کد تخفیف چنگال

کد تخفیف چنگال

rating
4.83
12 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

چنگال، سفارش آنلاین غذا با چند کلیک ساده . با استفاده از کد تخفیف خرید آنلاین از رستوران های چنگال در شهر تهران، اصفهان، مشهد، کرج، تبریز، قزوین، اردبیل، قم، رشت، اهواز، کیش، یزد و ... هزینه کمتری پرداخت نمایید.

کانال تخفیف
در حال حاضر کد تخفیف فعالی موجود نیست.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف چنگال
کدهای تخفیف مربوط به چنگال را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی چنگال

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

چنگال یک اپلیکیشن و وب‌سایت سفارش غذا در ایران می‌باشد که در سه مرحله کاربر می‌تواند از نزدیک‌ترین رستوران محل زندگی خود سفارش غذا؛ سفارش پیش غذا؛ سفارش صبحانه؛ سفارش ناهار؛ سفارش شام و... ثبت نماید. در حال حاضر چنگال در شهرهای تهران، کرج، مشهد، اصفهان، تبریز، اهواز، یزد، کرمانشاه، اردبیل، قزوین، گرگان، رشت، قم، کیش، پردیس، لواسان، کاشان، شاهین شهر و رودهن فعال است و به زودی سایر شهرهای ایران نیز می‌توانند از خدمات چنگال استفاده کنند. اپلیکیشن سفارش غذای چنگال برای تلفن همراه از گوگل پلی؛ کافه بازار؛ سیب اپ و سایت سیب ایرانی قابل دانلود بوده و این امکان فراهم است تا کاربران نزدیکترین رستوران های اطراف خود را جستجو نمایند، به منوی به روز آنها دسترسی داشته و تنها با چند کلیک غذای مورد علاقه‌شان را سفارش دهند. مزایای اپلیکیشن چنگال عبارت است از: سریع بودن روند سفارش و تحویل غذا، وجود غذاهای متنوع مانند فست فود، ایرانی، ملل، رژیمی و گیاهی، قیمت یکسان غذا سایت چنگال و منوی رستوران، طرح‌های تخفیفی برای مشتریان وفادار، امکان پرداخت مبلغ سفارش به صورت نقدی، اعتباری یا اینترنتی، جستجوی رستوران بر اساس اسم، نوع غذا یا سطح قیمت، پشتیبانی قوی از طریق تلفن، اپلیکیشن و سایت چنگال، امکان ثبت امتیاز برای رستوران و مشاهده نظرات دیگران. چنگال به صورت روزانه، هفتگی و همچنین در مناسبت‌های مختلف هدایا و تخفیف های بسیاری برای کاربران خود اختصاص می‌دهد. شما میتوانید در سایت آف‌سی‌اچ (کانال تخفیف) به جدیدترین کدهای تخفیف چنگال دسترسی داشته باشید و سفارش غذای ارزان تری را تجریه کنید.

از دیگر سرویس های سفارش غذا می توان به دلینو اشاره کرد. این مجموعه در شهر های مختلفی مانند تهران، کرج، رشت، بندرعباس و ... خدمات رسانی داشته و این امکان را به شما می دهد که با به کار بردن کد تخفیف دلینو هزینه کمتری برای سفارش غذا بپردازید.