کد تخفیف دهات

کد تخفیف دهات

rating
4.18
22 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

دهات، بزرگترین بازی مافیا آنلاین ایرانی با امکانات و شخصیت های متعدد. با استفاده از کد تخفیف دهات با هزینه کمتری از این بازی گروهی معمایی لذت ببرید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف دهات
کدهای تخفیف مربوط به دهات را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

بازی آنلاین دهات

مافیا یکی از محبوب ترین بازی های گروهی و دسته جمعی محسوب می شود. اپلیکیشن دهات این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید در هر کجا که هستید و در هر زمانی مافیا بازی کنید. در این برنامه بدون نیاز به جمع کردن یک تیم، به صورت آنلاین بازی کنید و از اوقات فراغت خود لذت ببرید. هم اکنون این امکان را دارید که با دریافت کد تخفیف دهات، پول های بیشتری در بازی جمع کنید و شانس برنده شدن خود را افزایش دهید.

بازی شب های مافیا هم می تواند گزینه جذاب دیگری باشد. این بازی تاکنون طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. نکته قابل ذکر این جاست که با کد هدیه بازی شب های مافیا، امکان دریافت سکه از این بازی و در نهایت شانس برنده شدن شما بیشتر می شود.

نحوه انجام بازی دهات

اصول بازی مافیا چه در جمع دوستانتان بازی کنید و چه به صورت آنلاین هیچ تفاوتی ندارد. در هر صورت، دو گروه اصلی مافیا و شهروندان وجود دارد. اعضای مافیا یکدیگر را می شناسند در حالی که شهروندان تنها از هویت خود آگاهی دارند. مبنای بازی استدلال، صحبت برای قانع کردن افراد و توجه به زبان بدن است. در طول بازی شهروندان باید اتهام مافیا بودن را از روی خود بر دارند و هم گروهی های خود را تشخیص بدهند. از سمت دیگر، اعضای مافیا باید خود را شهروند جا بزنند و در حقیقت بقیه را فریب بدهند. در بازی آنلاین هم همین روند اجرا می شود. نکته مهم این است که این بازی ها به صورت ارتباط صوتی برگزار می شوند و می توانید در طول بازی صحبت کنید.

ویژگی های اپلیکیشن دهات

اولین ویژگی جذاب این بازی، امکان دانلود آن به سادگی و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای است. بازی مافیا در دهات در گروه های 12 نفره انجام می شود. نکته مهم این است که تمام بازیکن های موجود حقیقی هستند و در هیچ مرحله ای از بازی از هوش مصنوعی استفاده نشده است. این نکته هیجان بازی را دو چندان می کند. در اپلیکیشن دهات، بازیکن ها می توانند از طریق پیام صوتی و یا متنی با یکدیگر در ارتباط باشند. از دیگر مزایای این برنامه این است که تمام نقش های بازی مافیا در آن حضور دارند. متنوع بودن نقش ها باعث می شود که هیچ یک از بازیکنان منفعل و بدون وظیفه مشخص نباشند و این امر جذابیت بازی را دو چندان خواهد کرد.

در اپلیکیشن دهات، بازیکن ها می توانند از طریق پیام صوتی و یا متنی با یکدیگر در ارتباط باشند. از دیگر مزایای این برنامه این است که تمام نقش های بازی مافیا در آن حضور دارند. متنوع بودن نقش ها باعث می شود که هیچ یک از بازیکنان منفعل و بدون وظیفه مشخص نباشند و این امر جذابیت بازی را دو چندان خواهد کرد. بازی مافیا در دهات به دو صورت معمولی و کلاسک بازی می شود. این بازی از گرافیک قابل قبول و کیفیت صوتی خوبی برخوردار است. به علاوه، لیگ های جذاب مافیا نیز برای غلاقه مندان برگزار می شود. بازیکنان این لیگ ها معمولا برترین بازیکنان حاضر در این اپلیکیشن هستند. بنابراین رقابت با آن ها چندان کار ساده ای نیست. البته یک هشدار درباره این بازی وجود دارد. بسیار اعتیاد آور است و بخش مهمی از اوقات فراغت شما را به خود اختصاص می دهد. چرا که علاوه بر انجام بازی جذاب مافیا، می توانید اتاق های مختلفی ایجاد کنید، از دوستان خود دعوت کنید، با افراد جدید آشنا شوید و صحبت کنید.

دریافت سکه رایگان در برنامه دهات

برنده شدن در بازی مافیا به شما سکه های مجازی می دهد. این سکه ها استفاده از امکانات بازی را برای شما فراهم می کنند. و علاوه براین شانس برنده شدن شما در بازی های بعدی را افزایش می دهند. اما یک راه میانبر هم برای دریافت این سکه ها وجود دارد. می توانید با مراجعه به کانال تخفیف و دریافت کد تخفیف دهات، این سکه ها را با قیمت های ویژه و حتی گاهی به صورت رایگان دریافت کنید.