خدمات آنلاین
کارگزاری مفید
کد تخفیف کارگزاری مفید

کد تخفیف سایت و اپلیکیشن کارگزاری مفید

rating
4.52
29 رای
دنبال کن
کدهای فعال
مسابقات
نظرات
درباره فروشگاه

کارگزاری مفید، کارگزار رسمی و صندوق سرمایه گذاری بورس اوراق بهادار ایران

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف کارگزاری مفید
کدهای تخفیف مربوط به کارگزاری مفید را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید کاربران
مشاهده بیشتر
0
0
0
0
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

کارگزاری مفید

کارگزاری مفید بستری برای انجام معاملات بورسی و سرمایه گذاری است. خرید و فروش سهام همیشه یکی از محبوب ترین شیوه های سرمایه گذاری بوده است. این کار در طول زمان شکل های مختلفی به خود گرفته است. کارگزاری‌های آنلاین جدیدترین ابزاری هستند که با استفاده از آن ها می توانید به سادگی دارایی های خود را به سرمایه تبدیل کنید. در این میان، کد تخفیف کارگزاری مفید و کارت های هدیه آن به شما این امکان را می دهد که از مزایای بیشتری برخوردار شوید.

خدمات کارگزاری مفید برای مشتریان

افراد زیادی هستند که به دنبال راهی برای حفظ یا افزایش ارزش دارایی های خود می گردند. در بازار بورس شما می توانید سهام شرکت های مختلف از پتروشیمی گرفته تا سهام عدالت و سازمان های خرده پا را خریداری کنید. با افزایش ارزش این سهام ها، پول شما هم بیشتر می شود. گارگزاری مفید آنلاین است و این امکان را به شما می دهد که به سادگی و حتی از خانه خود، معامله انجام دهید. این سامانه کاملاً امن است. آموزش های مختلف و سهولت در استفاده از آن نیز باعث می شود هر شخصی با هر میزان دارایی و دانش در این زمینه بتواند در بورس فعالیت کند.

این مجموعه برای ارائه خدمات بهتر و راحت تر کردن فرایند سرمایه گذاری، ابزار های مختلفی در اختیار کاربران خود قرار داده است. این موارد عبارت اند از سرویس آنلاین پلاس، ایزی تریدر، بورس ویو، سایت آموزشی و پلکان. با نصب ایزی تریدر نسخه جدید کارگزاری مفید می توانید از امکاناتی مانند نمایش پرتفوی لحظه ای، تنظیم هشدار روی نماد ها و انتخاب تاریخ مبدا محاسبات پرتفوی برخوردار شوید. علاوه بر این، در بروز رسانی جدید، بخش پیام های ناظر و توافق نامه ها اضافه شده است. این امکان را هم دارید که به راحتی به کدال، هشدار، یادداشت، TSE، و چارت نماد ها دسترسی داشته باشید. تفاوتی ندارد که بخواهید در بورس کالا، در زمینه خرید خودرو یا سهام عدالت از کارگزاری مفید استفاده کنید. در هر حال، خدمات و کارشناسان این مجموعه مسیر را برای شما هموار تر می کنند.

مزایای استفاده از کارگزاری مفید

مفید به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات بورسی یکی از بهترین انتخاب ها برای ورود به دنیای بورس است. شما این امکان را دارید که بدون صرف زمان زیاد یا حتی داشتن دانش بورسی، با مبالغ کوچک سرمایه گذاری را آغاز کنید. این سامانه راهکار های مختلفی را به افراد ارائه می دهد که می توانید بسته به شرایط و انتظارات خود هر کدام را انتخاب کنید. از طریق سرمایه‌گذاری تدریجی با مبالغ کوچک می توانید پرداخت های دوره ای نه چندان سنگین داشته باشید. اگر دوست داشته باشید نوسان کمتری را تجربه کنید هم راهکاری ویژه برای تجربه ریسک و نوسان کم وجود دارد. اگر ترجیح می دهید از عواید ماهانه حاصل از دارایی خود استفاده کنید هم این سامانه ابزار مناسب را در اختیار شما می گذارد. فرصت های کوتاه مدت برای وجوه اضافی، اوراق بهادار اسلامی و برنامه اختصاصی ویژه هر شخص هم از دیگر فرصت های ارائه شده در این پلتفرم است.

از دیگر ویژگی های مهم کارگزاری مفید می توان به سبد سهام اشاره کرد. در این مجموعه، هر هفته یک بسته پیشنهادی به مشتریان ارائه می شود. این سبد بر اساس تحلیل های کارشناسان حرفه ای تهیه شده و فرصت خریدی با ریسک کمتر را به شما می دهد. محدوده خرید و فروش مناسب هر سهم در این بخش مشخص شده است و از طریق آن می توانید به سود تحلیل سال مالی جاری و آینده هم دسترسی داشت باشید. باشگاه مشتریان این کارگزاری نیز پلکان نام دارد. با عضویت در آن می توانید با انجام معامله، شرکت در مسابقه، دعوت از دیگران و ... امتیاز کسب کنید. این امتیازها قابل تبدیل به اعتبار مالی، مشاوره، سبد پیشنهادی، آموزش های کاربردی و کالا های متنوع است.

تخفیف کارگزاری مفید برای بورس سهام

شما می توانید با عضویت و فعالیت در این سامانه، از امتیاز و هدایای ویژه ی برخوردار شوید. برای اطلاع از جدیدترین طرح و جشنواره ها و دریافت کد تخفیف کارگزاری مفید می توانید به سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل مراجعه کنید.

راه های تماس با پشتیبانی کارگزاری مفید

شماره تلفن تماس: 02191008700

آدرس: بلوار آفریقا، بالا‌تر از چهارراه جهان کودک، نبش دیدار شمالی، کارگزاری مفید