خدمات آنلاین
بیمه گستر
کد تخفیف بیمه گستر

کد تخفیف بیمه گستر

rating
4.5
2 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

بیمه گستر ، سامانه خرید انواع بیمه. به کمک کوپن ها و کد تخفیف بیمه گستر که در ادامه همین صفحه قرار داده می‌شود بیمه ثالث، بدنه، درمان مسافرتی، مسئولیت، ساختمانی، مهندسی، آتش سوزی و... را با قیمت مناسب و هزینه کمتری خرید نمایید.

کانال تخفیف
در حال حاضر کد تخفیف فعالی موجود نیست.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف بیمه گستر
کدهای تخفیف مربوط به بیمه گستر را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید کاربران
مشاهده بیشتر
0
0
0
0
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی بیمه گستر

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

بیمه گستر

بیمه گستر یک سامانه مشاوره، مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه است. داشتن بیمه عمر، بیمه شخص ثالث، بیمه مسافرت، بیمه لوازم الکترونیک، بیمه بدنه خودرو و ... برای هر شخصی ضروری است. هزینه ای که برای بیمه های مختلف می پردازید، در حقیقت هزینه حفاظت از جان و مال و جلوگیری از زیان شما است. هر شخصی، بسته به شرایط زندگی و کاری خود، به یک یا چند بیمه نیاز دارد. با استفاده از کد تخفیف بیمه گستر می توانید با قیمت کمتری از خدمات بیمه شرکت های مختلف بهره مند شوید.

برای خرید آنلاین انواع بیمه نامه ها می توانید به پلتفرم بیمه بازار نیز مراجعه کنید. به یاد داشته باشید که با کد تخفیف بیمه بازار، خریدی ارزان تر در انتظار شما خواهد بود.

خدمات و مزایای بیمه گستر

این سامانه به شما اجازه می دهد بیمه های مختلفی را از بسیاری از شرکت های شناخته شده خریداری کنید. این سایت با در نظر گرفتن گستردگی نیاز مخاطبان خود و همچنین، احتیاج افراد به بیش از یک برنامه بیمه، شرایطی را فراهم کرده است که بتوانید بدون معطلی، تمام بیمه های مورد نیاز خود را خریداری کنید. این موارد عبارت اند از بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه خودرو، بیمه درمان مسافرتی، بیمه ساختمانی، بیمه موبایل و تبلت، بیمه اشخاص (درمان و حوادث)، بیمه مسئولیت برای مدیران، بیمه آتش سوزی، بیمه پزشکان و بیمه مهندسی.

با استفاده از این سامانه وقتتان صرف مراجعه حضوری و فرایند های طولانی مدت نمی شود. کافی است با ورود یا ثبت نام در سایت، بیمه مورد نظر خود و شرکت ارائه دهنده آن را انتخاب نمایید. بیمه نامه ها در روز های عادی تا ساعت 23 و در روز های پنجشنبه و تعطیل تا ساعت 21 همان روز صادر می شود.

یکی از مزایای مهم این سامانه این است که می توانید قیمت بیمه های مختلف، شرایط و پوشش های شرکت های مختلف بیمه را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین و به صرفه ترین گزینه را انتخاب کنید. کافی است اطلاعات اولیه لازم برای هر نوع بیمه را وارد کنید تا لیست شرکت های ارائه دهنده آن خدمت نمایش داده شوند. علاوه بر این، می توانید مشاوره نیز بگیرید. با این سیستم، کار چندین ساعت را در چند دقیقه انجام می دهید و بیمه نامه را در آدرس دلخواه خود تحویل می گیرید.

چه شرکت هایی با بیمه گستر کار می کنند؟

این مجموعه به عنوان یک سامانه جامع ارائه خدمات بیمه، با شرکت های معروف متعددی همکاری می کند. تقریباً تمام نام های مهم در عرصه بیمه در ایران را می توانید در این سایت پیدا کنید. از جمله این شرکت ها می توان به آسیا، ایران، پاسارگاد، سامان، کوثر، کار آفرین، آرمان، تعاون و ... اشاره کرد.

چگونه با قیمت کمتری از خدمات بیمه استفاده کنیم؟

بیمه یک سرمایه گذاری بلند مدت است و قیمت هر بیمه است که مشخص می کند این سرمایه گذاری ارزشش را دارد یا نه. برای این که بتوانید از خدمات بیمه به صرفه استفاده کنید، بهتر است قبل از اقدام به خرید، شرایط و ضوابط همه شرکت های ارائه دهنده بیمه مورد نظرتان را مطالعه کرده و مناسب ترین را انتخاب کنید. علاوه بر این، می توانید با استفاده از کدهای تخفیف بیمه گستر، خریدتان را با مبلغ کمتری انجام دهید.

جدیدترین کد تخفیف بیمه گستر را از کجا دریافت کنیم؟

برای خرید انواع بیمه با قیمتی ویژه، به سایت کانال تخفیف مراجعه نمایید. جدید ترین کد تخفیف بیمه گستر، بیشترین بن هدیه و تمام پیشنهادات آن از طریق سایت آف چنل قابل دسترسی و استفاده اند. کافی است روی کد یا کوپن مورد نظر خود کلیک کنید تا مبلغی از فاکتور خریدتان کسر شود.

راه های ارتباط با بیمه گستر

شماره تماس: 07191301845
ایمیل: bime_gostar@yahoo.com
آدرس: شیراز، صدرا، بلوار حافظ، نبش کوچه 7، ساختمان حافظ، طبقه 1، واحد 1