لوگوی بیمه ما

کد تخفیف بیمه ما

بیمه ما، ارائه مشاوره در امر بیمه گری. با استفاده از کد تخفیف بیمه ما بیمه تکمیلی، خودرو بدنه و ثالث، آتش سوزی و زلزله و سایر انواع دیگر را با قیمت کمتری بخرید.
خیلی خوب
1 رای
3
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از بیمه ما موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف بیمه ما به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده بیمه ما

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی بیمه ما وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از بیمه ما

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص بیمه ما
144 comment
هنوز نظری درباره بیمه ما ثبت نشده
تجربه خرید شما از بیمه ما چیست؟

بیمه ما مطمئن ترین مسیر خرید بیمه برای شما

شرکت بیمه ما فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرده است. این شرکت پروانه فعالیت در زمینه انواع بيمه هاي اموال ، اشخاص و مسئوليت را از بيمه مركزي ايران دريافت كرده و با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و کارآمد به جایگاه خوبی در سطح کشور دست یافته است. شما عزیران می توانید با دریافت کد تخفیف بیمه ما از خدمات این شرکت با قیمت های عالی بهره مند شوید.

برای خرید اینترنتی انواع بیمه به صورت نقد و اقساط با بهترین قیمت می توانید از کد تخفيف بیمه بازار نیز استفاده کنید.

مهم ترین خدمات بیمه ما

شرکت بیمه ما خدمات بسیار متفاوتی را در زمینه های گوناگون ارائه می دهد. یکی از بهترین خدمات این شرکت بیمه عمر و سرمایه گذاری است. این بیمه در واقع طرح جامعی از سرمایه گذاری برای آینده است که علاوه برپوشش فوت، امکان بهره مندی از درآمد هایی با نرخ سود مشخص برای فرد در زمان بازنشستگی و یا سایر مقاصد مالی فرد در آینده را فراهم می کند.

رایج ترین نوع بیمه ای که در تمام شرکت ها از جمله بیمه‌ما قابل دستیابی است بیمه اتومبیل است. پوشش های این وسیله نقلیه مجموعه ای از سه نوع بیمه بدنه، شخص ثالث و حوادث راننده است. بیمه بدنه برای جبران خسارت های احتمالی اتومبیل در تصادفات و حوادث دیگر ارائه می شود. بیمه حوادث راننده و شخص ثالث نیز برای کمک به جبران خسارت هایی است که به راننده اتومیل یا شخص دیگری که در حادثه حضور داشته وارد شده است.

ضروری ترین نوع بیمه برای تمام افراد یک جامعه را شاید بتوان بیمه درمانی اشخاص دانست. تکمیل درمان در واقع برای انجام کلیه خدمات پزشکی مانند جراحی ها، بستری، دندانپزشکی، خدمات تشخیصی، زایمان و تهیه داروها مورد نیاز است. همچنین، بیمه ما برای افرادی که به خارج از کشور مسافرت می کنند هم بیمه نامه درمانی صادر می کند. به موجب آن، شبکه بین المللی کمک رسان (Mideast) که طرف قرارداد شرکت بيمه « ما» در خارج از کشور است موظف می شود خدمات درمانی و امدادی مورد تعهد خود را به بیمه شدگان این سازمان ارائه نماید. این بیمه نامه مسافرتی حداکثر تا 92 روز دارای اعتبار است.

علاوه بر موارد ذکر شده، انواع دیگری از بیمه نامه ها مانند بیمه آتش سوزی، بیمه مهندسی، بیمه مسئولیت، بیمه انرژی ، بیمه باربری نیز در این شرکت صادر می شود. صدور برخی بیمه نامه های خاص مثل بیمه پول نیز توسط این مجموعه انجام می شود. دریافت تمام این موارد به سادگی و به صورت اینترنتی امکان پذیر است.