لوگوی دیکاردو

کد تخفیف دیکاردو

دیکاردو، سایت خرید و فروش جم و گیفت کارت بازی های موبایل . با استفاده از کوپن ها و کد تخفیف ریکاردو که در سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف قرار داده شده برای خرید جم، الماس و امتیاز بازی های موبایل هزینه کمتر و ارزان تری بپردازید.
خیلی خوب
15 رای
4.6
امتیاز دهید
شرایط استفاده
  • خرید جم بازی های موبایل از سایت دیکاردو با 10% تخفیف
  • کد تخفیف فوق برای همه محصولات فعال و قابل استفاده است
  • بازی های بتل رویال، بازی های سوپرسل، ورزشی، استراتژیک و...
  • کالاف دیوتی موبایل، کلش آف کلنز، لردز، فری فایر، بوم بیچ و...
  • بیشتر
144 comment

نظرات و تجربه خرید از دیکاردو

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص دیکاردو

دیکاردو

سایت دیکاردو یک فروشگاه اینترنتی است که در زمینه فروش جم بازی های موبایل فعالیت دارد. اگر از طرفداران گیم های مخصوص گوشی موبایل باشید اطلاع دارید که در بسیاری از این بازی ها برای آنکه پیشرفت کنید و خود را به مراحل بالا برسانید نیاز دارید تا پول رایج در بازی که معمولا به عنوان، جم، الماس، سکه یا امتیاز شناخته می‌شود را به طرق مختلف جمع آوری و خرج نمایید. دیکاردو به شما کمک می‌کند که جم و الماس لازم در بهترین بازی های موبایل را با قیمت ارزان و با کارت بانکی خود خرید نمایید. البته با استفاده از کد تخفیف دیکاردو که در سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف ارائه می‌شود می‌توانید هنگام ثبت سفارش با هزینه کمتر و جم ارزان تری برای بازیها تهیه کنید.

دریافت جدیدترین کدهای تخفیف دیکاردو

برای دریافت جدیدترین پیشنهادات، کوپن ها و کد تخفیف دیکاردو می‌توانید با مراجعه به اپلیکیشن و سایت کانال تخفیف آف چنل و از همین صفحه از تخفیف های دیکاردو با خبر شوید و جم و الماس و امتیاز بازی های موبایل را با تخفیف خریداری کنید.

راه های ارتباط و تماس با پشتیبانی دیکاردو

شماره تلفن فروشگاه دیکاردو : 02191300033 - 09122656530