کد تخفیف دوزلی بوک

کد تخفیف دوزلی بوک

rating
4.5
4 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

دوزلی بوک، سفارش کتاب اختصاصی با اسامی، شخصیت ها و چهره های دلخواه شما. با وارد نمودن کد تخفیف کتاب دوزلی بوک می توانید با هزینه کمتری طراحی، شخصی سازی و چاپ کتاب داستان کودک خود را نهایی کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف دوزلی بوک
کدهای تخفیف مربوط به دوزلی بوک را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی دوزلی بوک

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دوزلی بوک

کتاب یکی از بهترین ابزارهای سرگرمی و آموزشی برای کودکان است؛ اما بهتر از آن کتابی است که به صورت اختصاصی برای کودک نوشته شده باشد. از کتاب داستان های کودکانه عادی صحبت نمی کنیم، بلکه کتابی که برای فرزند شما شخصی سازی شده و از نام خود او استفاده می شود. با استفاده از کد تخفیف دوزلی بوک می توانید محصولات این سایت را با قیمت کمتری سفارش داده و هدیه ای بی نظیر برای فرزند یا کودکان اطراف خود تهیه کنید.

برای تهیه کتاب های کمک درسی مورد نیاز کودکان و نوجوانان خود می توانید به یکی از معتبرترین نشر های ایران یعنی گاج مراجعه کنید. کد تخفیف گاج مارکت نیز امکان خریدی ارزان و به صرفه را برای شما فراهم می کند.

محصولات و مزایای دوزلی بوک

دوزلی بوک کتابفروشی اختصاصی کودکان است که می توانید محصولات آن را برای خودتان شخصی سازی کنید. تعداد مشخصی کتاب با داستان های اختصاصی در این سایت وجود دارند. همه این داستان ها با دقت انتخاب شده اند و محتوایی مفید و آموزنده برای کودکان دارند. شخصی سازی کتاب با نام و محصولات کودک باعث می شود توجه بیشتری به این محتویات داشته باشد و همچنین به کتاب خواندن علاقه پیدا کند. برای مثال، در این داستان ها، درباره رفتن به مدرسه، خرید کردن، آداب شهروندی، خودشناسی، شغل آینده و ... صحبت شده است.

خلاصه هر یک از داستان ها، تعداد صفحات، ابعاد، جنس کاغذ، نویسنده و ... نوشته شده است و می توانید عکس نمونه جلد و صفحات را مشاهده کنید. منظور از شخصی سازی کتاب ها چیست؟ هر داستانی یک شخصیت اصلی دارد که می توانید نام او را به نام فرزند خود تغییر داده و تصویر سازی آن را نیز با توجه به ویژگی های ظاهری کودک تغییر دهید. برای مثال، قهرمان داستان می تواند دختر یا پسر باشد، مو های فر، کلاه، عینک و ... داشته باشد. تصویر کودک نیز در بخش تقدیم نامه کتاب چاپ می شود و می توانید یک متن یادگاری نیز به آن اضافه کنید. در برخی از کتاب ها، با توجه به داستان، می توانید نام اعضای خانواده و دوستان را اضافه کرده یا کاراکتر ها را تغییر دهید. انتخاب رنگ جلد کتاب هم با شما است و می توانید از رنگ مورد علاقه کودک استفاده کنید. هنگام ثبت سفارش می توان با انتخاب گزینه نسخه الکترونیک، به جای نسخه چاپی، فایل pdf دریافت کنید که به راحتی در تمام دستگاه ها اجرا می شود.

زمان کوتاه آماده سازی (کمتر از سه روز) و کیفیت بالای کتاب آن را به هدیه ای مناسب برای نگهداری طولانی مدت تبدیل می کند. برای هدیه دادن کتاب می توانید شکل و رنگ دلخواه خود را از میان 15 مدل بسته بندی مختلف انتخاب کنید. اگر فرزندتان به مدرسه یا مهد می رود هم می توانید با انتخاب طرح جلد و کاراکترهای مختلف، برای او دفتر اختصاصی خریداری کنید. اگر بیش از یک کتاب بخرید نیز می توانید از تخفیف ویژه خرید 2، 3 یا تعداد بیشتری کتاب برخوردار شوید که از 15% تا 50% متغیر است. در بخش گردونه شانس هم می توانید تخفیف های مختلفی را هدیه بگیرید.

چطور خرید ارزان تری از دوزلی بوک داشته باشیم؟

با مراجعه به سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل و جستجوی نام فروشگاه می توانید به لیست آخرین پیشنهادات و جدیدترین کد تخفیف دوزلی بوک دسترسی داشته باشید. با استفاده از هر یک از این کوپن ها حین ثبت سفارش، می توانید بخشی از مبلغ فاکتور خود را تخفیف بگیرید.

راه های ارتباط با پشتیبانی دوزلی بوک

شماره تلفن: 09372276191
واتساپ: 09058417273
آدرس: تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان شانزده آذر، پلاک 78، طبقه 10، واحد 1010