشنهادات شگت انگیز، کوپن ها و کد تخفیف اپتیت به صورت رایگان دسترسی خواهید داشت.

راههای ارتباط و تماس با پشتیبانی اپتیت

شماره تماس: 02128426022
ایمیل: info@appetit.fit
آدرس: تهران، میدان ونک، نرسیده به چهاراه جهان کودک، پلاک 40 مرکز رشد دانشگاه علامه، طبقه اول