کد تخفیف چاپ از ما

کد تخفیف چاپ از ما

rating
3
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

چاپ از ما، ارائه کننده خدمات چاپ عکس. با داشتن کد تخفیف چاپ از ما می توانید چاپ انواع عکس، شاسی، ریسه های تزئینی، تقویم، مگنت و پولاروید را با هزینه کم تری انجام دهید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف چاپ از ما
کدهای تخفیف مربوط به چاپ از ما را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

چاپ از ما

مجموعه چاپ از ما بیش از 10 سال است که خدمات خود را در حوزه چاپ، طراحی و تولید انواع عکس، تابلو های دکوارتیو و اکسسوری های مشابه به هم وطنان خود ارائه می کند. این مجموعه با بهره مندی از به روز ترین و پیشرفته ترین دستگاه های چاپ و با کمک پرسنل ماهر و مجرب، توانسته بهترین نوع چاپ از نظر کیفیت و ماندگاری را به مشتریان خود ارائه دهد. همچنین، چاپ از ما تلاش می کند با تعیین قیمت های مناسب، امکان استفاده از این خدمات را برای تعداد بیشتری از کاربران فراهم کند. در همین راستا، هم اکنون کد تخفیف چاپ از ما در اختیار شما قرار می گیرد تا با استفاده از آن هزینه استفاده از خدمات این مجموعه برای شما مقرون به صرفه تر باشد.

خدمات چاپ از ما برای ثبت بهترین خاطرات

چاپ از ما به شما کمک می کند تا بهترین لحظات زندگی خود را تا همیشه به یک اثر قابل مشاهده تبدیل کنید. همانطور که می دانید تماشای عکس روی تلفن همراه و لپ تاپ هرگز به جذابیت ورق زدن آلبوم های عکس و یا تماشای قاب عکس های جذاب نمی رسد. علاوه بر این، عکس های ذخیره شده روی سیستم های دیجیتالی همواره با خطر حذف شدن مواجه هستند. در چاپ از ما می توانید این عکس ها را برای همیشه ماندگار کنید. چاپ عکس به شکل های مختلفی از جمله چاپ ساده، آلبوم دیجیتال، قاب عکس، چاپ روی شاسی، چاپ روی مگنت، ریسه های عکس، آلبوم های کوچک و جاکلیدی، چاپ عکس نواری، چاپ عکس به صورت تقویم رو میزی و قاب عکس رو میزی از جمله خدمات این مجموعه محسوب می شود. امکان خرید انواع قاب عکس و تابلو های دکوراتیو را نیز می توان به این خدمات اضافه کرد. همچنین، چاپ عکس از انداره 10*10 تا 76*200 امکان پذیر است.

چرا باید عکس های خود را در چاپ از ما، چاپ کنیم؟

احتمالاً شما هم آلبوم های عکس عروسی با آن حالت خاص چاپ را دیده اید. این تکنولوژی چاپ، فتوشیمی یا چاپ لابرتواری نامیده می شود و کیفیت و ماندگاری آن با عکس های معمولی قابل مقایسه نیست. در مجموعه چاپ از ما برای چاپ همه عکس های شما از همین تکنولوژی استفاده می شود. به همین دلیل عکسی که تحویل می گیرید از نظر کیفیت و ماندگاری رنگ ها بی نظیر خواهد بود. به علاوه، در این مجموعه از کاغذ چاب و مواد اولیه مرغوب و با کیفیتی استفاده می شود که ماندگاری عکس شما را تا 200 سال تضمین می کند. همچنین، برخی از محصولات مورد نیاز در این صنعت توسط تیم چاپ از ما تولید شده و همین امر باعث ایجاد یک تعادل قیمتی می شود. از دیگر ویژگی های جذاب عکس های چاپ شده در این مجموعه می توان به قابلیت شست و شو اشاره کرد. همچنین، پشتیبانی ویژه، ارسال رایگان برای خرید بالای یک میلیون، پرداخت امن و تضمین کیفیت از نقاط قوت چاپ از ما هستند.

چگونه می توان از چاپ از ما تخفیف گرفت؟

برای ثبت سفارش چاپ عکس در مجموعه چاپ از ما با پرداخت هزینه کم تر می توانید از کد تخفیف چاپ از ما استفاده کنید. برای این منظور تنها کافی است کد مربوطه را در همین صفحه دریافت کرده و در هنگام ثبت سفارش خود مورد استفاده قرار دهید.

راه های تماس و ارتباط با پشتیبانی مجموعه چاپ از ما

شماره تماس: 110-02191212911
نشانی: تهران، کوی بیمه، خ آزمون نیا.
ایمیل: info@chapazma.com