لوگوی قطار فدک

کد تخفیف قطار فدک

قطار فدک، سفری خاطره انگیز با خدمات متمایز قطارهای 5 ستاره فدک با پذیرایی کامل و شام. با استفاده از کد تخفیف قطار فدک می توانید با هزینه کمتری بلیط سفر خود را تهیه و خریدی ارزان را تجربه نمایید.
خیلی خوب
9 رای
4.44
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از قطار فدک موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف قطار فدک به شما اطلاع خواهیم داد.

کوپن های تخفیف منقضی شده قطار فدک


نظرات و تجربه خرید از قطار فدک

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص قطار فدک
144 comment
هنوز نظری درباره قطار فدک ثبت نشده
تجربه خرید شما از قطار فدک چیست؟

قطار فدک

قطار فدک اولین قطار 5 ستاره ایران است که از سال 1394 با استانداردهای بالای خدمت رسانی شروع به فعالیت کرد. با استفاده از وبسایت این مجموعه می توانید بلیط رفت و برگشت سفرهای ریلی به بسیاری از شهرهای ایران را رزرو کرده و سفری لذت بخش با امکانات و خدمات برتر را تجربه کنید. با استفاده از کد تخفیف قطار فدک می توانید بلیط هر یک از کلاس های مسافرتی را با قیمتی کمتر خریداری کنید.

خدمات قطار فدک

فدک یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل ریلی در ایران است که با رعایت استاندارد هایی در سطح جهانی و ارائه خدماتی با کیفیت و برجسته، توانسته است به این جایگاه برسد. شما می توانید برای مبدأ و مقصد های تهران، مشهد، قم، کرج، قزوین، اهواز، خرمشهر و رشت بلیت رفت و برگشت تهیه کرده و مسافرت با قطار را به شکل نوینی تجربه کنید. تمام میهمانان این شرکت در طول سفر خود می توانند به صدها فیلم، انیمیشن، موسیقی و ... دسترسی داشته باشند تا در طول مسیر سرگرم بمانند. مهمانداران مجرب این مجموعه با ارائه خدماتی در سطح بهترین خطوط هوایی دنیا در تمام سفر در کنار شما هستند. علاوه بر این، تنوع و کیفیت خوراکی و وعده های غذایی سرو شده در این قطارها از کترینگ دنا تهیه شده و از بالاترین کیفیت و طعمی دلنشین برخوردارند. علاوه بر این، تمام امکانات رفاهی لازم برای تجربه سفری راحت تر در اختیار مسافران قرار می گیرند که از جمله آن ها می توان به طراحی مدرن، تخت های راحت و بسته های خواب تمیز و ضدعفونی شده اشاره کرد. کوپه های این قطار، 4 تخته بوده و بلیط 6 تخته یا اتوبوسی در آن ارائه نمی شود.

بلیط قطارهای فدک در چهار کلاس مختلف عصرانه، اکونومی، بیزینس و ویژه به فروش می رسند و می توانید بسته به مسافت، هزینه و سطح خدمات مورد نیاز خود یکی از آن ها را خریداری کنید. کلاس عصرانه برای سفرهایی با مسیر کوتاه تر و اقتصادی مناسب است که در آن تنها پذیرایی میان وعده انجام شده و به تبع هزینه کمتری دارد. در کلاس اکونومی از رفاه و استانداردهایی بالاتر از دیگر قطار ها برخوردار خواهید شد. کلاس بیزینس نیز با قیمتی معقول و مناسب خدمات ویژه ای را در اختیار مسافران قرار می دهد. اگر خواهان برخورداری از خدمات بسیار ویژه هستید و می خواهید سفری تشریفاتی را تجربه کنید و هزینه برایتان مهم نیست می توانید این نوع بلیت را خریداری کنید. لازم به ذکر است که وعده شام در تمام کلاس ها به جز عصرانه ارائه شده و هزینه آن نیز از قبل روی بلیط ها محاسبه شده است.