کد تخفیف بیمیتو

کد تخفیف بیمیتو

rating
4.32
117 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

بیمیتو، سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه با قیمت ارزان. با کد تخفیف بیمیتو برای خرید بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه عمر، بیمه تکمیل درمان و... از تخفیف 250 هزار تومانی با امکان ارسال رایگان به سراسر کشور بهره ببرید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف بیمیتو
کدهای تخفیف مربوط به بیمیتو را از اینجا ارسال کنید
مشاهده کدهای ارسالی بیمیتو
کدهای ارسالی بیمیتو توسط کاربران را اینجا مشاهده کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید کاربران
مشاهده بیشتر
0
0
0
0
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی بیمیتو

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

بیمیتو

بیمیتو سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه است. کاربران با مراجعه به اپلیکیشن و سایت آن می توانند قیمت بیمه در شرکت های مختلف را با هم مقایسه کرده، سقف پوشش بیمه خود را مشخص و ارزان ترین و بهترین را انتخاب نمایند. با بیمیتو بیمتو آنلاین بخر. از کد تخفیف بیمیتو در خرید خود استفاده کنید تا از یک تخفیف اضافه تر تا 250 هزار تومان بهره مند شوید و هزینه کمتری پرداخت کنید.

در ادامه به مزیت های خرید آنلاین بیمه از بیمیتو، روش ثبت نام در این سامانه، شیوه دانلود اپلیکیشن بیمه برای اندروید و آیفون، انواع بیمه نامه های قابل خرید و شیوه استفاده از کوپون تخفیف بیمیتو برای خرید بیمه موتور، شخص ثالث، بیمه بدنه و غیره پرداخته خواهد شد. 

برای خرید انواع بیمه های تکمیلی، شخص ثالث، حوادث و ... با قیمت کمتر می توانید از کد تخفيف بیمه بازار هم استفاده کنید. در این سایت طرح های پوششی بسیاری از شرکت های مختلف وجود دارد که می توانید آن ها را با یکدیگر مقایسه کرده و خریداری کنید. لازم به ذکر است که با مراجعه به مجموعه از کی نیز می توانید ضمن مقایسه بیمه های ارائه شده توسط شرکت های مختلف، خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید. همچنین، داشتن کد تخفیف ازکی باعث می شود خرید ارازن تری را تجربه کنبد.

 

بیمیتو چه برتری نسبت به سیستم سنتی خرید بیمه دارد؟

در صورتی که شما بیمه ای از بیمیتو خریده باشید، از طریق حساب کاربری خود در سایت و اپلیکیشن آن می‌توانید در هر زمان و مکانی به نسخه الکترونیکی بیمه صادر شده دسترسی داشته باشید. اگر دو یا چند بیمه مختلف داشته باشید هم می توانید از پروفایل خود آنها را مدیریت کنید. علاوه بر این، قادر هستید برای تاریخ انقضای بیمه و تاریخ سررسید اقساط بیمه یادآور تنظیم نمایید. همچنین بدون نیاز به مراجعه حضوری به نمایندگی و کارگزاری ها می توانید به صورت یکجا میزان پوشش هر بیمه، قیمت بیمه در شرکت‌های مختلف و سطح کیفیت خدمات را با یکدیگر مقایسه و بهترین، مناسب ترین و ارزان ترین بیمه را برای وسیله نقلیه خود انتخاب نمایید. سامانه آنلاین خرید بیمه بیمیتو با ارائه مشاوره رایگان به شما برای خرید و دریافت خدمات بیمه ای، خریدی آگاهانه را برای شما فراهم می‌سازد. می توانید به راحتی بدون مراجعه به کارگزاری بیمه و از خانه به صورت اینترنتی با چند کلیک و در کمتر از 5 دقیقه اموال و دارایی های خود را در برابر انواع حوادث محافظت کنید.

بیمیتو با توجه به همکاری مستقیم با نمایندگی ها و کارگزاری ها، هیچ هزینه اضافه تری نسبت به سیستم سنتی فروش بیمه دریافت نمی‌کند. نرخی که به شما نشان می‌دهد همان مبلغی است که در صورت مراجعه حضوری به شرکت های مختلف بیمه به شما اعلام خواهد شد. به دلیل همکاری با ده ها سازمان مختلف، می توان این مجموعه را کاملاً مستقل و بی طرف دانست. به عبارت دیگر، شما برای استفاده از خدمات یک شرکت خاص ترغیب نمی شوید و می توانید به سادگی و با بررسی شرایط، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

اگر به بازاریابی آنلاین علاقه داشته باشید هم می توانید از طریق این سایت کسب درآمد کنید. فروشندگان نیازی به سابقه کار نداشته و می تواند بدون محدودیت خدمات تمام شرکت های بیمه را ارائه کنند. علاوه بر این، فعالیت به صورت کاملاً غیر حضوری است و نیاز به حضور در محل کار نخواهید داشت. واریز کارمزد ها نیز به شکل هفتگی انجام می شود و خدمات پشتیبانی نیز به عهده بیمیتو است.

این سامانه، فرایند خرید یا تمدید بیمه را متحول کرده است. یکی از نوآوری های جذاب این سایت، وجود بخشی به نام بییمتو بازی است. این بازی در حقیقت نوعی تست اطلاعات عمومی است که جوایز ارزنده ای دارد. زمان در این بازی مهم است و اگر بتوانید در کمترین زمان به بیشترین تعداد سؤالات جواب دهید جایزه نقدی دریافت می کنید. مبلغ این هدیه از یک تا سه میلیون تومان است. هر کاربر سه بار شانس بازی دارد و با دعوت دیگران با استفاده از کد معرف اختصاصی، می توانید شانس های خود را افزایش دهید. علاوه بر این، با هر بار بازی کردن در بیمیتو می توانید کدهای تخفیف فروشگاه های مختلف را دریافت کنید.

کدام یک از شرکت های بیمه با بیمیتو همکاری دارند؟

بیمیتو با نمایندگی ها و کارگزاری های رسمی مورد تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران همکاری می‌کند. شما می‌توانید از هریک از شرکت های بیمه همچون بیمه ایران، بیمه پاسارگاد، بیمه پارسیان، بیمه ملت، بیمه ما، بیمه دانا، بیمه معلم، بیمه البرز، بیمه نوین، بیمه کارآفرین، بیمه سامان، بیمه آسیا، بیمه سینا، بیمه رازی یا بیمه آرمان در موضوعات و رشته های مختلف بیمه خرید کنید. 

سؤال دیگری که پرسیده می شود کدام بیمه ها را میشه از بیمیتو تهیه کرد؟ استعلام بیمه خودرو و خرید آنلاین بیمه شخص ثالث خودرو و موتور سیکلت، بیمه بدنه، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه عمر و سرمایه گذاری از این سایت امکان پذیر است. همچنین، بیمه مسئولیت، بیمه مسافرتی و بیمه تکمیل درمان انفرادی و گروهی، بیمه مسئولیت پزشکان و سایر مشاغل را می توانید از این وبسایت دریافت کنید. خدمات دفترچه تأمین اجتماعی شامل صدور دفترچه، تمدید اعتبار و تعویض دفترچه بیمه تامین اجتماعی را نیز می توانید به کمک بیمیتو و بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام دهید. هم افراد و هم گروه های مختلف می توانند از این مجموعه و امکانات آن استفاده کنند. برای مثال، با مراجعه به بیمیتو، بیمه حوادث ورزشی یا شغلی، سفر، درمان و ... را می توانید برای خود یا اعضای خانواده و شرکت تهیه کنید.

مبلغ بیمه نامه را در بیمیتو چطور پرداخت کنیم؟

پس از وارد نمودن مشخصات خود یا وسیله نقلیه یا هر موردی که قصد بیمه کردن آن را دارید، نرخ حق بیمه شرکت های مختلف به شما نشان داده می‌شود. پس از بارگزاری مدارک، هزینه بیمه خود را به صورت آنلاین پرداخته و بیمه نامه را درب منزل دریافت می کنید. پرداخت هزینه بیمه به صورت اینترنتی است و خیلی راحت می‌توانید از طریق درگاه های آنلاین و به کمک کارت های بانکی عضو شبکه شتاب مبلغ بیمه را واریز نموده و بیمه نامه را درب منزل یا در هر آدرس دیگری تحویل بگیرید. علاوه بر این، پرداخت خسارات نیز به صورت آنلاین انجام می گیرد. برخی از شرکت ها از ویژگی پرداخت خسارت آنلاین بیمیتو برخوردارند. که در صورت تصادف تمام مراحل دریافت خسارت شما به صورت آنلاین انجام می شود و نیازی به مراجعه حضوری برای تعیین خسارت احتمالی نخواهید داشت. تمام مبلغ به صورت اینترنتی و بدون کسر کارمزد و هزینه های اضافی به شما پرداخت می شود.

آیا امکان خرید اقساطی بیمه در بیمیتو وجود دارد؟

بله، اگر به دنبال خرید بیمه قسطی هستید، این امکان نیز برای شما فراهم شده است. کافی است در هنگام انتخاب روش پرداخت، به جای سفارش نقدی گزینه سفارش اقساطی را انتخاب نمایید. در این حالت مبلغ پیش پرداخت و همچنین مبلغ هر قسط و تاریخ سر رسید آن به شما نمایش داده می‌شود. پیش پرداخت را آنلاین واریز کنید و مابقی آن را به صورت چک با آرم صیاد در زمان دریافت بیمه نامه از شما تحویل می‌گیرند. البته، در حال حاضر خرید اقساطی بیمه بیمتو فقط در شهر تهران، اصفهان، مشهد و کرج فعال است.

چطور میشه خرید بیمه از بیمیتو را با قیمت ارزان تری انجام داد؟

در صورتی که از کوپن تخفیف برای خرید بیمه شخص ثالث یا بیمه بدنه یا هر یک از بیمه های دیگر استفاده نمایید بخشی از مبلغ سفارش شما کم می شود. به طور مثال، کد تخفیف اولین خرید بیمیتو برای کاربرانی است که برای مرتبه اول می‌خواهند از این سایت یا اپلیکیشن خرید نمایند. همچنین کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول بیمیتو برای مشتریان قدیمی در نظر گرفته شده که با وارد نمودن کدتخفیف هزینه کمتری بابت خرید یا تمدید بیمه نامه خود پرداخت خواهند نمود. کد تخفیف بیمیتو بیمه بدنه نیز برای خرید یا تمدید بیمه‌نامه بدنه ماشین کاربرد دارد . توجه داشته باشید برخی از کدهای تخفیف به صورت عمومی بوده و برخی نیز فقط برای یکی از انواع بیمه مثلا فقط برای خرید بیمه تکمیلی قابل استفاده می‌باشد.

با استفاده از اپلیکیشن بیمیتو از تخفیف‌های شرکت‌های بیمه نیز باخبر می‌شوید. به طور مثال در بازه های زمانی و جشنواره ها و مناسبت های مختلف، نرخ حق بیمه برخی از شرکت ها بدون نیاز به وارد نمودن کوپن یا بن تخفیف کاهش می یابد. در نتیجه، برای خرید بیمه شخص ثالث یا بیمه خودرو از شرکت های منتخب هزینه کمتری پرداخت کرده و سفارش خود را با قیمت ارزانتری ثبت می‌نمایید. 

جدیدترین کدهای تخفیف بیمیتو را از کجا دریافت کنیم؟

برای خرید بیمه با تخفیف و قیمت ارزان به همین صفحه از سایت آف‌ چنل (کانال تخفیف) مراجعه کنید تا به جدیدترین کد تخفیف رایگان بیمیتو دسترسی پیدا کنید. امکان دریافت کد تخفیف بیمیتو موتورسیکلت و همچنین کد تخفیف بیمیتو بیمه شخص ثالث و سایر بیمه ها به صورت مجانی برای شما در سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف فراهم شده است. در صورتی که به دنبال خرید بیمه ارزان قیمت هستید، جدیدترین کدهای تخفیف بیمیتو در سایت کانال تخفیف به اطلاع شما کاربران عزیز می رسد تا بیمه های مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب تر خرید نمایید. هم چنین، می توانید با وارد کردن کد معرف بیمیتو برای اولین خرید بیمه خود و دوستان تان می توانید از امتیاز و جوایز ویژه بهره مند شوید.

نحوه استفاده از کد تخفیف بیمیتو چیست؟

پس از مراجعه به صفحه اختصاصی بیمیتو در سایت کانال تخفیف، تخفیف مورد نظر خود را کپی کنید. روی لینک خرید کلیک کنید تا به سایت بیمیتو وارد شوید. از قسمت "ورود/ثبت نام" شماره موبایل خود را وارد کرده و تایید نمایید. نوع بیمه مورد نظر خودتون را انتخاب و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. به طور مثال، نوع و کاربری وسیله نقلیه، برند، مدل و سال ساخت خودرو، شرکت بیمه‌گر قبلی، تاریخ شروع و اتمام بیمه‌نامه قبلی، وضعیت تغییر مالکیت خودرو یا تعویض پلاک، دریافت یا عدم دریافت خسارت احتمالی از بیمه قبلی از شما خواسته می شود. با وارد نمودن این موارد و زدن دکمه استعلام قیمت تمام شرکت های بیمه به شما نشان داده می شود. با توجه به ویژگی های موردنظر و درصد تخفیف آنها یک شرکت بیمه کننده مثلا بیمه ایران را انتخاب و بر روی سفارش نقدی کلیک نمایید. توجه نمایید در همین مرحله سقف جبران خسارت های مالی برای بیمه ثالث خودرو در هر حادثه قابل تعیین است. 

در مرحله بعد، عکس کارت ماشین یا برگ سبز خودرو، گواهی نامه راننده خودرو و مشخصات مالک را بارگزاری کرده و نحوه ارسال بیمه‌نامه خود را مشخص کنید. با توجه به اینکه طبق بخشنامه بیمه مرکزی نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث حذف شده است می توانید نسخه الکترونیکی بیمه را در ایمیل خود دریافت نمایید و از 15 هزار تومان اعتبار هدیه بیمیتو بهره مند شوید. در این مرحله تمام مشخصات بیمه شما نشان داده می شود و مبلغ پرداختی مشخص است. توجه کنید کد تخفیف بیمیتو خود را در این مرحله در قسمت "در صورت داشتن کد تخفیف یا کد معرف اینجا وارد کنید" ثبت نمایید تا تخفیف بیشتر روی مبلغ پرداختی اعمال شود. پس از اطمینان از درج تخفیف، تیک "شرایط و قوانین عمومی بیمه نامه و شرایط و قوانین سایت بیمیتو را مطالعه نموده و می‌پذیرم." را زده و دکمه "تایید و پرداخت" را فشار دهید. پس از پرداخت مبلغ بیمه در صورت خرید تا ساعت 9 شب در روز عادی و تا ساعت 7 شب پنج‌شنبه یا تعطیل، بیمه شما همان روز صادر شده و برای شما پست می شود.

چرا کد تخفیف بیمیتو کار نمی کند؟

کوپن های مختلفی که برای استفاده از خدمات این مجموعه در دسترس شما قرار گرفته اند دارای شرایط خاصی هستند. در صورتی که هنگام اعمال کد، با ارور یا پیام خطا مواجه شدید احتمالاً یکی از این شرط ها را نادیده گرفته اید. توجه داشته باشید برخی از کدهای تخفیف به صورت عمومی بوده و برخی نیز فقط برای یکی از انواع بیمه مثلا فقط برای خرید بیمه تکمیلی قابل استفاده می‌باشد. برای مثال، کد تخفیف بیمیتو اسنپ فقط برای رانندگان این تاکسی اینترنتی قابل استفاده است یا کوپن ویژه آتش سوزی را تنها برای خرید همین نوع پوشش می توانید به کار ببرید. گاهی اوقات نیز تخفیفات ارائه شده ویژه شرکت خاصی مانند ایران، آسیا، پارسیان و ... هستند. علاوه بر این، ممکن است کوپنی که انتخاب کرده اید برای کاربران جدید یا وفادار باشد و شامل حال شما نشود. برای جلوگیری از بروز این اتفاق می توانید شروط اعمال هر بن را در آف چنل مطالعه کنید. از طرفی، با توجه به ادغام دو شرکت بیمیتو و ازکی ممکن است برخی از پیشنهادات این مجموعه ها برای هر دو سایت قابل استفاده باشد.

راه‌ های ارتباط و تماس با پشتیبانی بیمیتو

شماره تلفن بیمیتو: 02191007117
ایمیل: info@bimito.com
آدرس شرکت: تهران، خیابان وزرا، خیابان هفتم، پلاک 7.