کد تخفیف بایا

کد تخفیف سایت و اپلیکیشن بایا

rating
4.57
7 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

بایا، شبکه هوشمند خرید و فروش کالا و خدمات در سراسر کشور

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف بایا
کدهای تخفیف مربوط به بایا را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

بایا چیست؟

بایا در واقع شبکه آنلاین خرید و فروش کالا و خدمات است که طیف گسترده ای از کالاها و خدمات متنوع، با حجم بالا و وسعت جغرافیایی زیاد را در سراسر کشور در بر می گیرد. پلتفرم بایا توسط شرکت دانش پارسیان ایجاد شده است. مرحله تحقیق و توسعه بایا از سال ۱۳۹۴ آغاز شد و در سال ۱۳۹۹ آماده سازی زیرساخت‌ها و سامانه های نرم افزاری آن به پایان رسید.

در ادامه ثبت نام تامین کنندگان آن در آبان ماه و با تبلیغات تلویزیونی با حضور سیامک انصاری آغاز و ارائه خدمات آن به مصرف کنندگان از بهمن ماه ۱۳۹۹ شروع شده است.

نحوه عملکرد سایت و اپلیکیشن بایا به چه صورتی است؟

بایا یک مارکت پلیس (MArket Place) است که همه تامین کنندگان و مصرف کنندگان کالاها و خدمات گوناگون موجود در ایران به نوعی مخاطب بالقوه بایا هستند. ارائه کالا و خدمات در بستر آنلاین بایا به ۵ روش تعریف شده است که شامل ارائه خدمات کاملا آنلاین، ارائه خدمات آنلاین توسط خدمت دهنده، هماهنگی آنلاین و مراجعه خدمت گیرنده به خدمت دهنده، هماهنگی آنلاین و مراجعه خدمت دهنده به خدمت گیرنده و فروش و ارسال کالا است.

یکی دیگر از مارکت پلیس های جذاب و موفق با خدمات گسترده و تنوع کالای بسیار، اسنپ شاپ است که با داشتن کد تخفیف اسنپ شاپ می توانید خرید خود از این فروشگاه را ارزان تر انجام دهید.

فعالیت های اصلی بایا شامل تسهیل فرآیندهای بازارسازی، بازاریابی، فروش و لجستیک برای تامین کنندگان است. این امر به واسطه تولید و نگهداری پلتفرم بایا و ارزیابی تامین کنندگان صورت می پذیرد. یکی دیگر از فعالیت های اصلی بایا تجاری سازی ایده ها و محصولات شرکت های دانش بنیان است.

سایت و اپلیکیشن بایا برای چه حوزه هایی طراحی شده است؟

شاغلان و فعالان حوزه سلامت و پزشکی، می توانند از طریق بایا تمام مراحل ارائه خدمات خود را به صورت آنلاین پیاده سازی نموده و پیش ببرند. همچنین خدمات حوزه مادر و کودک، آموزش و فرهنگ، کشاورزی و دامپروری و بسیاری از حوزه های دیگر حتی مشاغل روستایی و صنایع دستی از طریق بایا به صورت شبکه ای آنلاین در می آید.

به علاوه بایا بخشی را برای ارائه خدمات و کالاهای تولیدی شرکت های دانش بنیان و نیز کارآفرینان محلی در نظر گرفته است. در کنار این موارد، بخشی تحت عنوان محله مهربانی به منظور رفع نیازهای مراکز نیکوکاری و تسهیل فرآیند کاری آن ها در بایا تعریف شده است که تمرکز اصلی آن بر توانمندسازی افراد در سطوح مختلف جامعه ایرانی است.

چطور می توان با هزینه کمتر از سایت بایا خرید کرد؟

با استفاده از کدهای تخفیف بایا که در دوره های مختلف زمانی از سوی این فروشگاه آنلاین اعلام می شود می توان با پرداخت هزینه ای کمتر از امکاناتی که از طریق این سایت و اپلیکیشن ارائه می گردد، برخوردار گشت. برای این منظور اطلاع از جدیدترین کدهای تخفیف بایا در زمان مناسب و اقدام به دریافت آن ها ضرورت دارد.

جدیدترین کدهای تخفیف بایا را از کجا دریافت کنیم؟

شما عزیزان همواره می توانید جدیدترین کوپن و کد تخفیف بایا و همجنین طرح های فروش ویژه و کمپین های تخفیف دار این فروشگاه اینترنتی را به محض انتشار در همین صفحه از وب سایت آف چنل مشاهده و دریافت نمایید.

راه‌ های ارتباط و تماس با بایا به چه صورت است؟

تلفن : 0218748