کد تخفیف ایبوک یاب

کد تخفیف ایبوک یاب

rating
2.5
2 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

ایبوک یاب، فروشگاه کتاب حل تمرین، کتاب تخصصی ویژه دانشجویان و اساتید. با کد تخفیف ایبوک یاب نسخه الکترونیکی کتاب ها، بانک سوالات و سایر منابع را با هزینه کمتری بخرید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف ایبوک یاب
کدهای تخفیف مربوط به ایبوک یاب را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی ایبوک یاب

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

ایبوک یاب

ایبوک یاب سامانه ای برای یافتن و خرید کتاب های الکترونیک دانشگاهی زبان اصلی است. دانشجویان رشته ها و مقاطع مختلف می توانند منابع درسی مورد نیاز خود را از طریق این سایت تهیه کنند. در صورت تمایل به استفاده از خدمات این مجموعه کد تخفیف ایبوک یاب را به کار ببرید تا هزینه کمتری پرداخت کنید.

خدمات و محصولات ایبوک یاب

اغلب کلاسهای دانشگاهی نیاز چند منبع مختلف برای مطالعه نیاز دارند. برخی از این کتابها به زبان فارسی تألیف یا ترجمه شده اند و بسیاری از آن ها هم انگلیسی اند. هنگام خرید کتب درسی دانشگاهی دو مسئله وجود دارد. اول اینکه معمولاً همه حجم کتاب تدریس نمی شود و دوم هم اینکه قیمت آن ها زیاد است. به همین دلیل هم هست که بسیاری از دانشجویان ترجیح می دهند، به جای نسخه کاغذی از کتاب الکترونیک استفاده کنند. ایبوک یاب، همانطور که از اسمش مشخص است، مرجعی برای تهیه همه منابع درسی الکترونیک شما به شمار می آید.

برای راحت تر شدن دسترسی شما به کتابها، محصولات موجود بر اساس رشته تفکیک شده اند. از جمله این موارد عبارت اند از مهندسی برق، مکانیک، عمران، مواد و متالوژی، شیمی، کامپیوتر، معدن، فیزیک، ریاضی، زیست، زمین شناسی، مدیریت و ... علاوه بر این، می توانید حل المسائل های جدید برای هر رشته را به راحتی از این مجموعه سفارش دهید. حتی امکان خرید بانک سؤالات جزوه، فایل های کد نویسی و ... هم وجود دارد.

ویژگی ها و مزایای ایبوک یاب

تهیه کتب دانشگاهی می تواند سخت باشد. برخی مواقع عنوانی که به دنبال آن هستید به سختی پیدا می شود یا به اندازه محدودی چاپ شده است. بسیاری مواقع هم قیمت کتاب های مرجع بالا است و خریدشان توجیه اقتصادی ندارد. ایبوک یاب دسترسی شما به نسخه الکترونیک کتابهایی که نیاز دارید را ساده تر از همیشه کرده است. تنها لازم است نام نویسنده انگلیسی را جستجو کنید تا لیست کتابهای او به شما نشان داده شود. علاوه بر خرید آنلاین می توانید از با این مجموعه تماس گرفته یا از طریق ایمیل، واتسپ، تلگرام و ... با آن ها در ارتباط باشید تا کتاب مرد نظر شما را پیدا کرده و دراختیارتان قرار دهند.

یکی دیگر از مزیت های این مجموعه تنوع بالای آن است. دانشجویان بسیاری از رشته های تحصیلی به ویژه در زمینه های مهندسی و علم پایه از طریق ایبوک یاب به همه منابع مورد نظرشان دسترسی خواهند داشت. از طرفی، این مجموعه نماد اعتماد داشته و پرداخت آن کاملاً امن است. در صورتی که در فایل دریافتی خود متوجه خطا یا اشتباه بشوید هم وجه پرداختی شما به حسابتان برگردانده می شود. در صورتی که کتاب مورد نظرتان را در جای دیگری با قیمت کمتر پیدا کردید، به این سایت اطلاع دهید تا قیمتشان را به همان مبلغ برسانند. علاوه بر این، 70 درصد تخفیف نیز شامل حال شما خواهد شد.

کد تخفیف ایبوک یاب را از کجا دریافت کنیم؟

کمک به جامعه علمی یکی از اهداف اصلی این مجموعه است و یکی از راه های تحقق این هدف، کاهش دادن قیمت برای خریداران است. با مراجعه به کانال تخفیف آف چنل می توانید جدیدترین کد تخفیف ایبوک یاب را دریافت کرده و با استفاده از آن خریدی ارزان تر را تجربه کنید.

راه های تماس با پشتیبانی ایبوک یاب

شماره تلفن: 09359542944

ایمیل: ebookyab.com@gmail.com

تلگرام: https://t.me/solutionmanual