لوگوی بازلیا

کد تخفیف سایت و اپلیکیشن بازلیا

3.75 امتیاز از 4 رأی|
بازلیا (بامن شاپ قدیم)، فروشگاه اینترنتی محصولات خوردنی و آشامیدنی، لوازم منزل کالای دیجیتال، محصولات آرایشی و بهداشتی، پوشاک، وسایل ورزش و ...

    در حال حاضر کوپن و کد تخفیف فعالی از بازلیا موجود نیست. کدهای تخفیف جدید بزودی در سایت کانال تخفیف - آف چنل قرار خواهد گرفت.
    با تشکر از شکیبایی شما


      در حال بارگذاری تخفیف‌های منقضی


      بازلیا یک فروشگاه اینترنتی است که محصولات متنوعی مانند وسایل دیجیتال، پوشاک، ساعت و جواهر، تجهیزات ورزش و سفر، مواد خوردنی و نوشیدنی، سلامت و زیبایی و ... را به کاربران خود عرضه می‌نماید. در واقع این فروشگاه یک Market Place است که بستری را برای فروشندگان در حوزه های مختلف فراهم نموده تا اجناس و محصولات خود را به صورت اینترنتی به کاربران در سراسر ایران ارائه نمایند و با ایجاد فضای رقایبتی میان فروشندگان، سعی در افزایش کیفیت خدمات دارد. همچنین با به وجود آوردن شرایطی امن این اطمینان خاطر را برای خریداران فراهم نموده تا زمانی که مشتریان پرداخت آنلاین به بازلیا داشته باشند، مبلغ سفارش تا زمان تحویل کالا به مشتری نزد بازلیا به امانت می ماند. شما می توانید برای اطلاع از جدیدترین جشنواره‌ ها، کمپین ها و کدهای تخفیف به سایت offch.com (کانال تخفیف) مراجعه کنید و با استفاده از کد تخفیف بازلیا هنگام سفارش از این فروشگاه اینترنتی هزینه کمتری پرداخت نمایید و یک خرید ارزان را تجربه کنید.