لوگوی ایران تندر

کد تخفیف ایران تندر

ایران تندر، سایت اطلاع رسانی مناقصه و مزایده های کل کشور. با کد تخفیف ایران تندر با قیمت مناسب از مناقصات، فراخوان ها، نمایشگاه ها و... که برای مدیران مهم است با خبر شوید.
خیلی خوب
1 رای
3
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف ایران تندر
اعتبار تا 2 ماه دیگر
شرایط استفاده
  • با کد تخفیف اشتراک سایت ایران تندر را ارزان تر بخرید
  • مناسب برای اطلاع از مناقصات و مزایده های موجود در کشور
  • به روش هایی پیامک، ایمیل، فکس، دریافت اسناد فیزیکی و..
  • در صورت اعمال کوپن فوق 20 درصد هزینه کمتری میپردازید
  • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده ایران تندر

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی ایران تندر وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از ایران تندر

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص ایران تندر
144 comment
هنوز نظری درباره ایران تندر ثبت نشده
تجربه خرید شما از ایران تندر چیست؟

ایران تندر

ایران تندر مرجع اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات سراسر کشور است. مشارکت در این رویداد ها می تواند به رشد و پیشرفت هر سازمان کمک کند. با عضویت در این سامانه اولین نفری خواهید بود که از مناقصه ها اطلاع پیدا می کند. با استفاده از کد تخفیف ایران تندر نیز می توانید هزینه کمتری برای دریافت اطلاعیه های جدید بپردازید.

خدمات ایران تندر

ایران تندر با هدف رونق کسب و کار ها فعالیت می کند. این سامانه بیش از 10 سال است که در زمینه اطلاع رسانی اخبار مناقصات و مزایده ها در خدمت سازمان ها بوده است. حتماً می دانید که یک از ابزار های مهم رشد رونق هر شرکت و کسب و کاری شرکت در مزایده های مختلف است. شما می توانید از این فرصت های طلایی برای افزایش و تثبیت فعالیت های خود در راستای پیشرفت شرکت استفاده کنید. بدیهی است که برای شرکت کردن در این رویداد ها باید از آن ها اطلاع داشته باشید. علاوه بر این، لازم است قبل از حضور در یک مناقصه یا مزایده برای آن آمادگی داشته باشید. به همین دلیل بهتر است که هرچه زودتر اطلاعیه آن ها به دستتان برسد تا زمان کافی برای برنامه ریزی و هماهنگی را داشته باشید.

این پلتفرم، روزانه حدود 550 آگهی منتشر می کند. این اطلاع رسانی ها عبارت اند از مناقصه و مزایده، استعلام بها، ارزیابی کیفی و فراخوان های مختلف. پس از عضویت در سایت، اطلاعات روز بر حسب حوزه فعالیت شما و به صورت طبقه بندی شده در دسترستان قرار می گیرند. این کار از طریق سایت، ایمیل، فکس و پیام کوتاه امکان پذیر است. برای برخورداری از تمام امکانات ایران تندر باید هزینه بپردازید؛ اما برخی از این موارد رایگان اند. خدمات مجانی این سایت عبارت اند از خبرنامه، شرکت در قرعه کشی، تبادل لینک، دایرکتوری، تقویم نمایشگاه ها و نرخ ارزها.