خدمات آنلاین
آسان اسپرت
کد تخفیف آسان اسپرت

کد تخفیف آسان اسپرت

rating
4.4
15 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

آسان اسپرت، اجاره و رزرو زمین بازی و باشگاه ورزشی به صورت اینترنتی. با استفاده از کد تخفیف مجموعه آسان اسپرت می توانید برای برگزاری کلاس های آنلاین ورزشی با مربیان متخصص و حرفه ای هزنیه کمتری پرداخت نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف آسان اسپرت
کدهای تخفیف مربوط به آسان اسپرت را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی آسان اسپرت

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

آسان اسپرت

مجموعه آسان اسپرت با هدف آنکه کلیه خدمات و محصولات ورزشی با ارزان ترین، ساده ترین و سریع ترین روش ممکن در اختیار ورزشکاران و علاقه مندان این حوزه قرار گیرد، فعالیت خود را در جهت ارائه خدمات و محصولات ورزشی از طریق فضای مجازی و بر بستر اینترنت شروع نمود. با مراجعه به وبسایت این مجموعه می‌توانید در کلاس های ورزشی متنوع به صورت آنلاین شرکت کنید یا از مجموعه های ورزشی مختلف زمین بازی اجاره و رزرو کنید.

آسان اسپرت چه خدماتی ارائه می‌کند؟

همکاری آسان اسپرت با مجموعه های ورزشی در شهرهای مختلف باعث شده تا بتوانید به راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری، از سانس های خالی هر باشگاه ورزشی مطلع شوید و به راحتی زمین یا سالن بازی را در زمان دلخواه خود رزرو نمایید.

همچنین آسان اسپرت با همکاری با مربیان حرفه ای اقدام به برگزاری دوره های آنلاین در برخی رشته های ورزشی نموده که علاقه مندان و ورزشکاران می‌توانند با ثبت نام در این کلاس ها، بدون نیاز به خروج از منزل حرکات ورزشی تخصصی و حرفه ای را به صورت آنلاین زیر نظر مربیان مجرب انجام دهند و به بهبود شرایط جسمانی خود به راحت ترین شکل ممکن اقدام نمایند.

در سایت آسان اسپرت برای کدام یک از رشته های ورزشی می‌توان زمین یا سالن اجاره نمود؟

در حال حاضر چندین مجموعه ورزشی در شهرهای مختلف و در ورزش های گروهی و انفرادی مختلف، زمین و سالن های خود را در سایت آسان اسپرت برای رزرو ارائه نموده اند. امکان اجاره زمین چمن مصنوعی فوتبال در تهران، سالن های چند منظوره، زمین پینت بال، زمین تنیس، سالن ایروبیک و رزمی از جمله این موارد هستند.

مجموعه های ورزشی سایت آسان اسپرت در کدام شهرها خدمات ارائه می‌کنند؟

تهران، شیراز و بابل در حال حاضر از شهرهایی هستند که سالن ها و زمین های ورزشی قابل رزرو در سایت آسان اسپرت دارند. البته تعداد این باشگاه های ورزشی روز به روز در حال افزایش است و به طور مثال شهرهای اصفهان، کرج، مشهد، ساری و تبریز از دیگر شهرهایی هستند که به زودی اسان اسپرت به آنها خدمات ورزشی ارائه می‌نماید.

کلاس های آنلاین آسان اسپرت شامل کدام یک از رشته های ورزشی می‌شود؟

کلاس فیتنس، تناسب اندام، پیلاتس، تمرین های اصلاحی و فانکشنال، بدنسازی در خانه، یوگا، تی آر ایکس (TRX)، تناسب اندام و .. از جمله کلاس های آنلاینی هستند که در سایت آسان اسپرت برگزار می‌گردد.

سابقه ورزشی مربیان فعال در آسان اسپرت چیست؟ چطور می‌توان به آنها اعتماد کرد؟

تمامی مربیان فعال در مجموعه آسان اسپرت که کلاس های آنلاین برگزار می‌نمایند از متخصصان رشته ورزشی خود هستند که دارای مدارک معتبر مربیگری حرفه ای و تحصیلات مرتبط با رشته خود بوده و غالباً دارای مقام های کشوری و جهانی هستند. فعالیت این مربیان و تدریس آنها در کلاس های آنلاین با تایید و نظارت آسان اسپرت انجام می‌شود.

چطور می‌توان هنگام رزرو زمین و باشگاه یا شرکت در کلاس های آنلاین آسان اسپرت هزینه کمتری پرداخت نمود؟

در صورتی که هنگام اجاره و رزرو آنلاین باشگاه های ورزشی و یا ثبت نام در کلاس های آنلاین از کد تخفیف آسان اسپرت استفاده کنید، خواهید توانست هزینه های ثبت نام خود را تا حد قابل توجهی کاهش دهید.

جدیدترین کد تخفیف آسان اسپرت را از کجا دریافت کنم؟

در همین صفحه از وبسایت آف چنل از جشنواره ها، طرح های تخفیف دار و فروش ویژه، کمپین ها و جدیدترین کدهای تخفیف آسان اسپرت مطلع شوید و با استفاده از آنها با قیمت ارزان تری از خدمات آسان اسپرت استفاده نمایید.

راه های ارتباطی و تماس با آسان اسپرت

تلفن پشتیبانی آسان اسپرت: 02175038222
ایمیل: info@asansports.com
آدرس: تهران، دانشگاه شهید بهشتی، مرکز رشد.