خدمات آنلاین
کافه بازار
کد تخفیف کافه بازار

کد تخفیف کافه بازار

rating
3.88
260 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

کافه بازار، بازار آنلاین اپلیکیشن های اندرویدی. با استفاده از کوپن و کد تخفیف کافه بازار کیف پول خود را شارژ کنید و برنامه پولی و بازی های اندروید را با قیمت ارزان تر و حتی رایگان دانلود کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف کافه بازار
کدهای تخفیف مربوط به کافه بازار را از اینجا ارسال کنید
مشاهده کدهای ارسالی کافه بازار
کدهای ارسالی کافه بازار توسط کاربران را اینجا مشاهده کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
نظرات و تجربه خرید از کافه بازار
نظرات بیشتر
0
0
0
0
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی کافه بازار

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

کافه بازار

سایت و اپلیکیشن کافه بازار بستری برای ارائه برنامه ها و بازی های اندرویدی و فیلم و سریال است. این سامانه فعالیت خود را از بهمن ماه سال ۱۳۸۹ در ایران توسط شرکت آوای همراه هوشمند هزاردستان شروع نمود. این برنامه نام آشنا با تمرکز بر روی خدمات بومی و بهینه سازی شده، توانسته است بستر جامعی از خدمات، محتوا و اپلیکیشن های اندرویدی را برای کاربران فراهم نماید. توسعه دهنده های بازی ها، برنامه های کاربردی و تامین کنندگان رسمی ویدیوها می توانند از این طریق محصول و محتوای خود را در اختیار مخاطبان ایرانی قرار دهند. با استفاده از کد تخفیف کافه بازار اعتبار رایگان کسب کنید یا برای خرید اپلیکیشن ها و پرداخت های درون برنامه ای هزینه کمتری بپردازید.

با استفاده از سایت و اپلییکشن آف چنل می توانید علاوه بر کافه بازار، کد تخفيف صدها فروشگاه اینترنتی دیگر را نیز دریافت کنید. این کدها به رایگان در اختیار شما قرار می گیرند و با آن ها خریدی ارزان تر خواهید داشت.

چه امکانات و خدماتی در کافه بازار ارائه می شود؟

انتشار برنامه ها و بازی ها به زبان فارسی ضمن دسترسی به زبان انگلیسی اصلی ترین قابلیت این برنامه است. بسیاری از اپلیکیشن های موبایلی انگلیسی اند و استفاده از آن ها می تواند برای برخی افراد سخت باشد. بستر فارسی کافه بازار کار کردن با آن را ساده تر کرده است. فراهم نمودن خدمات پرداخت آسان برای کاربران داخلی و ارائه محتوای گلچین شده توسط تیم سردبیران کافه بازار نیز از دیگر امکاناتی است که مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته برای کاربران و توسعه دهندگان بخش دیگری از خدمات گسترده این مجموعه است. با استفاده از این پلتفرم می توانید به سادگی تمام  برنامه هایی که نیاز دارید را روی دستگاه اندروید خود دانلود و نصب کنید.

چه تعداد برنامه و بازی اندروید در کافه بازار وجود دارد؟

آمارهای منتشر شده نشان می دهد که برنامه بازار فقط تا شهریور سال 97 بیش از 38 میلیون نصب فعال داشته است که ۹۸ درصد این نصب ها در ایران بوده است. تا این زمان چیزی بالغ بر 132000 برنامه و 31 هزار بازی در بازار منتشر شده است. این اپ ها توسط 22000 توسعه دهنده  فعال که هر کدام دست کم یک عنوان محصول منتشر شده دارند، توسعه یافته است. طی سال های گذشته، توسعه دهندگان و ناشران غیر ایرانی نیز به همکاری با کافه بازار تمایل پیدا کرده اند. حدود 120 تیم غیر ایرانی 800 برنامه و بازی باکیفیت را به صورت رسمی در این بستر برای کاربران ایرانی منتشر نموده اند.

بخش ویدیوی کافه بازار چگونه کار می کند؟

بخش ویدیوی کافه بازار از آبان سال ۹۷ با هدف ارائه فرصتی به تامین کنندگان رسمی ویدیو شروع به کار کرده است تا این گروه بتوانند محتوای ویدیویی خود را به کاربران عرضه کنند. آمارها نشان می دهد که فقط تا مرداد ماه ۹۸ تعداد ۱۷۰۰۰ ویدیو، معادل ۱۴۳۵۷ ساعت در بازار عرضه شده است.

بازار کودک چیست؟

کافه بازار برای جلوگیری از مشاهده محتوای نامناسب توسط کودکان و دسترسی آنها به محتوای مناسب سنشان از از تیرماه سال ۹۸ بخش کودک را به برنامه بازار اضافه کرده است، به گونه ای که از نسخه ۷.۲۹.۰ کافه بازار به بعد، با فعال‌نمودن حالت کودک، محتوای نمایش داده در اپلیکیشن بازار (اعم از برنامه، بازی و ویدیو) به گونه ای فیلتر و نمایش داده می‌شود که مناسب کودکان زیر 10 سال باشد. در این حالت تنها برنامه ها، بازی ها و ویدیوهای مناسب این گروه برای آن ها نمایش داده خواهد شد.

چطور هنگام خرید از کافه بازار هزینه کمتری پرداخت کنیم؟

برای استفاده ارزان تر از برنامه ها و ویدیوهای پولی کافه بازار، کاربران می‌توانند از کد تخفیف کافه بازار استفاده نمایند. این کدها دارای مبالغ و شرایط مختلفی بوده و به کمک آنها می‌توانید کیف پول کافه بازار خود را شارژ کنید و اعتبار رایگان بدست آورید. البته نوع دیگری از کوپن ها نیز هستند که با وارد نمودن آنها هنگام خرید یک اپلیکیشن، یک ویدیو، یا پرداخت درون برنامه ای بخشی از مبلغ فاکتور را به عنوان هدیه پرداخت نمی کنید.

جدیدترین کدهای تخفیف کافه بازار را از کجا دریافت کنیم؟

به منظور سهولت بیشتر، جشنواره های جایزه دار، کمپین های همراه با قرعه کشی و بازی و هم چنین جدیدترین کد تخفیف کافه بازار از طریق همین صفحه از وب سایت کانال تخفیف آف چنل اطلاع رسانی می‌شود و به صورت رایگان می‌توانید از آن ها استفاده نمایید.

راه‌ های ارتباط و تماس با پشتیبانی کافه بازار

شماره تلفن کافه بازار: 02174314000 - 02191002233
ایمیل: support@cafebazaar.ir
آدرس:‌ سعادت آباد، میدان فرهنگ، کوچه پیوند دوم، پلاک ۸