گردشگری
آوا بلیط
کد تخفیف آوا بلیط

کد تخفیف آوا بلیط

rating
4.6
5 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

آوا بلیط، سایت فروش بلیت هواپیما و هتل. با کد تخفیف آوا بلیط میتوانید برای خرید بلیط چارتر و سیستمی هواپیما و همچنین رزرو هتل در شهرهای ایران هزینه کمتری پرداخت نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف آوا بلیط
کدهای تخفیف مربوط به آوا بلیط را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی آوا بلیط

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

آشنایی با آوابلیط

آوابلیط یک مجموعه بزرگ گردشگری است که خدمات مختلفی را در این زمینه ارائه می کند. از هر شهر و در هرساعتی از شبانه روز می توانید از طریق وبسایت یا اپلیکیشن این مجموعه به خرید انواع بلیط هواپیما و هتل بپردازید. برای خرید از این پلتفرم با هزینه ای بسیار کمتر، کافی است هنگام ثبت سفارش خود از کد تخفیف آوابلیط استفاده فرمایید و از این طریق خریدی اقتصادی داشته باشید.

خدمات گردشگری آوابلیط

شما می توانید از طریق این مجموعه انواع بلیط سیستمی و چارتری را رزرو کنید. اگر جزو آن دست افرادی هستید که سفر هوایی زیادی دارید حتما نام بلیط چارتر را شنیده اید. به طور کلی، بلیط سیستمی قیمت ثابتی دارد اما بلیط چارتر لحظه آخری است و دچار نوسانات قیمت زیادی می شود. اگر از سفر خود مطمئن هستید و می دانید نیازی به کنسلی و استرداد بلیط خود ندارید، از مزت بلیط های چارتر استفاده کنید. دقت کنید که این بلیط ها امکان استرداد و کنسلی ندارند.

برای رزرو هتل از آوابلیط نیز تنها کافی است با انتخاب مبدا و مقصد سفر خود در بهترین هتل های شهرهای مختلف ایران اتاق رزرو کنید. یکی از مواردی که دسترسی به خدمات این مجموعه را ساده تر می کند این است که بلیط های آن بر اساس مبدأ تقسیم بندی شده اند. بنابراین، تنها کافیست شهر خودتان را از میان گزینه هایی مانند تهران، مشهد، کیش، اصفهان، شیراز، اهواز و ... را به مقصد شهر های داخلی یا عراق، دبی، ترکیه، روسیه، چین، آذربایجان، هند، آلمان و سایر کشور ها انتخاب کنید. قیمت پایه هر کدام نیز مقابل آن نوشته شده است.

از دیگر سایت های گردشگری با خدمات مشابه می توان به مستر بلیط اشاره کرد. با کد تخفیف مستر بلیط تمام خدمات این مجموعه از خرید بلیط گرفته تا رزرو هتل با قیمت کمتر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آوا بلیط درای چه مزایایی است؟

 یکی از مهم ترین مزیت های این پلتفرم فراهم کردن ترانسفر رایگان برای شما است. برای استفاده از این ویژگی کافی است به سایت یا اپلیکیشن این مجموعه مراجعه کنید. بعد از خرید بلیط از این مجموعه می توانید از هدیه ویژه آوا بلیط که تاکسی رایگان تا فرودگاه است برخوردار شوید. علاوه بر این،  ارائه خدمات پشتیبانی به صورت 24 ساعته برای پرواز داخلی و خارجی از دیگر مزایای این مجموعه است. شما می توانید در این سایت بدون پرداخت هزینه بلیط خریداری شده خود را استرداد کنید. علاوه بر این، قیمت ها در خرید از آوا بلیط کاملاً تضمین شده است و شما می توانید از طریق این مجموعه سفر راحت و به یاد ماندنی ای داشته باشید.

خرید با کد تخفیف آوابلیط

برای خرید از مجموعه آوا بلیط با قیمتی بسیار مناسب و به صرفه کافی است هنگام ثبت سفارش خود از کد تخفیف آوابلیط استفاده کنید. برای دریافت جدیدترین تخفیفات این فروشگاه می توانید به وب سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل مراجعه کنید.

راه های ارتباط با پشتیبانی آوا بلیط

شماره تماس: 09136569325 09136263325

ایمیل: avabilit@gmail.com

آدرس: تهران _میدان جمهوری - خیابان شهیدان غربی - خیابان ملت - جنب مسجد رضوی