کد تخفیف ازپزشک

کد تخفیف ازپزشک

rating
5
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

ازپزشک، سامانه مشاوره و ویزیت دکتر . با کد تخفیف ازپزشک می توانید مشاوره پزشکی، روانشناسی، دارویی و تغذیه را به صورت آنلاین و با هزینه کمتر از متخصصان این مجموعه دریافت کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف ازپزشک
کدهای تخفیف مربوط به ازپزشک را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی ازپزشک

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

از پزشک

از پزشک یک وبسایت تخصصی برای دریافت مشاوره آنلاین پزشکی است. در این مجموعه پزشکان مختلف در کنار هم هستند تا به شما کمک کنند مشکلات سلامتی خود را در کم ترین  زمان و با صرف کم ترین هزینه بدون نیاز به مراجعه به مراکز درمانی بر طرف کنید. همچنین، استفاده از کد تخفیف از پزشک این امکان را برای کاربران فراهم می کند که خدمات این مجموعه را قیمت کم تر دریافت کنند.

با خدمات آنلاین از پزشک، بهترین متخصصان در کنار شما هستند

همانطور که گفته شد در این سایت قادر خواهید بود به صورت آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید و توسط متخصصان ویزیت شوید. این ویزیت می تواند به صورت چت، تماس تلفنی و یا حتی ارتباط تصویری برای انتقال بهتر جزئیات باشد. همچنین در این مجموعه کی توانید جواب آزمایشات خود را به پزشکان نشان داده و نسخه مربوط را دریافت کنید. پزشکان مختلفی با تخصص های متفاوت در این پلتفرم مشغول فعالیت هستند. با مراجعه به سایت و اپلیکیشن از پزشک می توانید ویزیت و مشاوره در خصوص تغذیه، روانشناسی، مامایی، قلب و عروق، کلیه و گوارش، دامپزشکی، پوست، مغز و اعصاب و.. را از پزشک منتخب خود دریافت کنید.

نقاط قوت خدمات پزشکی آنلاین از پزشک

با گسترش خدمات اینترنتی، مشاغل بسیاری بستر های آنلاین را برای ارائه محصول یا خدمات خود انتخاب کرده اند. یکی از حوزه هایی که اخیرا به این روش فعالیت ورود کرده است، حوزه پزشکی و درمان است. اگرچه در نگاه اول ویزیت شدن از راه دور کمی مشکل به نظر برسد، اما با نگاهی دقیق تر می توان فهمید که گاهی مشکلات ایجاد شده با یک مشورت ساده هم قابل حل هستند. خدمات پزشکی آنلاین شما را از نشستن های طولانی مدت در محیط های آلوده بیمارستان ها، مطب ها و سایر مراکز درمانی نجات می دهد. به علاوه، با استفاده از خدمات از پزشک، شما می تواند با بهترین متخصصان ایران در ارتباط باشید، حتی اگر پزشک کیلومتر ها از شما فاصله داشته باشد. این موضوع گام مهمی در تحقق عدالت در سلامت خواهد بود.

استفاده از این سایت با کاربری خوبی که ارد می تواند تجربه دلنشینی باشد. به علاوه اپلیکیشن از پزشک برای تمام سیستم های عامل در دسترس است و به راحتی می توانید ان را از منابع معتبر دانلود کنید. دارا بودن تأییدیه های مختلف از انجمن صنفی کسب وکار اینترنتی، مرکز دانش بنیان، سازمان نظام صنفی رایانه ای و.. از نقاط قوت از پزشک است و اعتبار آن را تأیید می کند. حضور پزشکان متخصص در همه حوزه ها و امکات دریافت مشاوره به صورت صوتی و تصویری نیز این مجموعه را به یک انتخاب خوب و معقول تبدیل می کند.

از پزشک با تخفیف و قیمت های ویژه

برای استفاده از خدمات این مجموعه با هزینه کم تر کافی است کد تخفیف از پزشک را در اختیار داشته باشید. این کد ها را مکی توانید در بالای همین صفحه مشاهده و دریافت کنید. به یاد داشته باشید که کدهای تخفیف برای فعال شدن شرایط مشخصی دارند. قبل از انتخاب کد  این موارد را به صورت کامل مطالعه کنید.

راه های ارتباط با پشتیبانی از پزشک

تلفن: 02122141569

آدرس: سعادت آباد - خیابان 31 شرقی(جندونی) - پلاک 12 ساختمان آرسام - طبقه 4 - واحد 14

ایمیل: info@azpezeshk.ir