کد تخفیف ماز

کد تخفیف ماز

rating
3.34
737 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

گروه آموزشی ماز، پکیج های آزمون آنلاین، کلاس، نکته و تست و جزوه طلایی کنکور. با استفاده از کد تخفیف ماز در آزمون های آزمایشی و کلاس های مجازی این آموزشگاه با قیمت ارزان تری ثبت نام کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف ماز
کدهای تخفیف مربوط به ماز را از اینجا ارسال کنید
مشاهده کدهای ارسالی ماز
کدهای ارسالی ماز توسط کاربران را اینجا مشاهده کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی ماز

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

ماز

گروه آموزشی ماز با داشتن کادر آموزشی مجرب و حرفه ای با تالیف کتاب های کنکور سراسری و برگزاری آزمون آزمایشی و کلاس های آنلاین یکی از بهترین مراجع آموزشی و آمادگی برای کنکور است. دانش آموزان و داوطلبان آزمون کنکور می توانند با استفاده از پکیج های درسی و آزمونهای این مجموعه، به رتبه دلخواه خود دست پیدا کنند. با استفاده از کد تخفیف ماز نیز می توانید هزینه کمتری برای تهیه منابع آموزشی بپردازید.

مجموعه دیگری که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است، مجموعه کلاسینو است. اگر قصد استفاده از دوره های کلاسینو را داشتید، می توانید از کد تخفیف کلاسینو برای کاهش هزینه هایتان استفاده کنید.

کلاس های آموزشی ماز

این گروه از سال ۹۳ با هدف برگزاری آزمون های آنلاین درس زیست شناسی در سطحی حرفه ای و متفاوت متولد شد. از همان سال آزمون های این موسسه با اقبال بسیار بالای کنکوری ها مواجه شد. به صورتی که طی سال های گذشته همه نفرات برتر کنکور در آزمون ها و خدمات مختلف گروه ماز شرکت داشته اند. به تازگی خدمات جدید و حرفه ای مثل کلاس های آنلاین، جزوه زیست، DVD های آموزشی، دوره های نکته تست نیز به سبد محصولات این مجموعه افزوده شده است. این سایت با گسترش دامنه فعالیت از تک درس زیست به همه دروس و همه رشته ها در حال تبدیل شدن به یک مجموعه کامل در حوزه کنکور می باشد. امکان استفاده رایگان از کد تخفیف سایر آموزشگاه های آنلاین کنکور و نکته و تست نیز در کانال تخفیف مهیا است. خدماتی که گروه آموزشی ماز ارائه می دهد عبارت است از:

  • آزمون های آنلاین کشوری زیست و سایر دروس اختصاصی در سه پایه دوازدهم، یازدهم، دهم تجربی، کنکوری نظام قدیم تجربی و دوازدهم ریاضی.
  • کلاس های آنلاین کشوری زیست و سایر دروس اختصاصی در پایه دوازدهم، یازدهم، دهم تجربی و نظام قدیم تجربی.
  • بورسیه دانش آموزان کم بضاعت و دارای مشکل مالی برای شرکت در آزمون‌ها.
  • تالیف کتاب های خیلی سبز و میکروطلایی گاج.

منابع آموزشی این مجموعه برای سه رشته اصلی کنکور یعنی تجربی، ریاضی و انسانی در دسترس اند. با دریافت اشتراک پکیج های درسی می توانید از تمامی آزمون های جدید و قبلی، کلیه کلاس های آموزشی، تست و جمع بندی و نکات تست بهره مند شوید. ممکن است ترجیح بدهید فقط از موارد آزمون محور استفاده کنید. برخی افراد هم صرفاً به کلاس ها و دیگر ابزار های آموزشی نیاز دارند. آزمون ها هر دو کنکوری که در سال برگزار می شوند را پوشش می دهد. این آزمونها به صورت هفتگی یا یک هفته در میان برگزار می شود تا آمادگی داوطلبان کنکور را افزایش دهند. خوشبختانه، این امتحان ها آنلاین اند و می توانید از هر شهر و در هر زمان در آن ها شرکت کنید. تطابق بالای سؤالات آزمایشی با تست های کنکور اخیر یکی از مهم ترین ویژگی های این مجموعه است. کلاس های سالیانه نیز در روزهای مختلف هفته برگزار شده و مهم ترین دروس تخصصی را پوشش می دهند.

ویژگی ها و مزایای گروه آموزشی ماز

یکی از مصادیق بارز رشد و اعتبار یک برند میزان اقبال از محصولات و خدمات آن می باشد که به طبع آن میزان جستجو و نیاز به کدهای تخفیف را نیز بیش از پیش می کند. برند ماز نیز از این موضوع مستثنی نبوده و بر اساس اطلاعات شرکت گوگل درخواست ها جهت استفاده از کد تخفیف ماز طی سال گذشته به شدت افزایش داشته است که نشان از توجه بسیار بالای کنکوری ها به دریافت خدمت با کیفیت بر بستر نوین فضای مجازی دارد. یکی از دلایل این محبوبیت استفاده رتبه های برتر از خدمات این آموزشگاه است. اکثر دانش آموزان رتبه برتر سال های گذشته از جمله کاربران ماز بوده اند. علاوه بر این، در کلاس های ارائه شده از بهترین اساتید با متد های جدید تدریس استفاده شده است. آزمون های این سایت نیز کاملاً براساس الگوریتم کنکور طراحی شده اند و به همراه آن ها پاسخنامه تشریحی و چند مدل کارنامه ارائه می شود.

چطور با کد تخفیف ماز با هزینه از پکیج ها استفاده کنیم؟

سایت کانال تخفیف با همکاری گروه آموزشی ماز در تلاش است تا با ارایه بروزترین و بالاترین کوپن ها به شما برای استفاده حداکثری از خدمات مجموعه ماز کمک کند. برای استفاده از این کد ها کافیست روی آن ها کلیک کنید تا کپی شده و سپس در باکس کد تخفیف ماز در سبد خرید فروشگاه ماز قرار دهید و خدمات آموزشی موسسه ماز را با قیمت ارزان تری دریافت نمایید.

راه های ارتباط با پشتیبانی ماز

شماره تلفن: 07132271501