آموزش آنلاین
مدرسه مهارت و زندگی
کد تخفیف مدرسه مهارت و زندگی

کد تخفیف مدرسه مهارت و زندگی

rating
3
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

مدرسه مهارت و زندگی، وبسایت دکتر محمد باعزم. با استفاده از کد تخفیف مدرسه مهارت و زندگی می توانید دوره های آموزشی در حوزه رشد و توسعه فردی این مجموعه را با هزینه کمتری تهیه کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف مدرسه مهارت و زندگی
کدهای تخفیف مربوط به مدرسه مهارت و زندگی را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی مدرسه مهارت و زندگی

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

مدرسه مهارت و زندگی

دکتر محمد باعزم مدرس مهارت های فردی، مشاور و فعال در حوزه رشد فردی است که هم اکنون با راه اندازی وب سایت مدرسه مهارت و زندگی، در تلاش است که دانش خود را به صورت آنلاین در اختیار شما عزیزان قرار دهد. تا امروز دوره های توسعه فردی و مهارت زندگی توانسته است راهکارهای کاربردی را در اختیار بسیاری از افراد قرار دهد. لازم به ذکر است که دوره های دکتر محمد باعزم با تفاوت محتوایی چشمگیر و خدماتی منحصر به فرد در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. نکته بعدی این که برای خرید دوره ها با قیمتی ارزان تر، می توانید از کد تخفیف مدرسه مهارت و زندگی استفاده کنید.

در مدرسه مهارت و زندگی چه می گذرد؟

دوره های متنوعی برای استفاده شما عزیزان طراحی و آماده شده است. محتوای هیچ کدام یک از این دوره ها را نمی توانید در جای دیگری پیدا کنید. می توانید بسته به نیازتان و پس از دریافت مشاوره های لازم، از برنامه یک ماه، دو ماهه یا سه ماهه استفاده کنید. گفتن این نکته ضروری است که تمامی دوره ها تضمین شده هستند. در واقع به قدری کیفیت دوره ها بالا و نتایج افراد رضایت بخش بوده که با خیال راحت، دوره ها تضمین شده در دسترستان قرار گرفته اند. خدماتی که در تمامی دوره ها در اختیارتان قرار می گیرند، عبارتند از: مزاج شناسی دقیق و کامل، روتین روزانه مناسب هر مزاج، روتین اصلاح تغذیه ای مناسب هر مزاج، روتین اصلاح سبک زندگی، روتین اصلاح روحی و روانی و همراه شدن رفیق راه با شما در تمامی طول دوره و حتی بعد از اتمام دوره ها است. یعنی اگر نتوانید دوره ها را پشت سر هم تکمیل کنید، باز هم رفیق راه همراهتان است. لازم به ذکر است که در دوره های دو ماهه و سه ماهه خدمات بیشتری از جمله مشاوره شخصی، شرکت در سمینارها و... هم در اختیارتان خواهد بود. و اما رفیق راه همیشگی کیست؟ علاوه بر این که دوره ها پشتیبانی رایگان دارند، همواره یک مربی زندگی یا همان کوچ لایف با شما خواهد بود. قرار است که در طی مسیری که در آن قرار می گیرید، همه چیز را همراه رفیق راهتان، پله پله و گام به گاه پیش ببرید.

تفاوت دوره های آنلاین مدرسه مهارت و زندگی با دیگر دوره ها چیست؟

بسیاری از دوره هایی که تحت عنوان توسعه فردی وجود دارند، تضمینی نمی دهند که شما از دوره تنیجه بگیرید، اما در مدرسه مهارت و زندگی همه چیز دارای تضمین صد در صدی خواهد بود. قرار است در طول دوره ها، بهترین مهارت های زندگی را یاد بگیرد، آن ها را تمرین و زندگی بهتری را تجربه کنید. با یادگیری این مهارت ها و همراهی رفیق راه، در نهایت شما هم می توانید مثل هزاران شرکت کننده، برای شروع یک زندگی آمادگی های لازم را کسب کنید. دکتر محمد باعزم بر تضمین بهترین کیفیت دوره ها تاکید دارد، تا جایی که اگر از دوره ها راضی نبودید، می توانید هزینه پرداختی تان را پس بگیرید.

با کد تخفیف مدرسه مهارت و زندگی، دوره مورد نظرتان را ارزان تر دریافت کنید

 علاوه بر تمامی خدمات و مزایایی که تاکنون شرح دادیم، برای استفاده راحت تر شما عزیزان، کدهای تخفیفی هم در نظر گرفته شده است. برای آن که دوره ها را با قیمتی ارزان دریافت کنید، می توانید از کد تخفیف مدرسه مهارت و زندگی استفاده کنید. کدهای تخفیف در بالای همین صفحه از وب سایت کانال تخفیف در دسترس است. کافی است بدانید که کدام کد برای شما مناسب است. برای این کار لازم است پیش از انتخاب، شرایط هر کد تخفیف را مطالعه کنید.

راه های تماس و ارتباط با پشتیبانی مدرسه مهارت و زندگی

شماره تماس: 28424839 – 021 (دفتر) 09220524616 (واتساپ)

آدرس: خیابان شهید عباسپور، مجتمع دنیای برتر، طبقه همکف، واحد 4 ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه ها، 9 الی 18 پنج شنبه ها، 9 الی 14