مشاوره و سلامتی
آسان آزمایش
کد تخفیف آسان آزمایش

کد تخفیف آسان آزمایش

rating
5
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

آسان آزمایش، ارائه خدمات آزمایش در محل ویژه تهران، کرج و تبریز. با کد تخفیف آسان آزمایش انواع تست های پزشکی و چکاپ را در شهرهای تحت پوشش این مجموعه به قیمت ارزان و مقرون به صرفه تری خریداری کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف آسان آزمایش
کدهای تخفیف مربوط به آسان آزمایش را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

آسان آزمایش

آسان آزمایش پلی است میان شما و بهترین آزمایشگاه های تشخیص طبی تا بتوانید بدون نیاز به خارج شدن از منزل، از خدمات این مجموعه ها استفاده کنید. این مجموعه تلاش می کند تا مردم بتوانند با حذف هزینه های ایاب و ذهاب، خدمات تشخیصی را با قیمت کم تری دریافت کنند. به علاوه، با کد تخفیف آسان آزمایش نیز می توانید بخشی از هزینه این خدمات را کاهش دهید.

با خدمات متنوع آسان آزمایش، آزمایشگاه در خانه شماست

خدماتی که آسان آزمایش ارائه می دهد در یک دید کلی، خدماتی بسیار مفید و البته منحصر به فردی هستند. تصور کنید برای انجام یک تست پزشکی دیگر نیازی نیست به مراکز مختلف سر بزنید و ساعت های طولانی در صف انتظار باشید. حتی نیازی نیست از منزل خود خارج شوید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در سایت یا اپلیکیشن آسان آزمایش خدمات مورد نیاز خود را رزرو کنید تا به صورت حضوری در منزل شما انجام شود. آزمایش هایی که می توانید با کمک این مجموعه در منزل انجام دهید شامل تست کرونا، تست آنفولانزا، پاپ اسمیر، HPV، تست بارداری، آزمایش تیروئید، تست تنفس و تست اعتیاد است. سپس، می توانید نتایج آزمایش خود را برای کارشناسان این مجموعه ارسال کنید تا آن را برای شما تفسیر کنند. البته آزمایش ها و تست های مختلف تنها خدمات این مجموعه محسوب نمی شوند. خدمات پزشکی متنوع را نیز می توانید از طریق این مجموعه در منزل خود دریافت کنید. این خدمات شامل ویزیت پزشک، سونوگرافی، نوار قلب و اکو، رادیولوژی و صدور گواهی فوت هستند. البته، این هم پایان ماجرا نیست و باید خدمات پرستاری مانند تزریقات، سونداژ، پانسمان، ساکشن، بخیه و تست فشار و قند خودن را هم به این مجموعه اضافه کرد.

آسان آزمایش چه نقاط قوتی دارد؟

آسان آزمایش یک پلتفرم تخصصی در حوزه ارائه خدمات آزمایشی و تشخیصی حوزه پزشکی و سلامت محسوب می شود. با استفاده از این سامانه می توانید برای انجام هرگونه تست و خدمات درمانی درخواست دهید. سپس نیروهای متخصص از آزمایشگاه های طرف قرار داد برای رسیدگی به درخواست شما به محل تعیین شده اعزام می شوند. صرفه جویی در زمان و هزینه و راحتی بیمار یا فرد دریافت کننده خدمات از مهم ترین مزیت های استفاده از خدمات این مجموعه هستند. همچنین، امکان استفاده از بیمه نیز برای شما وجود دادر و چنانچه ازمایشگاه مربوطه با بیمه شما قرارداد داشته باشد می توانید انواع تست ها و خدمات مراقبتی را تحت پوشش بیمه با هزینه کم تری انجام دهید. به علاوه امکان دریافت فاکتور معتبر برای ارائه به مراکز مختلف نیز وجود دارد. در نهایت در آسان آزمایش می توانید جواب تست های خود را به صورت آنلاین دریافت کرده و با کمک پشتیبانی این مجموعه خودتان آن را تفسیر کنید و در صورت نیاز به پزشک مراجعه کنید.

چگونه خدمات آسان ازمایش را با تخفیف دریافت کنیم؟

برای این که بتوانید از خدمات منحصر به فرد این مجموعه با صرف هزینه کم تری بهره مند شوید، تنها کافی است از طریق همین صفحه کد تخفیف آسان آزمایش را دریافت کرده و هنگام ثبت درخواست خود از آن استفاده کنید.

راه های تماس و ارتباط با پشتیبانی آسان آزمایش

تلفن تماس رزرو و پشتیبانی: ۰۲۱-۹۱۳۰۴۵۶۷ ،  ۰۲۱-۹۱۳۲۲۰۱۷

همه روزه از ساعت 8:30 الی 22

پست الکترونیک: Info{at}AsanAzmayesh.com

نشانی دفتر پشتیبانی: تهران بلوار میرداماد خیابان بهروز نبش خیابان چهاردهم