آرایشی بهداشتی
الهه بیوتی
کد تخفیف الهه بیوتی

کد تخفیف الهه بیوتی

rating
3
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

الهه بیوتی، سالن زیبایی ارائه کننده خدمات آرایشی. با کد تخفیف الهه بیوتی می‌توانید نوبت حضوری این آرایشگاه را برای پاکسازی پوست و سایر سرویس ها را با قیمت ارزان تری رزرو نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف الهه بیوتی
کدهای تخفیف مربوط به الهه بیوتی را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی الهه بیوتی

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

الهه بیوتی

سالن زیبایی الهه بیوتی یک سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه در شهر مشهد می باشد. این مجموعه تلاش می کند بهترین خدمات را در محیطی امن، آرام و کاملا بهداشتی به شما ارائه دهد.هم اکنون با داشتن کد تخفیف الهه بیوتی می توانید از خدمات این مجموعه با قیمتی کمتر از تعرفه های معمول آرایشگاه ها استفاده کنید.

ویژگی های سالن زیبایی الهه بیوتی

خدمات آرایشی و زیبایی پوست تاثیر زیادی بر سلامتی و زیبایی شما دارند. ابزاری که برای این منظور استفاده می شوند، با توجه تماس مستقیم با پوست و حتی گاهی لایه زیرین آن بسیار بر سلامت و شادابی پوست شما اثر گذار هستند. بنابراین، بهتر است برای دریافت این گونه خدمات به محل های معتبر مراجعه کنید. الهه بیوتی یک سالن آرایش و زیبایی است که ضمن داشتن محیطی کاملا بهداشتی و امن، از لوازم و تجهزات استاندارد و با کیفیت استفاده می کند تا هیچ گونه آسیبی در این روند متوجه سلامتی یا زیبایی شما نشود.

یکی از خدماتی که در این مجموعه به صورت تخصصی انجام می شود، پاکسازی پوست است. با توجه به آلوگی هوا، استفاده از کرم ها و لوازم آرایشی و در برخی مواقع کیفیت پایین آب، پوست صورت ما همواره در معرض مواد مضر و آلودگی ها قرار می گیرد. بنابراین، ضروری است که در فواصل زمانی مشخص پاکسازی پوست انجام دهیم و اثر این آلودگی ها را بر پوست به حداقل برسانیم. البته پاکسازی باعث شادابی، زیبایی و درخشان شدن صورت شما نیز می شود. این مجموعه خدمات پاکسازی صورت را با محصولات با کیفیت تراست و با به کارگیری افراد متخصص در این حوزه برای شما انجام می دهد. انجام پاکسازی به صوت منظم می تواند هم ویژگی های درمانی و هم پیشگیری از پیری و چروک پوست داشته باشد. در نتیجه، پوستس شاداب و جوان و بدون جوش و لک خواهید داشت.

خدمات الهه بیوتی با تخفیف ویژه

برای بهره مندی از خدمات این مجموعه با قیمت های مناسب تر می توانید با مراجعه به سایت کانال تخفیف، کد تخفیف الهه بیوتی را دریافت کنید. با استفاده از این کدها هزینه کمتری برای خدمات زیبایی خواهید پرداخت.

ارتباط با پشتیبانی الهه بیوتی

نشانی: مشهد، خیابان دستغیب، بین دستغیب 35 و 37،  ساختمان شماره 444، طبقه 5، واحد 15