خدمات آنلاین
بیمی لایک
کد تخفیف بیمی لایک

کد تخفیف بیمی لایک

rating
4.88
8 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

بیمی لایک، سایت خرید آنلاین انواع بیمه. با استفاده از کوپن و کد تخفیف بیمی لایک امکان استعلام و مقایسه قیمت بیمه ثالث و بدنه، موتورسیکلت، درمان تکمیلی و ... و خریدی ارزان فراهم می شود.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف بیمی لایک
کدهای تخفیف مربوط به بیمی لایک را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی بیمی لایک

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

بیمی لایک

بیمی لایک وب سایتی برای دریافت مشاوره، مقایسه و خرید آنلاین بیمه نامه است که تحت نظر کارگزاری رسمی بیمه مستقیم چتر آسایش ایرانیان فعالیت می کند. داشتن بیمه برای جبران ضررهای مالی و غیر مالی ضروری است و با استفاده از کد تخفیف بیمی لایک می توانید با قیمت کمتری از انواع بیمه برخوردار شوید.

خرید بیمه تضمینی برای حفاظت از ضرر های جانی و مالی احتمالی است. اشخاص، منازل، شرکت ها و حتی بسیاری از وسایل به بیمه نیاز دارند. استفاده از کد تخفيف بیمه بازار این امکان را به شما می دهد که پوشش های مختلف بیمه را با قیمت ارزان تری خریداری کنید. اگر موفق به خرید از بیمی لایک نشدید، می توانید وبسایت ازکی را نیز مورد بررسی قرار دهید. همچنین، با دریافت کد تخفیف ازکی قادر خواهید بود بیمه نامه خود را از این مجموعه ارزان تر بخرید.

خدمات بیمی لایک

این سایت امکان بررسی مقایسه و خرید انواع بیمه از تمام شرکت های بیمه ای معتبر ایران را برای شما فراهم کرده است. بیمه های سازمانی، بیمه مسافرتی، بیمه زلزله و بیمه آتش سوزی از جمله بیمه هایی هستند که استفاده از آن ها برای هر شخصی واجب است. علاوه بر این، می توانید انواع بیمه های درمان و کرونا و بیمه آسانسور را نیز در این سایت پیدا کنید. مالکان وسیله های نقلیه نیز می توانند بیمه موتور سیکلت، بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث را از این کارگزاری خریداری نمایند. لازم به ذکر است که برای بیمه های شخص ثالت و بدنه امکان پرداخت قسطی نیز وجود دارد.

خرید بیمه تنها خدمت ارائه شده توسط بیمی لایک نیست. این مجموعه اطلاعات کامل و جامعی درباره قیمت، میزان پوشش بیمه، سطح کیفیت و سرعت عمل شرکت های بیمه مختلف در خدمت رسانی به مشتریان را نیز در اختیار شما قرار می دهد. برای خرید بیمه کافیست روی نوع بیمه مورد نظر خود کلیک کرده و با وارد کردن اطلاعات درخواستی، از قیمت ها و امکانات شرکت های مختلف مطلع شوید. در نتیجه، بیمه های مختلف را با آگاهی کامل و با بهترین قیمت و مناسب ترین شرایط خریداری خواهید کرد.

در اپلیکیشن بیمی لایک مدیریت بیمه ها نیز ساده شده است. داشتن بیش از یک بیمه برای هر فرد عادی و حتی لازم است. به خاطر سپردن اطلاعات بیمه های مختلف می تواند مشکل باشد؛ اما به کمک این سایت زمان اتمام بیمه، تاریخ سررسید اقساط بیمه ها و ... همیشه در دسترس شما است. سیستم یادآور سایت نیز موعد تمدید بیمه نامه ها را به شما اطلاع می دهد.

بیمی لایک با چه شرکت هایی همکاری می کند؟

شما می توانید تمام بیمه های مورد تأیید سازمان بیمه مرکزی را در این سایت پیدا کنید. از جمله این موارد می توان به شرکت های بزرگ و معتبری مانند بیمه ایران، بیمه آسیا، بیمه پاسارگاد، بیمه پارسیان، بیمه سامان، بیمه دی، بیمه دانا، بیمه تعاون و ... اشاره کرد.

مزایای استفاده از بیمی لایک

خرید بیمه به معنای ضمانت و حفاظت از دارایی های مادی و معنوی است و سایت بیمی لایک، این کار را برای شما از هر زمان ساده تر کرده است. دیگر نیاز نیست با مراجعه به شرکت ها و کارگزاری های مختلف وقت خود را هدر دهید. علاوه بر این، دسترسی به اطلاعات و ویژگی های شرکت های بیمه مختلف در این سایت نسبت به زمان های مراجعه حضوری بسیار ساده تر است؛ به طوری که مقایسه و خرید تنها چند دقیقه از شما زمان می گیرد. ارائه پشتیبانی و مشاوره رایگان تخصصی توسط کارشناسان، استعلام ساده قیمت ها، صدور بیمه نامه در سریع ترین زمان و پرداخت امن حق بیمه با ضمانت بازگشت وجه از دیگر مزایای استفاده از این سایت به شمار می آیند.

چگونه با کد تخفیف بیمی لایک بیمه آنلاین سفارش دهیم؟

با استفاده از این سایت، خرید بیمه نه تنها ساده تر، بلکه ارزان تر هم هست. با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف (آف چنل) جدیدترین کد تخفیف بیمی لایک و پیشنهادات ویژه آن در دسترس شما قرار خواهد گرفت. با استفاده از این کدها، مبلغ کمتری را برای بیمه خواهید پرداخت.

راه های ارتباط با پشتیبانی بیمی لایک

شماره تماس: 02191004407
آدرس: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، نبش خیابان پیامبر، پلاک 70.