سوپر مارکت
باغ ایران
کد تخفیف باغ ایران

کد تخفیف باغ ایران

rating
4.88
8 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

باغ ایران، عرضه کننده کلیه محصولات کشاورزی ارگانیک. با اعمال کد تخفیف باغ ایران هنگام خرید خشکبار و سایر تولیدات این مجموعه می توانید انواع محصولات ارگانیک مثل زرشک، زعفران، هل و ... را با قیمت کمتری خریداری کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف باغ ایران
کدهای تخفیف مربوط به باغ ایران را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی باغ ایران

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

باغ ایران

فروشگاه باغ ایران (BagheIRAN.com) با هدف تامین مستقیم محصولات ارگانیک و سالم از کشاورزان و باغداران ایجاد شده است. این فروشگاه با شعار «هر ایرانی، یک باغ ارگانیک» فعالیت دارد و محصولات اصل و تازه را به دست شما می رساند. برای سفارش از این مجموعه کد تخفیف باغ ایران را به کار ببرید تا خریدی به صرفه تر را تجربه کنید.

چه محصولاتی در فروشگاه باغ ایران وجود دارد؟

محصولات باغ ایران مستقیما از کشاورزان تامین می‌شود. این فروشگاه انواع مواد غذایی باکیفیت تولید باغات ایران را به فروش می رساند. زعفران یکی از کالا های اساسی این سایت است که مستقیماً از کشاورزان شهرستان قائنات تامین می‌شود، این شهرستان به پایتخت زعفران مشهور است. کلیه محصولات این فروشگاه از مرجع اصلی آن تامین شده و دارای بالاترین کیفیت هستند. برخی از مهم‌ترین محصولات ارگانیک موجود در فروشگاه باغ ایران به شرح زیر است.

•    زعفران اصل و درجه یک قائنات

•    زرشک پفکی اعلاء

•    عناب دانه درشت صادراتی و متوسط

•    حبه‌های ارگانیک عناب (جایگزین قند)

•    انجیر درجه یک

•    هل اصل و مرغوب

مزایای خرید از فروشگاه باغ ایران چیست؟

باغ ایران رضایت و سلامت مشتری را اولویت اصلی خود می‌داند. در این راستا، مزیت هایی را برای تجربه یک خرید عالی فراهم کرده است. گارانتی 7 روزه بازگشت وجه یکی از این مزیت ها است. اگر برای بار اول است که قصد خرید از این سایت را دارید، باتوجه به گارانتی 7 روزه بازگشت وجه، می‌توانید بدون دغدغه خرید اول خود را انجام دهید. خرید مستقیم از کشاورز نیز از اصلی ترین ویژگی های این سایت است. مرجع اصلی تأمین کالا در باغ ایران، کشاورزان و باغداران طرف قرارداد این فروشگاه هستند. گفته می شود این مجموعه صرفا با کشاورزانی همکاری دارد که از کودهای شیمیایی و سموم استفاده نمی‌کنند. درواقع این فروشگاه اینترنتی طی یک فرایند کنترل کیفی سختگیرانه این اطمینان را به شما می‌دهد که محصولی ارگانیک و سالم دریافت نمایید.

قیمت مناسب هم از مزایای اصلی فروشگاه باغ ایران است. این مجموعه همواره قیمت‌های خود را متعادل نگه داشته تا مشتریان بتوانند به باکیفیت‌ترین محصولات با قیمت مناسب دسترسی داشته باشند. همچنین، با استفاده از کد تخفیف باغ ایران، می‌توانید در هزینه‌های خود بیشتر صرفه جویی نموده و بهترین محصولات را نیز تهیه نمایید. همچنین، باتوجه به شرایط فعلی کشور، به‌صورت محدود این شرایط در باغ ایران وجود دارد تا مشتریان خرید اقساطی داشته باشند.

همان‌طور که می‌دانید در بازار زعفران، برنج و... تقلب زیاد صورت گرفته و معمولاً محصول باکیفیت به مشتریان ارائه نمی‌شود. باغ ایران نه‌تنها تضمین می‌کند که محصولات اصل و باکیفیت دریافت خواهید کرد بلکه آموزش تشخیص تقلب در این محصولات را در بخش مجله خود ارائه کرده است تا بتوانید هرگونه دست بردن در محصولات کشاورزی را تشخیص دهید. کافیست فقط یک بار ادویه، خشکبار و یا آجیل مورد نیاز خود را از باغ ایران تهیه کنید تا به جمع مشتریان ثابت این فروشگاه اینترنتی بپیوندید. رضایت مشتریان در بخش‌های مختلف این فروشگاه اینترنتی قابل مشاهده است.

کد تخفیف باغ ایران را از کج دریافت کنیم؟

برای خرید محصولات ارگانیک با پرداخت مبلغ کمتر، می توانید از کد تخفیف باغ ایران استفاده کنید. جدیدترین کد ها و پیشنهادات قیمت ویژه این مجموعه را می توانید از طریق سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف پیگیری کنید تا همیشه خریدی به صرفه تر داشته باشید.

راه‌های ارتباط با پشتیبانی باغ ایران

شماره تلفن: 09153610475

آدرس: خراسان جنوبی، قاین، ابوطالب 3