لوگوی آریسته

کد تخفیف سایت و اپلیکیشن آریسته

آریسته، رزرو آنلاین سالن های زیبایی و سلامت، ماساژ، آرایشگاه زنانه، خدمات پوست و مو و... با استفاده از کوپن و کدهای تخفیف آریسته که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد نوبت آرایشگاه ، سالن زیبایی و مراکز ماساژ را ارزان تر رزرو کنید.
خیلی خوب
5 رای
4.8
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از آریسته موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف آریسته به شما اطلاع خواهیم داد.

کوپن های تخفیف منقضی شده آریسته


نظرات و تجربه خرید از آریسته

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص آریسته
144 comment
هنوز نظری درباره آریسته ثبت نشده
تجربه خرید شما از آریسته چیست؟

آریسته

آریسته یک پلتفرم رزرو آنلاین نوبت آرایشگاه، مراکز ماساژ و خدمات پوست و کلینیک های زیبایی است. با استفاده از کد تخفیف آریسته که در همین صفحه منتشر میشه می‌تونید خدمات زیبایی و سلامتی در سالن ها و آراییشگاه ها با قیمت ارزان تری دریافت کنید.

برای چه خدماتی می توان از آریسته نوبت اینترنتی رزرو کرد؟

افراد برای استفاده از خدمات مختلف سالن های زیبایی همچون کوتاهی مو، کاشت ناخن، تاتو، میکاپ، وکس، اپیلاسیون، خدمات زیبایی مربوط به عروس، ماساژ و غیره می توانند از طریق آریسته نوبت بگیرند.

مزایا و ویژگی های رزرو نوبت آرایشگاه از آریسته

با رزرو اینترنتی نوبت به جای مراجعه حضوری و بدون اطلاع قبلی یا وقت گرفتن به شیوه های قدیمی می توان به شیوه ای مفید در زمان صرفه جویی کرد و با این کار برنامه ریزی های مراکز مختلف زیبایی و ماساژ نیز ساماندهی شده تر می شوند و احتمال بروز خطا و اشتباه در آن ها کاهش می یابد.

همچنین، آریسته کیفیت خدمات ارائه شده در مراکزی که در فهرست آن ثبت شده اند را برای شما تضمین می کند. در واقع آریسته بستری مناسب برای کاربران مهیا کرده تا سالن های زیبایی و آرایشگاه ها را بر اساس نظرات و رای کاربران دیگر انتخاب نمایند و به ساده ترین شیوه رزرو نوبت آرایشگاه و یا مرکز اسپا و ماساژ را آنلاین انجام دهند.

ارائه مقاله های متنوع با موضوع زیبایی، سبک زندگی و ... و همچنین اهدای کد تخفیف آریسته به کاربران جدید و قدیمی در مناسبت های مختلف برای استفاده ارزان تر از خدمات این سایت از دیگر مزایای آریسته می‌باشد.

چطور رزرو نوبت آرایشگاه و سالن های زیبایی آریسته را با قیمت ارزان تری انجام دهیم؟

- آریسته هر هفته طرح های تخفیفی ویژه ای تحت عنوان پیشنهاد شگفت انگیز در نظر می گیرد که کاربران می توانند با خرید و رزرو نوبت از سالن های زیبایی و مراکز ماساژ منتخب در این پیشنهاد ها هزینه کمتری را پرداخت نمایند.

- همچنین در صورتی که هنگام رزرو نوبت ، کد تخفیف آریسته را روی سفارش خود وارد نمایید خواهید توانست از خدمات زیبایی مراکز و سالن های آرایشی موجود در سایت آریسته با قیمت ارزان تری استفاده نمایید.

به طور مثال کد تخفیف اولین خرید آریسته برای مشتریان جدید و ثبت سفارش اول کاربرد دارد. همچنین مشتریان قدیمی این سایت می‌توانند از کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول آریسته استفاده نمایند که برای سفارش های دوم و سوم و چندم نیز فعال می‌باشد.

جدیدترین کد تخفیف آریسته را از کجا دریافت کنیم؟

برای سهولت بیشتر، جدیدترین کدهای تخفیف آریسته و همچنین طرح های فروش ویژه و تخفیف دار که در مناسبت ها و جشنواره هایی نظیر عید نوروز و شب یلدا برگزار می‌شود در همین صفحه از وب سایت آف چنل (کانال تخفیف) منتشر می‌شود و می‌توانید به صورت رایگان از آنها استفاده نمایید.

راه‌ های ارتباط و تماس با پشتیبانی آریسته

شماره تلفن آریسته : 02128427121
آدرس : میدان آرژانتین، خیابان الوند، خیابان سی و پنجم غربی، خیابان سیاوش، کوچه گل پیچک، پلاک 8