لوگوی بانک پلاس ملت

کد تخفیف بانک پلاس

بانک پلاس، سامانه پیام رسانی و خدمات مالی بانک ملت. با کوپن تخفیف و کد دعوت بانک پلاس علاوه بر انجام خدمات مالی و تراکنش ها و پرداخت های روزمره در این اپلیکیشن از هدایای نقدی و جوایز ارزنده بهره مند شوید.
خیلی خوب
5 رای
4.2
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف بانک پلاس ملت
تعداد محدود
شرایط استفاده
  • با دعوت دوست خود به بانک پلاس ملت هدیه بگیرید
  • هر کاربر میتواند تا 10 نفر را به نصب اپلیکیشن معرفی کند
  • به ازای هر دعوت موفق 20 هزار تومان اعتبار دریافت می‌کنید
  • هدیه نقدی آخر هفته به کیف پول وازیر و قابل برداشت است
  • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده بانک پلاس ملت

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی بانک پلاس ملت وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از بانک پلاس ملت

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص بانک پلاس ملت
144 comment
هنوز نظری درباره بانک پلاس ملت ثبت نشده
تجربه خرید شما از بانک پلاس ملت چیست؟

بانک پلاس ملت

اپلیکیشن بانک پلاس محصولی جدید از بانک ملت است. این اپ سعی کرده خدمات بانکداری الکترونیک را با قابلیت‌های پایه یک شبکه اجتماعی ادغام کند. در نگاه اول، این برنامه مشابه سایر ابزارهای بانکداری الکترونیک به نظر می‌رسد؛ ولی وجود برخی ویژگی‌ها مثل خدمات پیام‌رسانی فردی و گروهی موجب تمایز آن با رقبا شده است. این محصول فقط محدود به مشتریان بانک ملت نیست و تمامی دارندگان کارت‌های شتاب می‌توانند با وارد‌کردن کد ملی و شماره همراه خود در آن ثبت نام کنند. علاوه بر این، شما می توانید از کد تخفیف بانک پلاس ملت هم استفاده کنید.

خدمات بانک پلاس ملت

اگر بخواهیم خدمات این مجموعه را خلاصه کنیم، باید بگوییم با نصب این اپلیکیشن یک بانک تمام عیار به همراه یک صفحه اجتماعی داخلی در گوشی خود خواهید داشت. امکان ضبط پیام صوتی، ارسال فایل تصویری یا ویدیویی و اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی و مخاطبین، در صفحه گفتگوی این اپلیکیشن وجود دارد. یکی دیگر از خدمات این پلتفرم، ابزار هوشمند پاسخگویی است که برای راهنمایی و مشاوره به کاربران برای امور بانکی راه اندازی شده است.

سرویس دنگی نیز، یکی از مزیت‌های بانک پلاس محسوب می‌شود که می‌تواند به ثبت آسان هزینه‌ها و محاسبه سهم هر شخص در سفرها و دورهمی ها کمک بسزایی کند. از دیگر مزایای این سامانه، حفاظت از ارزشمندترین دارایی شما یعنی وقتتان است. با اسکن کارت‌های بانکی و چک‌ها، به مقدار زیادی در وقت افراد صرفه‌جویی می شود. همچنین در این نرم‌افزار، قابلیتی برای کاربران فراهم است تا با ثبت کارت‌های غیرملتی خود، از خدمات بانکی مرتبط با آن شامل حواله کارت به کارت، خرید شارژ یا بسته اینترنت، پرداخت عوارض آزادراهی و … استفاده کنند. درخت دانش هم، یکی دیگر از سرویس‌های بانک پلاس است که به منظور راهنمایی کامل و جامع به مشتریان در خصوص دریافت انواع خدمات بانکی به صورت غیرحضوری، طراحی شده است.

تفاوت های همراه پلاس ملت

با همراه بانک ملت سامانه همراه پلاس ملت به تازگی رونمایی شده، در حالی که سامانه همراه بانک ملت سال هاست که راه اندازی شده است. در اینجا، این دو سامانه و کارکردشان را مقایسه خواهیم نمود. تمامی مشتریان دارای کارت شتابی از هر بانکی می‌توانند با نصب بانک پلاس ملت، توسط تلفن همراه از خدمات این اپلیکیشن بهره‌مند شوند. در صورتیکه برای استفاده از همراه بانک، کاربر باید در بانک ملت حساب متمرکز داشته باشد. در واقع برای استفاده از بانک پلاس نیازی به حساب متمرکز نیست.