کد تخفیف بیدود

کد تخفیف بیدود

rating
4.17
70 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

بیدود، اپلیکیشن دوچرخه اشتراکی هوشمند در تهران و شیراز. با دریافت کد تخفیف بیدود برای خرید اشتراک هزینه کمتری پرداخت کنید و برای رفت و آمد خود از این دوچرخه ها استفاده نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف بیدود
کدهای تخفیف مربوط به بیدود را از اینجا ارسال کنید
مشاهده کدهای ارسالی بیدود
کدهای ارسالی بیدود توسط کاربران را اینجا مشاهده کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی بیدود

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

بیدود

بیدود شرکت «پاک چرخ ایرانیان»، در سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را در زمینه حمل و نقل با راه اندازی طرح دوچرخه های اشتراکی هوشمند آغاز کرد. هدف از راه اندازی این طرح کاهش آلودگی هوا، کاهش مصرف سوخت و انرژی، کمک به محیط زیست، افزایش سلامت شهروندی و کاهش ترافیک بود. کلیه افراد بالای 13 سال با پذیرش قوانین و مقررات بیدود می توانند با هزینه ای اندک از دوچرخه‌های آن استفاده نموده و سفرهای درون شهری خود را انجام دهند. البته در صورت استفاده از کد تخفیف بیدود هنگام خرید اشتراک نیز هزینه کمتری را متحمل خواهید شد.

نام اسنپ هم که بارها به گوشتان خورده و احتمالا پیش آمده که چندین مرتبه از خدمات آن استفاده کرده باشید. اکنون برای باید بگوییم که با کد تخفیف اسنپ می توانید کم تر پرداخت کنید

نحوه ثبت نام و استفاده از دوچرخه بیدود چگونه است؟

در ابتدا باید اپلیکیشن بیدود را نصب  کرده، سپس شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و منتظر دریافت کد فعالسازی باشید. سپس با تکمیل اطلاعات شخصی به صفحه پرداخت حق عضویت سالانه ارجاع داده خواهید شد. بعد از آن، برای تکمیل فرایند بیمه کاربران باید تصویر کارت ملی خود را بارگذاری کنید تا اگر اتفاقی برای شما افتاد هزینه آن را بیمه تقبل کند. . همه افرادی که در بازه سنی مشخص شده قرار دارند، می توانند در بی دود ثبت نام و از امکانات آن استفاده کنند. تنها محدودیت های اعمال شده مربوط به خانم های باردار و افراد دارای بیماری های قلبی، ناتوانی جسمی، فشار خون بالا و ... است.

به کمک اپلیکیشن بیدود می‌توانید نزدیک ترین دوچرخه را در نقشه پیدا کنید. پس از باز نمودن قفل آن به وسیله بارکد QR، سفر خود را آغاز کنید. پس از اتمام سفر نیز لازم نیست دوچرخه را به محل یا مرکز خاصی تحویل دهید. کافی است پس از رسیدن به مقصد دوچرخه را در محل مناسبی پارک نموده و آن را به صورت دستی قفل کنید. به این صورت دوچرخه در محلی که شما از آن پیاده شده اید برای استفاده کاربران دیگر آماده خواهد بود. در نظر داشته باشید که این دوچرخه های در تمام نقاط شهر قابل استفاده نیستند و محدوده مجاز جابجایی آن ها از طریق نقشه مشخص شده است. به طور کلی، بردن وسیله ها به بزرگراه و اتوبان ها، پارکینگ های عمومی و منازل شخصی غیر مجاز است.

هزینه استفاده از دوچرخه های بیدود چقدر است؟

قیمت اشتراک سالیانه جهت ثبت نام در برنامه دوچرخه اشتراکی بیدود 250 هزار تومان می باشد. به علاوه هزینه هر سفر 30 دقیقه ای 5400 تومان است. در حال حاضر دوچرخه های اشتراکی بیدود در شهر تهران قابل استفاده هستند و احتمالا در آینده شهرهای بیشتری تحت پوشش این سرویس قرار خواهد گرفت.

آیا بانوان هم میتوانند از دوچرخه های بیدود استفاده کنند؟ بله تمام شهروندان از جمله آقا و خانم ، دختر و پسر از سن 13 تا 70 سال می‌توانند در اپلیکیشن بیدود ثبت نام و از دوچرخه های اشتراکی آن استفاده نمایند.

در رابطه با هزینه ها این نکته را نیز در نظر داشته باشید که با استفاده از این طرح دیگر نیازی به خرید دوچرخه یا حتی پرداخت کرایه وسایل حمل و نقل نخواهید داشت. مبلغی که به عنوان اشتراک سالانه پرداخت می کنید، کمتر از مجموع هزینه های استفاده از تاکسی و ... است. از طرفی، اگر به جای اتومبیل شخصی از این دوچرخه‌ها استفاده کنید، هم در هزینه پارکینگ و بنزین صرفه جویی کرده اید و هم از مشکلات ترافیک و پیدا کردن جای پارک و ... راحت می شوید.

چگونه از بیدود تخفیف بگیریم؟

اگر می‌خواهید هنگام خرید اشتراک بیدود تخفیف بگیرید و با قیمت ارزان تری از دوچرخه های این برنامه استفاده کنید، می توانید یکی از کدهای تخفیف بیدود که به آنها اشاره می شود را هنگام سفارش وارد نمایید و مبلغ کمتری پرداخت کنید. به طور مثال افرادی است که اولین بار است اشتراک خرید می‌کنند می‌توانند از کد تخفیف اولین خرید بیدود استفاده نمایند. کوپن دوم برای کسانی است که قبلا هم از بیدود اشتراک خریده اند و از دوچرخه سواری و انجام کارهایشان با دوچرخه های این سرویس لذت می‌برند و می خواهند دوباره عضویت خود را تمدید نمایند. با استفاده از کوپن با عنوان کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول بیدود این مورد قابل انجام است. با استفاده از کوپن و کد تخفیف بیدود که در اپلیکیشن و همچنین سایت کانال تخفیف آف چنل برای شما فراهم شده، سفرهای کوتاه خود را با قیمتی ارزان و با دوچرخه های بیدود انجام دهید.

راه های ارتباط و تماس با پشتیبانی بیدود

شماره تلفن بیدود : 02142243
آدرس : تهران، خیابان جمالزاده شمالی، پلاک 520، طبقه اول.