کد تخفیف بیمه ما

کد تخفیف بیمه ما

rating
1
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

بیمه ما، ارائه مشاوره در امر بیمه گری. با استفاده از کد تخفیف بیمه ما بیمه تکمیلی، خودرو بدنه و ثالث، آتش سوزی و زلزله و سایر انواع دیگر را با قیمت کمتری بخرید.

کانال تخفیف
در حال حاضر کد تخفیف فعالی موجود نیست.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف بیمه ما
کدهای تخفیف مربوط به بیمه ما را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

بیمه ما مطمئن ترین مسیر خرید بیمه برای شما

شرکت بیمه ما فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرده است. این شرکت پروانه فعالیت در زمینه انواع بيمه هاي اموال ، اشخاص و مسئوليت را از بيمه مركزي ايران دريافت كرده و با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و کارآمد به جایگاه خوبی در سطح کشور دست یافته است. شما عزیران می توانید با دریافت کد تخفیف بیمه ما از خدمات این شرکت با قیمت های عالی بهره مند شوید.

چنانچه موفق به خرید از این مجموعه نشدید، به یاد داشته باشید که می توانید کد تخفیف بیمه بازار را دریافت کرده و بیمه نامه مد نظر خود را از این سایت با قیمت کم تر خریداری کنید.

مهم ترین خدمات بیمه ما

شرکت بیمه ما خدمات بسیار متفاوتی را در زمینه های گوناگون ارائه می دهد. یکی از بهترین خدمات این شرکت بیمه عمر و سرمایه گذاری است. این بیمه در واقع طرح جامعی از سرمایه گذاری برای آینده است که علاوه برپوشش فوت، امکان بهره مندی از درآمد هایی با نرخ سود مشخص برای فرد در زمان بازنشستگی و یا سایر مقاصد مالی فرد در آینده را فراهم می کند.

رایج ترین نوع بیمه ای که در تمام شرکت ها از جمله بیمه‌ما قابل دستیابی است بیمه اتومبیل است. پوشش های این وسیله نقلیه مجموعه ای از سه نوع بیمه بدنه، شخص ثالث و حوادث راننده است. بیمه بدنه برای جبران خسارت های احتمالی اتومبیل در تصادفات و حوادث دیگر ارائه می شود. بیمه حوادث راننده و شخص ثالث نیز برای کمک به جبران خسارت هایی است که به راننده اتومیل یا شخص دیگری که در حادثه حضور داشته وارد شده است.

ضروری ترین نوع بیمه برای تمام افراد یک جامعه را شاید بتوان بیمه درمانی اشخاص دانست. تکمیل درمان در واقع برای انجام کلیه خدمات پزشکی مانند جراحی ها، بستری، دندانپزشکی، خدمات تشخیصی، زایمان و تهیه داروها مورد نیاز است. همچنین، بیمه ما برای افرادی که به خارج از کشور مسافرت می کنند هم بیمه نامه درمانی صادر می کند. به موجب آن، شبکه بین المللی کمک رسان (Mideast) که طرف قرارداد شرکت بيمه « ما» در خارج از کشور است موظف می شود خدمات درمانی و امدادی مورد تعهد خود را به بیمه شدگان این سازمان ارائه نماید. این بیمه نامه مسافرتی حداکثر تا 92 روز دارای اعتبار است.

علاوه بر موارد ذکر شده، انواع دیگری از بیمه نامه ها مانند بیمه آتش سوزی، بیمه مهندسی، بیمه مسئولیت، بیمه انرژی ، بیمه باربری نیز در این شرکت صادر می شود. صدور برخی بیمه نامه های خاص مثل بیمه پول نیز توسط این مجموعه انجام می شود. دریافت تمام این موارد به سادگی و به صورت اینترنتی امکان پذیر است.

مزایا و ویژگی های بیمه ما

شرکت بیمه ما با دارا بودن یک شبکه گسترده و ارائه خدمات در سرتاسر کشور باعث ایجاد اطمینان در فعالیت های اقتصادی کشور و در نتیجه کمک به شکوفایی اقتصاد ملی و ارزش آفرینی برای کلیه ذینفعان می شود. شما می توانید با مراجعه به این وبسایت از مزایای متعدی برخوردار شوید که شما را برای همیشه از خرید حضوری بی نیاز می کنند.

راه اندازی سایت بیمه ما امروزه باعث شده است تا هم وطنان عزیز بتوانند با مشاهده تمام انواع بیمه های موجود در این شرکت در کمترین زمان ممکن به سادگی خدمت مدنظر خود را پیدا کرده و آن ها را خریداری کنند. امکان خرید و صدور آنلاین بیمه نامه به طور موثری از اتلاف وقت مشتریان جلوگیری می کند. همچنین، از طریق این سایت می توانید نرخ انواع بیمه نامه را استعلام کنی. خسارات وارده را به صورت آنلاین اعلام کنید، مبالغ پرداختی برای خسارت را استعلام کنید، بیمه نامه خود را تمدید کنید و مراکز درمانی تحت پوشش را مشاهده کنید.

دریافت خدمات بیمه ما با تخفیف

برای دریافت کلیه خدمات پوششی اتومبیل، موتور، درمان، حوادث و ... با قیمت های ارزان تر می توانید با مراجعه به سایت کانال تخفیف، کد تخفیف بیمه ما را دریافت کرده و از آن استفاده کنید. با اعمال این کد روی سفارش خود هزینه کمتری خواهید پرداخت.

ارتباط با پشتیبانی بیمه ما

تلفن: 0218690

نشانی: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ونک، پلاک 9