کد تخفیف دفتر شما

کد تخفیف دفتر شما

rating
3.77
13 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

دفتر شما، ارائه خدمات حرفه ای دفتر کار مجازی‏ ویژه کسب و کارها. با استفاده از کد تخفیف دفترشما خدمات ویژه مانند خرید خط تلفن ثابت تهران، سرویس تلفن گویا، منشی تلفنی و ... را با قیمت ارزان تری تهیه کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف دفتر شما
کدهای تخفیف مربوط به دفتر شما را از اینجا ارسال کنید
مشاهده کدهای ارسالی دفتر شما
کدهای ارسالی دفتر شما توسط کاربران را اینجا مشاهده کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی دفتر شما

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دفترشما

دفترشما سامانه ارائه دهنده خدمات دفترکار مجازی است که شما را از اجاره دفتر کار، استخدام منشی و خرید تلفن ثابت تهران بی نیاز می‌کند و هزینه های راه اندازی و اداره کسب و کارتان را تا حدود زیادی کاهش می‌دهد. دفتر کار های سنتی با مشکلات و هزینه های زیادی همراه بودند و دفاتر مجازی این امکان را به مالکان کسب و کار ها می دهند که در عین صرفه جویی در هزینه ها، از تمام امکانات مورد نیاز خود برخوردار شوند. برای صرفه جویی بیشتر در هزینه ها نیز می توانید از کد تخفیف دفترشما برای دریافت خدمات مختلف این مجموعه استفاده کنید. 

خدمات دفترشما

خدماتی که سایت دفترشما ارائه می‌دهد عبارتند از تلفن ثابت مجازی، تلفن گویا، سرویس منشی مجازی، اتاق جلسات و مرکز تماس. در سرویس تلفن گویا، یک خط ثابت تهران به همراه تمام امکانات یک سانترال حرفه ای از جمله پیام خوشامدگویی، تعریف منو، داخلی، فکس اینترنتی، صندوق صوتی، امکان تماس دوطرفه، چند تماس همزمان و ... به شما ارائه می شود. منشی مجازی در حقیقت منشی دورکاری است که تمام کار های دفتری از قبیل پاسخ به تلفن، برنامه ریزی و مدیریت تماس، تنظیم قرار ملاقات، ارسال فکس، و ... را برای شما انجام می دهد. با استفاده از این سرویس تمام کار های شما توسط نیرویی حرفه ای و با صرف هزینه کمتر انجام می شود.

امروزه کمتر کسی از سرویس فکس به شکل سنتی استفاده می کند. به همین دلیل، خرید تجهیزات مربوط به آن کاری غیر ضروری و یک هزینه اضافی است. فکس اینترنتی بدون نیاز به نرم افزار و بدون محدودیت دریافت و ارسال بوده و تمام امکانات مورد نیاز شما را به شیوه مدرن تری در اختیارتان می گذارد. اگر نحوه کار شما به صورتی است که لازم است روزانه به تعداد قابل توجهی تماس تلفنی پاسخ دهید می توانید از سرویس مرکز تماس استفاده کنید. با خرید این سرویس به جای صرف هزینه زیاد برای خرید تجهیزات و استخدام و آموزش چندین نیرو، از اپراتور های حرفه ای این مجموعه استفاده می کنید.

با استفاده از کد تخفیف دفتر شما که در سایت آف سی اچ (کانال تخفیف) قرار داده شده، سرویس های مجازی دفترشما را با قیمت ارزان تری تهیه نمایید.

سوالات متداول دفتر شما

خیر، از تمامی شهرهای ایران می‌تونید با خرید یکی از بسته های تلفن گویا، یک شماره تلفن ثابت تهران داشته باشید و تماس ها را روی گوشی تلفن همراه یا شماره شهر خود دایورت کنید.

در سرویس تلفن گویای دفترشما، هزینه دایورت به موبایل و تلفن ثابت رایگان است، ولی مدت زمان مکالمه از دقایق بسته شما کسر می‌شود.

در صورتی که هنگام خرید خط ثابت تهران، سرویس تلفن گویا، منشی و ... از کد تخفیف دفترشما استفاده نمایید، خدمات این سامانه را با قیمت ارزان تری دریافت خواهید نمود.