لوگوی ایران تندر

کد تخفیف ایران تندر

ایران تندر، سایت اطلاع رسانی مناقصه و مزایده های کل کشور. با کد تخفیف ایران تندر با قیمت مناسب از مناقصات، فراخوان ها، نمایشگاه ها و... که برای مدیران مهم است با خبر شوید.
خیلی خوب
3 رای
3.67
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف ایران تندر
اعتبار تا 3 ماه دیگر
شرایط استفاده
  • اشتراک مناقصات وبسایت ایران تندر را با تخفیف تهیه کنید
  • کد 400 هزار تومانی فوق روی همه سرویس ها فعال است
  • شامل دریافت اطلاعیه از سایت، ایمیل، sms و غیره میشود
  • قابل استفاده برای شرکت ها، سازمان ها یا اشخاص حقیقی
  • بیشتر
کوپن و کد تخفیف ایران تندر
اعتبار تا 2 ماه دیگر
شرایط استفاده
  • با کد تخفیف اشتراک سایت ایران تندر را ارزان تر بخرید
  • مناسب جهت اطلاع از مناقصات و مزایده های موجود در کشور
  • به روش هایی پیامک، ایمیل، فکس، دریافت اسناد فیزیکی و..
  • در صورت اعمال کوپن فوق 25 درصد هزینه کمتری میپردازید
  • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده ایران تندر

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی ایران تندر وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از ایران تندر

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص ایران تندر
144 comment
هنوز نظری درباره ایران تندر ثبت نشده
تجربه خرید شما از ایران تندر چیست؟

ایران تندر

ایران تندر مرجع اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات سراسر کشور است. مشارکت در این رویداد ها می تواند به رشد و پیشرفت هر سازمان کمک کند. با عضویت در این سامانه اولین نفری خواهید بود که از مناقصه ها اطلاع پیدا می کند. با استفاده از کد تخفیف ایران تندر نیز می توانید هزینه کمتری برای دریافت اطلاعیه های جدید بپردازید.

خدمات ایران تندر

ایران تندر با هدف رونق کسب و کار ها فعالیت می کند. این سامانه بیش از 10 سال است که در زمینه اطلاع رسانی اخبار مناقصات و مزایده ها در خدمت سازمان ها بوده است. حتماً می دانید که یک از ابزار های مهم رشد رونق هر شرکت و کسب و کاری شرکت در مزایده های مختلف است. شما می توانید از این فرصت های طلایی برای افزایش و تثبیت فعالیت های خود در راستای پیشرفت شرکت استفاده کنید. بدیهی است که برای شرکت کردن در این رویداد ها باید از آن ها اطلاع داشته باشید. علاوه بر این، لازم است قبل از حضور در یک مناقصه یا مزایده برای آن آمادگی داشته باشید. به همین دلیل بهتر است که هرچه زودتر اطلاعیه آن ها به دستتان برسد تا زمان کافی برای برنامه ریزی و هماهنگی را داشته باشید.

این پلتفرم، روزانه حدود 550 آگهی منتشر می کند. این اطلاع رسانی ها عبارت اند از مناقصه و مزایده، استعلام بها، ارزیابی کیفی و فراخوان های مختلف. پس از عضویت در سایت، اطلاعات روز بر حسب حوزه فعالیت شما و به صورت طبقه بندی شده در دسترستان قرار می گیرند. این کار از طریق سایت، ایمیل، فکس و پیام کوتاه امکان پذیر است. برای برخورداری از تمام امکانات ایران تندر باید هزینه بپردازید؛ اما برخی از این موارد رایگان اند. خدمات مجانی این سایت عبارت اند از خبرنامه، شرکت در قرعه کشی، تبادل لینک، دایرکتوری، تقویم نمایشگاه ها و نرخ ارزها.

ویژگی ها و مزایای ایران تندر

با استفاده از ایران تندر دیگر حتی یک آگهی را هم از دست نخواهید داد. یکی از ویژگی های مهم این سامانه جامع بودن آن است. جدیدترین اطلاعیه ها در تمام زمینه ها در این سایت منتشر می شوند. علاوه بر این، تعرفه های اشتراک این مجموعه نیز منصفانه است. ارزان ترین پلن اشتراک، 620 هزار تومان در 6 ماه است و جامع ترین راهکار سالانه نیز 3350 هزار تومان قیمت دارد. ایران تندر این امکان را نیز به کاربران خود می دهد که اسناد فیزیکی خود را به صورت رایگان به سراسر کشور ارسال کنند. شما می توانید فارغ از حوزه اختصاصی فعالیت خود به تمام رشته ها دسترسی داشته باشید. این امکان را نیز دارید که شیوه دریافت اخبار را بنا به ترجیح خود انتخاب کنید.

دریافت اطلاعیه مناقصه و مزایده با تخفیف ایران تندر

استفاده رایگان از سایت ایران‌تندر محدودیت هایی دارد. برای استفاده نامحدود از تمام امکانات و قابلیت های این سامانه لازم است یکی از برنامه های اشتراک آن را خریداری کنید. برای پرداخت هزینه کمتر کافیست به سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل مراجعه کرده و جدیدترین کد تخفیف ایران تندر را دریافت کنید.

راه های تماس با پشتیبانی ایران تندر

شماره تلفن: 02177582924
ایمیل: info@etender.ir