لوگوی ابر آروان

کد تخفیف سایت و اپلیکیشن ابر آروان

ابر آروان، عرضه‌کننده‌ی زیرساخت یکپارچه ابری در ایران
خیلی خوب
3 رای
4.67
امتیاز دهید

در حال حاضر کوپن و کد تخفیف فعالی از ابر آروان موجود نیست. کدهای تخفیف جدید بزودی در سایت کانال تخفیف - آف چنل قرار خواهد گرفت.
با تشکر از شکیبایی شما


در حال بارگذاری تخفیف‌های منقضی


144 comment

نظرات و تجربه خرید از ابر آروان

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص ابر آروان

ابر آروان

شرکت ابر آروان با در اختیار داشتن 40 پاپ سایت در نقاط مهم جهان، به مشتریان خود زیرساخت یکپارچه‌‎ ابری عرضه می کند. سرویس دهی به بسیاری از پربازدیدترین و شناخته شده ترین وب سایت های ایرانی، پخش زنده مهم ترین رویدادهای ملی، ارائه خدمات امنیتی به سامانه های حساس دولتی و نیز جلوگیری از حملات سایبری و هک به بسیاری از بانک ها و سامانه های برخط کشور، از مهم ترین اقدامات این شرکت بوده است.


چه محصولاتی را می توان از طریق ابر آروان تهیه کرد؟

از محصولات ارائه شده در ابر آروان می توان به DNS ابری، شبکه توزیع محتوا، امنیت ابری، پلتفرم ویدئو، پخش زنده، تبلیغات ویدیو، رایانش ابری، پلتفرم ابری و فضای ابری اشاره نمود.


DNS ابری ابر آروان چه امکاناتی را ارائه می دهد؟

به کمک DNS ابری ابر آروان کاربران می توانند به شیوه ای سریع، راحت و کاملا رایگان، DNS دامنه های خود را مدیریت نمایند. ابر آروان به کمک شبکه گسترده anycast خود در ده ها نقطه مهم ایران و جهان، سریع ترین و پایدارترین تفسیر نام را فراهم و از حملات منع سرویس توزیع شده (DDoS) و حملات هکری و سایبری جلوگیری می کند.


شبکه توزیع محتوای ابر آروان چه قابلیت هایی دارد؟

به علت برخورداری ابر آروان از پاپ سایت های متعدد در نقاط مهم ترافیکی ایران و جهان با دقت بالا، به کمک شبکه توزیع محتوای ابر آروان موقعیت جغرافیایی کاربر تشخیص داده می شود و محتوا از نزدیک ترین نقطه به دست‌ او می‌رسد؛ در نتیجه، سرعت بارگذاری صفحات در سایت شما به شکل چشم گیری افزایش می یابد.


امنیت ابری ارائه شده در سرویس ابر آروان شامل چه خدماتی است؟

خدمات امنیت ابری آروان شامل طیف وسیعی از خدمات در زمینه های گوناگون امنیتی از جمله سامانه تشخیص و جلوگیری از حملات DDoS، دیواره آتش، دیواره آتش وب و سامانه محدود سازی درخواست های کاربران است.


چطور می توان با هزینه کمتر از سایت ابر آروان خرید کرد؟

شرکت ابر آروان برای جلب رضایت حداکثری مشتریان خود طرح ها و جشنواره های ویژه ای را در فواصل زمانی مختلف در نظر می گیرد که در آن ها قیمت خدمات ارائه شده با تخفیف های شگفت انگیز ارائه می‌شود. همچنین با استفاده از کد تخفیف ابر آروان بسته های اشتراکی و سرویس های ابرای را  با قیمت ارزان تری تهیه خواهید نمود.


جدیدترین کدهای تخفیف ابر آروان را از کجا دریافت کنیم؟

برای تسهیل در کار شما عزیزان، جدیدترین کدهای تخفیف ابر آروان همراه با جشنواره ها و طرح های فروش ویژه آروان در همین صفحه از وب سایت آف چنل قرار داده می شود و شما می توانید با مراجعه به این صفحه و دریافت کوپن و کد تخفیف آروان در زمان تعیین شده، با هزینه کمتر محصولات این شرکت را خریداری نمایید.


راه‌ های ارتباط و تماس با پشتیبانی ابر آروان

تلفن : 02191019999
ایمیل : support@arvancloud.com
آدرس : تهران، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، خیابان شهید دستگردی (ظفر)، پلاک 247