کد تخفیف چکیدا

کد تخفیف چکیدا

rating
4.09
11 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

چکیدا، وبسایت فروش خلاصه کتاب های متنی و صوتی. با ثبت کد تخفیف چکیدا برای تهیه چکیده کتابهای معروف ایرانی و خارجی از این مجموعه هزینه کمتری پرداخت نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف چکیدا
کدهای تخفیف مربوط به چکیدا را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

چکیدا

چکیدا، وب سایت و اپلیکیشن خلاصه کتاب است. برای کسانی که زمان و حوصله کافی برای خواندن کتاب را ندارند، خواندن خلاصه کتاب ها یا گوش دادن به کتاب های صوتی، بهترین راهکار برای بهره مندی از مفاهیم و مطالب کتابها و رشد فردی است. این مجموعه فعالیت خود را از 19 خرداد 1398 شروع کرده اند و با تیمی توانمند، سعی بر آن دارند که دنیا را به جایی بهتر برای زندگی تبدیل کنند. شما می توانید برای دریافت خدمات و محصولات این مجموعه فرهنگی از کد تخفیف چکیدا استفاده کنید.

در صورتی که خلاصه کتابی را از چکیدا دریافت کرده و به آن علاقه مند شدید، می توانید برای خرید نسخه صوتی  یا الکترونیک آن با متن کامل، به فیدیبو مراجعه کرده و با کد تخفیف فیدیبو تمام کتابهایی که نیا دارید را با هزینه کمتر خریداری کنید.

محصولات و خدمات چکیدا

دسته بندی های مختلفی در این وبسایت برای علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی قرار داده شده است. خلاصه انواع کتاب های بازاریابی، روانشناسی، فلسفی، انگیزشی و موفقیت، تاریخی، کسب و کار، توسعه فردی، مدیریت و رهبری و ... در این دسته ها قرار داده شده اند. به طور کلی، خلاصه ها به دو صورت متنی و صوتی ارائه شده اند. شما می توانید با تهیه اشتراک از این مجموعه از خدمات آن ها بهره مند شوید. انواع اشتراک یک ماهه، سه ماهه و 12 ماهه نیز برای کاربران فراهم گردیده است. شما می توانید علاوه بر خلاصه متنی یا صوتی کتاب ها، به لینک خرید نسخه کامل کتاب نیز دسترسی پیدا کنید. برای دسترسی راحت تر و سریع تر نیز می توانید به اپلیکیشن چکیدا مراجعه کنید.

مزایا و ویژگی های چکیدا

از جمله مزایای این مجموعه، این است که خلاصه کتاب ها را با لحن محاوره ای بیان می کند. بنابراین، جملات سنگین و سخت وجود ندارند. این ویژگی باعث ارتباط راحت تر مخاطب با موضوع می شود. در بخش خلاصه کتاب رایگان هفته نیز شما می توانید خلاصه هایی که برای عموم به صورت رایگان قرار داده شده را دریافت کنید. علاوه بر این، بخشی به نام کتاب های شانسی ارائه شده که می توانید از پیشنهادات مجموعه بر حسب شانس خودتان استفاده کنید. همچنین، در بخش پشتیبانی چکیدا، اگر سوالی داشته باشید می توانید مطرح کنید. اگر هم به دنبال اثر خاصی هستید، می توانید در بخش پیشنهاد کتاب، تقاضای خود را ارائه کنید. این آثار درصورتی که با معیارهای مجموعه هماهنگ باشند، خلاصه شده و در سایت قرار می گیرند. همچنین این گروه توانمند، سالانه برخی از کتاب های خارجی بدون ترجمه فارسی را نیز خلاصه می کنند و گزارش مفصل سالانه از میزان تعامل مخاطب با آن کتاب را برای ناشران آماده می نمایند. بنابراین در این زمینه به ناشران محترم نیز کمک قابل توجهی ارائه می شود.

جدیدترین کدهای تخفیف چکیدا را از کجا دریافت کنیم؟

شما می توانید برای دریافت جدیدترین کدهای تخفیف و اشتراک در این مجموعه فرهنگی و توانمند، به وب سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف (آف چنل) مراجعه کرده و از کد تخفیف چکیدا استفاده کنید.

راه های ارتباط و تماس با پشتیبانی چکیدا

آدرس: قزوین، بلوار نخبگان، مرکز رشد واحدهای فن‌آور دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، شرکت رساگویان نوآور ایرانیان.