کد تخفیف باشگاه مشتریان بانک ملت

کد تخفیف باشگاه مشتریان بانک ملت

باشگاه مشتریان بانک ملت، دریافت انواع کدهای تخفیف کسب و کارهای اینترنتی. با انجام تراکنش و خرید با کارت بانک ملت خود امتیاز کارشا بدست بیاورید و با خرج کردن آنها کد تخفیف رایگان دریافت نمایید.
خیلی خوب
12 رای
4.58
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف باشگاه مشتریان بانک ملت
شرایط استفاده
 • با ثبت نام و عضویت در باشگاه و کسب امتیاز (کارشا)
 • دریافت امتیاز رایگان با تکمیل اطلاعات پروفایل کاربری
 • ثبت نام کاملا رایگان برای دارندگان حساب در بانک ملت
 • امکان عضویت با 1000 تومان برای سایر کارت های شتابی
 • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده باشگاه مشتریان بانک ملت

کوپن و کد تخفیف باشگاه مشتریان بانک ملت
شرایط استفاده
 • با هر خرید از برندهای دیجی کالا، تپسی، اسنپ فود
 • تخفیفان، فیلیمو و مدیسه 100 شانس در قرعه کشی
 • جوایز: کارت هدیه 3 میلیونی دیجیکالا برای 9 نفر
 • یک فصل غذای رایگان اسنپ فود برای 9 نفر
 • بیشتر
کوپن و کد تخفیف باشگاه مشتریان بانک ملت
شرایط استفاده
 • باشگاه مشتریان بانک ملت با کدهای تخفیف متنوع
 • کد تخفیف غیراول اسنپفود، فیلیمو، دیجیکالا، علی‌بابا و ...
 • به همراه قرعه کشی 98 جایزه 1 میلیون تومانی برای 98 نفر
 • امکان عضویت با هر نوع کارت بانکی فقط با 1000 تومان
 • بیشتر

نظرات و تجربه خرید از باشگاه مشتریان بانک ملت

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص باشگاه مشتریان بانک ملت
144 comment
هنوز نظری درباره باشگاه مشتریان بانک ملت ثبت نشده
تجربه خرید شما از باشگاه مشتریان بانک ملت چیست؟

باشگاه مشتریان بانک ملت

با هدف ایجاد یک راه ارتباطی میان این بانک و مشتریان خود شروع به فعالیت نمود. این باشگاه راهکاری نوین برای  قدردانی از همراهان و افزایش رضایت کاربران است. اعضا این باشگاه به روش های مختلفی می‌توانند امتیاز و کارشا کسب نمایند و از آنها برای دریافت جوایز متنوع استفاده کنند. شما می توانید برای برخورداری از مزایای بیشتر از کد تخفیف باشگاه مشتریان بانک ملت استفاده کنید.

خدمات باشگاه مشتریان بانک ملت

برای عضویت در این باشگاه نیازی به داشتن حساب در بانک ملت نیست و با سایر کارت های بانکی عضو شبکه شتاب نیز می‌توانید در این وبسایت عضو شوید. در این باشگاه یک واحد پول مجازی به نام کارشا وجود دارد. با فعالیت در این سامانه می توانید تعداد کارشاهای خود را افزایش داده و با استفاده از آن ها از جوایز متعددی بهره مند شوید. به صورت کلی، این امتیازات به دو شکل برای شما در نظر گرفته می شود؛ انجام خدمات بانکی و فعالیت های باشگاهی. به طور مثال، با ثبت کارت های بانکی در حساب کاربری خود، با هر تراکنشی که از پایانه های بانک ملت مانند دستگاه پوز و درگاه پرداخت الکترونیک انجام دهید امتیاز بدست‌ می‌آورید. خریدهای اینترنتی، پرداخت هزینه سوخت در پمپ بنزین، پرداخت غیر حضوری قبض، اقساط و خرید حضوری از نمونه این تراکنش ها هستند.

تکمیل اطلاعات پروفایل کاربری نیز از دیگر مواردی است که امتیاز شما را افزایش می‌دهد. در صورتی که در بازه های زمانی تعیین شده امتیاز خود را به حد نصاب برسانید، می‌توانید از جوایز نقدی یا تسهیلات بانکی بهره مند شوید. البته، تعداد سکه های دریافت برای هر فعالیت با دیگری متفاوت است. برای نمونه، حواله سحاب 300 و خرید اینترنتی 50 کارشا هدیه به شما می دهند.

مزایای باشگاه مشتریان بانک ملت

سکه های خود را می توانید صرف موارد مختلفی از جمله دریافت کوپن تخفیف، شرکت در قرعه کشی و مشارکت در طرح های مسئولیت اجتماعی بکنید. بخش کارشامال یکی دیگر از امکاناتی است که در باشگاه مشتریان بانک ملت وجود دارد. از طریق آن قادر خواهید بود امتیازات بدست آمده را خرج نمایید و در قبال آن کد تخفیف فروشگاه های اینترنتی یا تخفیف فروشگاه های حضوری را دریافت نمایید. کسب و کارهای آنلاین مانند اسنپ فود، دیجی کالا، تپسی، فیلیمو، مدیسه، پلاک، اسنپ مارکت، بازرگام، دیجی استایل، بانی مد، نوار، اتاقک و بیمیتو از جمله فروشگاه هایی هستند که کوپن تخفیف آنها در کارشا مال قابل دریافت است. همچنین برندهایی نظیر سینجر، برتونیکس، شیفر، پارس خزر و مارال چرم از همکاران بخش حضوری کارشامال هستند.

روش دیگری که برای خرج کارشا و امتیاز وجود دارد شرکت در قرعه کشی های دوره ای است. به وسیله آن شانس خود را برای برنده شدن جوایز ویژه امتحان می‌نمایید. علاوه بر این، می توانید در لیگ های بانک ملت هم از هدایای ویژه برخودار شوید. در این لیگ ها می توانید با دیگر افراد ساکن استان خود رقابت کنید. در صورتی که جزء نفرات برتر باشید می توانید جایزه نقدی دریافت کنید. با رقابت با دیگر اعضای برتر هم می توانید از پیشنهاد های ویژه کارشا مال برخوردار شده و در قرعه کشی پایان دوره 3 ماهه هم شرکت کنید.

اطلاع از جشنواره های باشگاه مشتریان بانک ملت

این باشگاه طرح ها و آفر ها متنوعی را به کاربران خود ارائه می کند. با مراجعه به سایت offch.com (کانال تخفیف) از جدیدترین جشنواره ها، کمپین ها و کدهای تخفیف باشگاه مشتریان بانک ملت مطلع شوید. با شرکت در هر کدام از این طرح ها می توانید از جوایز ارزنده آن برخوردار شوید.

راه های ارتباط با باشگاه مشتریان بانک ملت

شماره تماس تهران: 1556

شماره تماس شهرستان: 02182488