لوگوی بازارگاه

کد تخفیف بازارگاه

بازارگاه، خرید بلیط اتوبوس از کلیه شرکت های مسافربری معتبر. با استفاده از کد تخفیف بازارگاه هزینه کمتری را برای مسیرهای درون شهری پرداخت نمایید.
خیلی خوب
10 رای
4.2
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از بازارگاه موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف بازارگاه به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده بازارگاه

کوپن و کد تخفیف بازارگاه
شرایط استفاده
  • بدون محدودیت سفر اول
  • مخصوص خرید بلیتهای اتوبوس منتخب

نظرات و تجربه خرید از بازارگاه

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص بازارگاه
144 comment
هنوز نظری درباره بازارگاه ثبت نشده
تجربه خرید شما از بازارگاه چیست؟

بازارگاه

بازارگاه سامانه خرید بلیط اتوبوس، سواری و کرایه اتوبوس دربستی است. از طریق این وبسایت می توانید بلیت اتوبوس یا سواری را برای سفر های بین شهری به مقاصد مختلف تهیه کنید. با استفاده از این فروشگاه، سفر کردن راحت تر از همیشه شده است. شما می توانید تنها در عرض چند دقیقه و با استفاده از کد تخفیف بازارگاه بلیط یا خودرو دربستی را با قیمت مناسب رزرو کنید.

خدمات بازارگاه

اتوبوس یکی از پر استفاده ترین وسایل حمل و نقل عمومی بین شهری است. با توجه به اینکه همه شهر ها فرودگاه یا راه آهن ندارند، اتوبوس گزینه مناسبی برای سفر به شمار می آید. از طریق سایت بازارگاه می توانید برای بیش از 3500 مسیر مختلف بلیت تهیه کنید. امکان ابطال بلیط و ارائه تخفیف های متنوع نیز از جمله مزیت های خرید از این سامانه است. اگر بخواهید سریع تر به مقصد برسید یا اگر فاصله شما با شهر مورد نظر زیاد باشد، اتوبوس بهترین گزینه نیست. نشستن در اتوبوس برای ساعات طولانی می تواند سخت باشد. توصیه ما در این شرایط این است که نسبت به رزرو سواری از این سامانه اقدام کنید. این امکان نیز وجود دارد که تاکسی بین شهری خود را به صورت رفت و برگشت رزرو کنید.

اگر دوست دارید با تعدادی از دوستان خود به سفر بروید می توانید از خدمات کرایه ماشین دربستی استفاده کنید. انواع اتوبوس، میدل باس، ون و مینی بوس در این سامانه برای اجاره عرضه می شوند. شما می توانید این وسایل نقلیه را به صورت دربست برای همه نقاط ایران و کشورهای همسایه کرایه کنید. تمام رانندگان این ناوگان مجرب اند و می توانید با خیال آسوده به آن ها اطمینان کنید. برای درخواست نیز کافیست مبدا، مقصد، تاریخ و نوع سفر را انتخاب کنید تا ده ها شرکت موجود و پیشنهادات آن ها به شما نمایش داده شوند.