کد تخفیف مجله راز خلق

کد تخفیف مجله راز خلق

مجله آنلاین راز خلق، منتشر کننده ماهنامه الکترونیک راز خلق و برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با کسب و کار، بازاریابی، توسعه فردی و مباحث انگیزشی. با کد تخفیف مجله آنلاین راز خلق خرید ارزان تری از این سایت داشته باشید.
خیلی خوب
1 رای
5
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از مجله راز خلق موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف مجله راز خلق به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده مجله راز خلق

کوپن و کد تخفیف مجله راز خلق
منقضی شده
شرایط استفاده
  • با کد تخفیف مجله آنلاین راز خلق را 20% ارزان تر بخرید
  • مخصوص شماره های جدید و قبلی این ماهنامه الکترونیک
  • شامل مطالب انگیزشی، موفقیت و اعتماد به نفس، روانشناسی و..
  • این مجله به صورت pdf بوده و پس از خرید قابل دانلود است
  • بیشتر

نظرات و تجربه خرید از مجله راز خلق

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص مجله راز خلق
144 comment
هنوز نظری درباره مجله راز خلق ثبت نشده
تجربه خرید شما از مجله راز خلق چیست؟

مجله راز خلق

راز خلق یک مجله آنلاین است که چگونگی خلق بهترین نسخه خودتان را به شما آموزش می دهد. این مجموعه محصولات و خدمات زیادی را به مخاطبان خود ارائه می کند و شما می توانید با استفاده از کد تخفیف مجله راز خلق با قیمت کمتری از این محصولات و مزایای آن ها برای زندگی شخصی و کاری خود برخوردار شوید.

محصولات و خدمات راز خلق

یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی که هر شخص می تواند انجام دهد، سرمایه گذاری روی خودش است. رشد، پیشرفت و موفقیت در هر زمینه ای، چه شخصی و چه کاری، نیازمند آموزش و یادگیری است. بدون داشتن دانش کافی، نمی توانید به چیزی که می خواهید برسید و استفاده از محصولات این مجله می تواند برای رسیدن به اهدافی که دارید به شما کمک کند. اصلی ترین محصول این مجموعه، مجله آن است که به صورت ماهانه منتشر می شود. این مجله سعی دارد بستری باشد برای ارائه و انتشار دانش متخصصان حوزه های مختلف. می توانید به این محصول به چشم پکیجی جامع و کامل برای رشد و پیشرفت مستمر نگاه کنید.

 یکی دیگر از خدمات این سایت، برگزاری همایش و سمینار های مختلف است. در این همایش ها نکات مختلفی را در زمینه رشد فردی و شغلی می آموزید و می توانید با به کار بردن چیزهایی که یاد گرفته اید، شاهد پیشرفت خود باشید. از دیگر محصولات پرطرفدار این مجله آنلاین می توان به پکیج های آموزشی اشاره کرد. هدف این مجموعه اعتلا و افزایش دانش تخصصی افراد و افزایش شانس موفقیت آن ها در زمینه های مختلف است و آموزش های آن نیز با همین هدف ارائه می شوند. با ورود به قسمت آموزشگاه آزاد می توانید به دوره های آموزشی مختلفی دسترسی داشته باشید. برای مثال، آموزش دیسیپلین و مدیریت زمان به سبک مدیران برتر، برنامه ریزی هدفمند و گسترش کسب و کار به سبک نوین، از جمله آموزش های این بخش اند. لازم به ذکر است که در صورت قبولی در آزمون دوره ها، مدرک فنی حرفه ای به شما اعطا می شود.

مؤسسه کاریابی این مجموعه نیز از خدمات مهم آن است که هم به صورت حضوری و هم به صورت مجازی فعالیت می کند. خدمات آنلاین در سامانه اکوچ و از طریق سایت و اپلیکیشن در دسترس اند. شما می توانید در صورت تمایل از مشاوره های شغلی و کاریابی این مجموعه استفاده کنید تا بتوانید با توجه به توانایی های خود، در بهترین شغل و سازمان و با بهترین درآمد مشغول به کار شوید. زمینه تخصصی این مشاوره ها عبارت است از راه اندازی کسب و کار، بهبود و توسعه، جهت دهی کسب دانش و مهارت و مدیریت و برنامه ریزی کاری. همچنین، می توانید فیلم آموزشی و کتابچه راز خلق زندگی را به صورت رایگان تهیه کرده و از توصیه های آن برای موفقیت مالی و شخصی کمک بگیرید.

چطور محصولات راز خلق را ارزان تر بخریم؟

در صورتی که تمایل دارید مجله یا دیگر محصولات این مجموعه را با قیمت کمتری تهیه کرده و از آموزش های متعدد آن در زمینه کسب و کار و توسعه فردی بهره مند شوید، می توانید به سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف مراجعه کنید. جدیدترین کد تخفیف مجله راز خلق از طریق سایت آف چنل در دسترس شما قرار گرفته است.

راه های تماس با راز خلق

شماره تلفن: 05152232073
ایمیل: info@creataionmystery.com
آدرس: خراسان رضوی، تربت حیدریه، خیابان آیت الله کاشانی، مجتمع تجاری اداری ولیعصر، طبقه دوم، واحد B6