لوگوی کارگزاری مفید

کد تخفیف سایت و اپلیکیشن کارگزاری مفید

کارگزاری مفید، کارگزار رسمی و صندوق سرمایه گذاری بورس اوراق بهادار ایران
خیلی خوب
25 رای
4.44
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف کارگزاری مفید
شرایط استفاده
  • دریافت کد تخفیف با خرج امتیاز بدست آمده
  • ویژه افراد مرتبط با بازار سرمایه و سهامداران مفید
  • کد هدیه و کوپن تخفیف دیجی کالا، دیجی استایل
  • بیمیتو، شهر کتاب آنلاین، علی بابا، مدیسه، اکالا و ...
  • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده کارگزاری مفید

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی کارگزاری مفید وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از کارگزاری مفید

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص کارگزاری مفید
144 comment
هنوز نظری درباره کارگزاری مفید ثبت نشده
تجربه خرید شما از کارگزاری مفید چیست؟

کارگزاری مفید

کارگزاری مفید بستری برای انجام معاملات بورسی و سرمایه گذاری است. خرید و فروش سهام همیشه یکی از محبوب ترین شیوه های سرمایه گذاری بوده است. این کار در طول زمان شکل های مختلفی به خود گرفته است. کارگزاری‌های آنلاین جدیدترین ابزاری هستند که با استفاده از آن ها می توانید به سادگی دارایی های خود را به سرمایه تبدیل کنید. در این میان، کد تخفیف کارگزاری مفید و کارت های هدیه آن به شما این امکان را می دهد که از مزایای بیشتری برخوردار شوید.

خدمات کارگزاری مفید برای مشتریان

افراد زیادی هستند که به دنبال راهی برای حفظ یا افزایش ارزش دارایی های خود می گردند. در بازار بورس شما می توانید سهام شرکت های مختلف از پتروشیمی گرفته تا سهام عدالت و سازمان های خرده پا را خریداری کنید. با افزایش ارزش این سهام ها، پول شما هم بیشتر می شود. گارگزاری مفید آنلاین است و این امکان را به شما می دهد که به سادگی و حتی از خانه خود، معامله انجام دهید. این سامانه کاملاً امن است. آموزش های مختلف و سهولت در استفاده از آن نیز باعث می شود هر شخصی با هر میزان دارایی و دانش در این زمینه بتواند در بورس فعالیت کند.

این مجموعه برای ارائه خدمات بهتر و راحت تر کردن فرایند سرمایه گذاری، ابزار های مختلفی در اختیار کاربران خود قرار داده است. این موارد عبارت اند از سرویس آنلاین پلاس، ایزی تریدر، بورس ویو، سایت آموزشی و پلکان. با نصب ایزی تریدر نسخه جدید کارگزاری مفید می توانید از امکاناتی مانند نمایش پرتفوی لحظه ای، تنظیم هشدار روی نماد ها و انتخاب تاریخ مبدا محاسبات پرتفوی برخوردار شوید. علاوه بر این، در بروز رسانی جدید، بخش پیام های ناظر و توافق نامه ها اضافه شده است. این امکان را هم دارید که به راحتی به کدال، هشدار، یادداشت، TSE، و چارت نماد ها دسترسی داشته باشید. تفاوتی ندارد که بخواهید در بورس کالا، در زمینه خرید خودرو یا سهام عدالت از کارگزاری مفید استفاده کنید. در هر حال، خدمات و کارشناسان این مجموعه مسیر را برای شما هموار تر می کنند.

مزایای استفاده از کارگزاری مفید

مفید به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات بورسی یکی از بهترین انتخاب ها برای ورود به دنیای بورس است. شما این امکان را دارید که بدون صرف زمان زیاد یا حتی داشتن دانش بورسی، با مبالغ کوچک سرمایه گذاری را آغاز کنید. این سامانه راهکار های مختلفی را به افراد ارائه می دهد که می توانید بسته به شرایط و انتظارات خود هر کدام را انتخاب کنید. از طریق سرمایه‌گذاری تدریجی با مبالغ کوچک می توانید پرداخت های دوره ای نه چندان سنگین داشته باشید.